שמות חיבה וכינויים

AnGeL DoLlY

New member
אני אוהבת ניקניימז' ../images/Emo13.gif

אז השם המלא שלי הוא אביב. הרבה מורות תמיד מתבלבלות וקוראות לי 'אופיר' (שם המשפחה שלי) וארררג אני שונאת את זה|: הן אפילו קוראות לידיד שלי, שגם קוראים לו אביב, בשם המשפחה שלי. המורות של היום
הממ.. בת דודה שלי התחילה לקרוא לי ויויאן לפני שלוש שנים בערך, ומאז גם רוב החברות הטובות שינו גרסאות ל-ויוצ', ויוי, VIV. חברים מהבצפר זה בד"כ אביבו'ש, ביבוש וכל אלו עם הש'. אבא תמיד קורא לי 'אביבי' או 'יפה שלי'
לאמא יש את השמות הכי הזויים - ויונועה (?!), אביבונת, פיה, מלאכית.. חח כל השטויות האלה. סבתא וסבא קוראים לי 'אביבי' ו'חמוּדייי'. דוד שלי קורא לי ויוצ'וק.

B l u e R o s e

New member
יאללה:]

מה השם האמיתי שלכן? שיר איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר... שירוש - ידידים בנים בעיקר, נדמה לי. [הוא *היה* קורא לי ככה תמיד] שיש - חברה. שישה - אותה חברה. שירה - חברות. שירית - שתי חברות. שירקה'פליץ - 3 חברות וידיד חח. (נו, נכון יש את הפיג'מות? אז נכון יש את רוני? אז נכון שאבא שלה קורא לה רונקיפליץ? אז משם.
) שוש - אמא, אבא. שעועית -(ועוד כלמיני שמות של ירקות אני מניחה) אבא. יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? אבא, אבא : אמא ואבא!
אחותי תמר : תמרי, תתי (כבר לא ממש), צ'וצ'קי, צוצקה וכו'. לא הייתי רוצה לשנות את השם שלי. הוא פשוט אני. ומתאר אותי בצורה הכי טובה - בכל המובנים. והוא שלי.
קראת?

Magical Fairy

New member
../images/Emo3.gif

-מה השם האמיתי שלכן? אלה :] -איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר... כל מי שאני מכירה קורא לי אלה. רק ההורים מעוותים לי את השם וממציאים שמות וכאלה
- אליק, לוש, בובי, בוביק, שושו, ולא זוכרת מה עוד. שמות מפגרים
-יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? אה, לא ממש. להורים אני קוראת אמא ואבא, מן הסתם. ולאח לפעמים בשם שלו ולפעמים איש מערות או קוף או אידיוט. =] ולחברות- רק לאורית אני קוראת לפעמים רית. לאחרות בשם הרגיל שלהן
-איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? אין -הייתן רוצות לשנות את השם? לא, לדעתי זה שם נחמד. רק ממש מעצבן אותי כשלא אומרים אותו נכון- אומרים את השם שלי אלה, והמון אנשים אומרים אלה, כמו השם של העץ, וזה לא ככה.
-או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? אממ, שיפסיקו לעוות לי את השם ולהמציא שמות של תינוקות. אלה זה מספיק X:

y a ® d e n

New member
לי לא משנה. אלה בכל הצורות

השם הכי יפה בעולם לבנות. כלכך יקראו ככה לבת שלי.

y a ® d e n

New member
מי שמביט בי מאחור לא יודע מי אני../images/Emo41.gif

מה השם האמיתי שלכן? ירדן. איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר. ירדי- כולם בערך. כאילו החברות שלי כולן קוראות לי ירדי [טוב נו, כמעט כולן] ירדי ג'ו- בעיקר כרמן [שהמציאה לי את הכינוי], שירה, תות, טלי. אבל בעיקרון גם רוב החברות ככה גם לפעמים. ג'ו ג'ו- שירה. ירדני, ירדנונה, גוזל, מקסימה שלי, דן-דן, דנדונה- אמא שלי
ירדיקס, ירדי קרצי דראק[
], ירדי אינטר בננה[
] וכל שאר הכינויים ברשימה למעלה- ענת. ירי- פעם צליל מהכיתה שלי קראה לי ככה, זה יותר לכיוון כיתה ח' אבל חח. דני- תות פעם היתה קוראת לי כה לפעמים עדיין. ירדנה- דן. ליפשיץ [שם משפחה]- הבנים בעיקר. אבל בעיקר בעיקר דני, עומר דומינסקי, וביצ'ו [חחחח דניאל]. ליפצ'ץ- [חחחח צחוקים. כי הוא לא יודע ממש איך להגיד את השם או לכתוב]- ליעד. פילשיץ [חחחח ככה זה יוצא בהגייה, אבל זה כאילו השם משפחה במהופך]- יריב.
יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? יש כינויים. לפרט? טוב אני אכתוב כמה דברים לענת- פתקה [סבתא שלה המציאה] פת'ס- עיוות של פתקה, ענת'ס- ענת עם ס', ענתינק'ה. דנה- נדי- קיצור, דנדי- חיבה, דנה בננה- חריזה. כרמן- ראסטי ג'ו\כרמי ג'ו [אני ירדי ג'ו היא ראסטי ג'ו\כרמי ג'ו], כרמנסיטה. אילה- יש לה כינויים משלה אבל בעיקר קוראת לה אילה
, אין לי מושג למה. תות- תואאאת [זה חיקוי של המורה הרוסי למתמטיקה.] תותינק'ה, תות'ס. שירה- שיירה, שירונת. טלי- זילבר!!!1. אלינור- אלי, נורי. נטלי- נטי. מיכל- מיכליזציה [חחח נדבקתי מהמורה להיסטוריה שכל דבר היא הופכת לזציה בסוף כמו למשל- שלב הגטואיזציה] וכמה כינויים לבנים- דניאל ח'- חקי, ביצ'ו, טו סטייליש פור יו. דניאל א'- דני [כולם קוראים לו ככה האמת] יריב- ראיב [שם מהופך כמו שהוא עושה לי] ויש עוד כינויים אבל אין לי כוח יותר.
איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? חחחח זה לא מגעיל אותי אבל הנה כלמיני כינויים ששמעתי מכל מיני חברים וילדים- מושון, קטן\קטנה, צ'ולצ'ול, פאפי, מלאך, מלאכית, מתוקה שלי, מותק שלי, חממממווווודי.. הייתן רוצות לשנות את השם? האמת אני לא ממש ממש אוהבת את השם שלי, אבל אני מתה מתה מתה מתה על הכינויים שיש לי. חח אז לא. או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? לא
קראת?
תגידי לי מהכינויים שיש לי, את מה הכי אהבתם. חחח

