שמות חיבה וכינויים

Small talk

New member
אין לי הרבה

אהה קוראים לי איילת כי שנלדתי סבתא לי באה לבית חולים ולהורים שלי לא היה שם בשבילי, כי הם חשבו שיצא להם בן (הם לא רצו לדעת לפני ) אז היא אמרה שאני מזכירה לה שיר משהו איילת עם עניי תכלת (כי כשהיתי קטנה היו לי עיינים כחולות עכשיו כל פעם שאני שמה עיפרון הם מחליפות צבע כדי שהן לא יצאימו עם העיפרון ...איזה מגניבה אני
) והלכה ואז דודה שלי מהצד השני בכלל באה ואמרה שמתאים לי איילת אז איזה הפתעה ההורים שלי קראו לי איילת . אהה אמא שלי קוראת לי לולי (זה שאנחנו לא רבות כי שאנחנו רבות זה איילת עם מאתיים סימני קריאה ) . בת דודה שלי קוראת לי יולי או יול . אהה חברות שלי קוראות לי בלונדה/בלונדי - זה דיי ברור למה
. שאחותי מעצבנת אותי אני קוראת לה ששון אהה יש לי חברה שפעם תוך כדי משחק כדורשת מישהי מהקבוצה השנייה קראה לה נינג'ה אז התחלתי לקרוא לה ככה מדיי פעם. אהה אין לי חבר אבל הכינוי הכי דביק שאי פעם שמתי היה "בובו" והם קראו אחד לשניה ככה איכס הם לא יכולו להיות יותר דביקים . לא הייתי משנה תשם שלי עכשיו אבל עם הייתי יכולה לשנות את השם שלי מההתחלה הייתי קוראת לי או יולי (אני ממש אוהבת תשם הזה ) או יובל או אני יודעת שזה נשמע מוזר אבל רועי (אני חושבת שזה ממש יפה לבת ), ואני לא אוכל לקרוא לבת שלי ככה כי לאח שלי קוראים רועי ...

../images/Emo192.gif

השם האמיתי שלכי: שלומית [זוועות] כינויים ושמות חיבה: הוו יש המון, שולמית, שוווולמית [במילרע], שולה, שלומץ, שלומצה, שנוחצה [מישהו מפורסם המציא לי את הכינוי הזה
אני מקובלת!!!], שלומצינונה, שלומציון, שלולית, שנוחץ, שלום-לום, שושה [אמא], זיווה, שלומצי, שוורצע [כי אני תמיד אומרת שוורצע חייע], נושית, שומית [אח שלי מחקה את הבן שלו -הוא בן שנתיים קורא לי שומית], שולי [הוו ימי היסודי העליזים]. זהו
כינויים מיוחדים למשפחה\חברות: אחותי הגדולה - שמנה [סתם כשבא לי להציק לה, היא לא שמנה, סתם מלאה], אחיין שלי [בן 8] - מונמוני [כי פעם אחת ניסיתי ללמד אותו איזה מילה והוא אמר מונמוני... מאז זה הניקניים שלו , בדר"כ זה כזה "מונמוני קטןןןןןןןןןןןןןןןן " *נשיקותחיבוקים*] אחי הגדול [גיל]- גילי [סתם כי אמא שלי קוראת לו ככה] אחי הגדול2 [מושיקו]- שיקו [כנ"ל] שני- שנייניי, סאני [BONNY M
] , שניץ בר- ברבי, ברביקיו, ויש כינוי שידיד שלי המציא לה : בר- מינן , אוי ואבוי!!!! אודי- אודי חמודי אליקו- אליק בליק בום אביב- אביבסקה טליה- טול סטפני- סטף אושרת-אוש לירון- ג'קי [כי ככה הכרתי אותה, בתור ג'קי :)] לא זוכרת עוד , אבל הרבה פעמים אני קוראת לאנשים שוורצע חייע. ניקניים לחבר: בדר"כ לכולם אני קוראת בייבי, האקס האחרון היה קורא לי בובי [BUBI] ותמיד היה ממציא לי מלא שמות [פוצי, קוצי, נוני ..בלה בלה בלה], זה היה חמוד [אבל מבלבל
], האקס לפניו היה קורא לי שלומצה [תמיד הוא היה שר לי "שלומצה תני לי כאפות על התחת.." MC מנצור], עד עכשיו הוא קורא לי שלומצה/שלומץ. שינוי שם: הייתי רוצה שיקראו לי בר ובזמן האחרון בא לי שחר, לגבי הניקניים- אני מרוצה
[חפירות זה הדבר, מה לא ?!]

