יש לי פיברו או לא?

bobi2525

New member
יש לי פיברו או לא?

הייתי אתמול במרפאת כאב אצל אחת רצינית.
לחצה לי את הידיים בשילוב ועוד כמה נגיעות בידיים, ואמרה לי - אין לך פיברו.
בגדול אין לי את הנקודות שרגישות למגע רגיל - לחיצה עם טיפי לחץ כואב.
יש לי נוקשות 24/7 באגן ובצוואר.
כאבים בכתפיים וברכיים.
ועם כל תופעה ככמעט שתיארתן כאן כולכן.
עברתי מלא רופאים הארבע שנים האחרונות ואפ אחד לא אמר לי כך.
חודש הבא יש לי דר' אבלין אציין את זה בפניו.

חוצמזה הרופאת כאב אמרה שאפשר להחלים מפיברו,,, וכששאלתי איך - ענתה:"כי החליטו לצאת מזה"
יש מצב שאין לי פיברו
ואם כן יש לי פיברו אוכל להחליט...?

נשמע שהלכת לרופאת כאב רצינית

אבל מהסוג הלא נחמד, כלומר, לא מאמינה בפיברו.

החליטו לצאת מזה? אר יו קידינג מי?
שתלך ותחפש ת'חברים שלה, זה מה שיש לי לומר לגברת רופאה הרצינית שלך.

קיצ, לכי לד"ר אבלין. הוא מומחה לפיברו. הוא מבין בפיברו והוא יגיד לך חד משמעית אם יש לך או אין לך. ורוב הסיכויים שיש לך אם זה מה שאמרו לך עד היום.

ואחר כך תשלחי מכתב תלונה על הרופאה המטומטמת.

(רואים שאני עייפה ואין לי סבלנות לשטויות?)

Sigal H

New member
כל מילה.

לא צריך להיות עייפה כדי לאבד סבלנות לשטויות שאנשים אומרים, מספיק רק לשמוע אותם בפעם השנא-עשרה-אלף...

"החליטו לצאת מזה" הוא משפט קלאסי. כן, יופי, צאו החוצה לכמה שעות באמצע אוגוסט ואל תזיעו כי ה ח ל ט ת ם שלא. תודה באמת.

בובי, אני מבינה את סימני השאלה, איך עד שסופסוף הקרקע מתייצבת עם אבחנה והתמודדות איתה, פתאום שוב בא מישהו עם חלוק לבן ותואר וטורף את הקלפים. קרה לי לא פעם. למה? כי ככה. כי לא משנה כמה בדיקות עשית עד כה, אצל אילו רופאים מומחים היית, כמה זמן את סובלת ועד כמה את מותשת מהמרדף הזה... ישנה אפשרות, לפחות תיאורטית, שהיא צודקת, הרי פיברו ותת"כ מאבחנים על דרך השלילה ואולי יש משהו שפספסו, אבל השאלה החשובה היא לא כן או לא אלא מה עושים מכאן והלאה. אם יש לה מה להציע מוץ מלרצות לצאת מזה - יופי, אם לא אז היא לא רלוונטית.

נראה לי נכון להעלות את העניין בפני ד"ר אבלין ונראה מה יש לו לומר, אבל בינתיים אל תטבעי בתוך הלא נודע מחדש, עד כמה שאפשר, כי זה כשלעצמו לא בריא לנו...

חופן חיוכים,
סיגל

נ.ב. גם אני הגעתי אל רופאת כאב שלא מכירה בפיברו, אבל לא היה לי כוח להיכנס לדיון אז פשוט הורדתי את הפיברו' מהשולחן ונשארתי עם שאר המחלות המכאיבות ולמזלי זה הספיק. אבל זה לא פיתרון.

נ.ב.ב. אני רוצה להציע להחליף את "מאמינה בפיברו" ל-"מכירה בפיברו'. אמונה יכולה להתבסס על מציאות או דמיון, אבל הכרה היא רק במשהו שהוא באמת ובהחלט ק י י ם.

bobi2525

New member
תודה על חופן החיוכים

ועל התשובה המושקעת !

בהחלט אבקש מדר אבלין "לאבחן אותי מחדש"
ובהחלט אעדכן.

לא יודעת אם היא לא מאמינה או לא מכירה בפיברו
אין פה חופש הביטוי ברפואה
דעתה האישית לא רלוונטית
יש מחלה! יש הבחנה! יש את כל הסינטומים האפשריים,,, שלושה כדורים פסיפיאטרים כשאחד מהם כחול קטן אבל קטלני :)

בנתיים אשב בחושך ואחכה לפגישה המיוחלת עם אמן הפיברו

bobi2525

New member
מרוקו...? :)

אני אסלח לה כמו לשבעמאות רופאים שראיתי בשבע שנים האחרונות.
תודה

מקסימה הרופאה הזאת

"החליטו לצאת מזה" שקול מבחינתי ל"תחשוב טוב יהיה טוב".
שמחה שיש לך תור לאבלין שיוכל לבחון את הנושא ברצינות ולתת לך תשובה האם אכן כך או לא.

bobi2525

New member
ברור לי לגמרי שאני פיברואית

ובל בהחלט מחכה לשמוע שוב ממנו.
וסתם אגב הייתי אצלו כבר שלוש פעמים, לא אמר לי מעולם לגבי ספק הפיברו שלי.

הפעם באמת נתמקד על איבחון מחדש.

עברתי כמה שנים טובות של טיפולי פוריות
שנים כולם מסביב אמרו לי "תירגעי וזה יבוא" כל פעם מחדש הייתי נקרעת מהמשפט הזה.
ועדיין זה מפרק

למעלה