יבח

New member
יבח, ג'ז, ג'ס, ג'זמין, יסמינה, יס

יסמינע... והרבה עיוותי יסמין למיניהם... יב"ח זה הראשי תיבות של השם של[-יסמין בן חיים] יש מישהו שקורא לי ג'ינג'י ומישהו שקוראת לי ג'ינג'ית מבחירה... אין לי הרבה מיוחדים...

פנטונלה

New member
cool אין על nick-names

השם האמיתי הוא: שרון כינויים: שרוני - ידידים - בנים, ואנשים שאני בקשר לא מחייב איתם שרונה - אמא, אחותי, אחי, וחברות שרון (יש 'סגול' ב-ש') - חברה הכי טובה בעולם שר - חברים שירוש, שירי, שרונוש וכו' - כולם חחח כינויים מתחלפים כאלה היה לי חבר שקרא לי פשפשה - חחח אהבתי לא הייתי משנה את השם בחיים, שרון - עוצמה חחח ואני מסתדרת עם רוב הכינויים אבל תלוי כמובן ממי זה בא

svety

New member
טרהלהלה.../images/Emo190.gif

קוראים לי אורית. נולדתי כסווטה, עברתתי כשהגעתי לארץ. החברים שלי קוראים לי סווט/סווטה/סווטי. אני גם מגיבה לבלונדה, פוסטמה, נבלה, כונפה, כאאאאפרה, מאמי, בובה, בובי, ציצים[!!!] ושאר ירקות. וזהו בעקרון. אני אוהבת את השם שלי ולא רוצה להחליף אותו. הוא ממש מתאים לי. לאף בחור שיצאתי איתו לא היה שם חיבה מיוחד כזה. זה הסתכם במותק, ממי, חמוד שלי ודברים בסגנון. כנ"ל כלפי. שומדבר מיוחד. וזהו. אני ממש משעממת בקטעים כאלו.

אממ... אין הרבה

נועה זה השם שלי. נועוש, נועי, נוני. כל הרגילים האלו.. יש מורה אחת בבצפר שמתעקשת לקרוא לי נועל'ה. ולאמא יש את הדברים הכי מוזרים.... נונית, שאחרי בדיקה במילון מתברר שזה מגש לדגים (ואני צמחונית כן?!) אבל אמא לא ידעה.. ושושנה. לא יודעת למה... ככה זה תמיד היה. אבא קורא לי ג'ורג'יה, או ג'ורג'ת. אני לא יודעת למה. גם יש אנשים שקוראים לי ננה.או ננהל'ה (מבטאים כמו נענע), בעיקר משפחה וכו'.. הכינוי שלי בפי כל החברים באוסטרליה זה skinny. או noaey. בעיקר skinny. זה גם התיאור שלי. לדוגמא 2 חברים נפגשים נגיד חבר שלי ומישהו שאני לא מכירה, ואני לא שם. אז כרגיל "איך היה הסופשבוע מה עשית וכו'" אזחבר שלי יגיד: "i went somewhere with noa". והשני ישאל מזאת נועה. הוא יגיד: "u don't kno her, she's skinny". וזהו. אני קוראת לאנשים בדרך כלל בשמות שלהם אלא עם השם ארוך. נגיד imogen אני אקרא לה imo או imy. ולחברה אחת שקוראים ishka אני קוראת ishqua או ishika. לדוגמא zarina אני אקרא לךה zaza. מדליין - מדי. וכו'...

למעלה