y a ® d e n

New member
חחח וכמה של אח שלי

קציץ\קציצה\קציצונת\קציצל'ה חחח ולו קוראים גלעד אז אני קוראת לו- גילי\גיל\אנורקס [הוא לא אוכל כלום כמעט מאז שהוא התחיל לקחת ריטלין]

עונה..

מה השם האמיתי שלכן?ג'יימי איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן?ג'יי,ג'יים תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר... החברות,והמשפחה..אין סיפור פשוט ככה הם אוהבים לקרוא לי לפעמים:) יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? כן..אבל אין לי כוח לפרט איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? שונאת את כל הכינוים הקיטישיים האלה. הייתן רוצות לשנות את השם? לא,הוא חמודד או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? לא

פימ פאמ פומ

מה השם האמיתי שלכן? קארין איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר... אמא קוראת לי רין, שזה קיצור לקארין מן הסתם P: אממ לא יודעת.. אנשים פולטים כינויים רנדומליים כמו 'קאריןרין', 'קארי-הין', 'קארינצי' [;)] וכו' יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? נופ איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? אין לי חבר חח :)) הייתן רוצות לשנות את השם? כה או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? לא, זה סתם מוזר. נגיד ראיתי אתמול דירטי דאנסינג וכולם קוראים לה בייבי משומקום ובכלל קוראים לה פרנסיס וזה סתם מוזר :|

LimiMimi

New member
המ אוקי.

השם האמיתי שלי זה לימור. אין לי כזה הרבה כינויים אבל בסדר, אמא/אחותי/שני תמיד קוראות לי לימורסיטה. [שני בהשפעה מזה שהיא קראה את זה בספר שורשים שלי... ולפעמים גם עמרי קורא לי ככה.] לימי - חצי מהחברים שלי לימורי\לימורוש - חברות, או ידידים.. זה די "נפוץ" לימון - החצי השני של החברים שלי
יש גם לים, לימלימ.. וכל מיני וויריאציות שונות.
אמא שלי אומרת שהיא קראה לי לימור כי זה מזכיר לה אמור. *אווווו* ועוד כל מיני שטויות.
אני אוהבת את השם שלי כי הוא לא כ"כ נפוץ. אבל בגלל זה כשקוראים למישהי לימור, זה ממש מבאס אותי [אהמאהמ.]

m i c k e y 15

New member
יש לי סיפור..

מה השם האמיתי שלכן? מיכל איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר...: אממ הכינוי שלי זה מיקי או לפעמים קוראים לי מיכי שמיחי..מיכלי,והכי מצחיק זה מיכלית..ויש לי סיפור: לאמא שלי הייתה חברה ממש טובה שלה והם היו החברות הכי טובות.והיא נפטרה מסרטן כשהיא הייתה בת 16 סך הכל 16..וקראו לה מיכל ואמא שלי חשבה שזה שם מאוד מיוחד גם מיכוון שהוא מהתנ''ך וגם שככה קראו לחברה הכי טובה שלה..ואני גאה שאני נושאת את השם שלה. יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? אממ כן..חח לאמא שלי קוראים מדלן אז אני קוראת לה מדלנה,ולחברה שלי טל..טלטלית טלולה, ולעוד חברה בר אני קוראת ברבורית..ויש לי ידיד קוראים לו ארתור והוא הומו אני קוראת לו ארתורית..חח איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? אממ..כן ברווזון,פילפילון,חמודמוד, מה זה השמות האלהההה הייתן רוצות לשנות את השם? לא ולא או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת?..לא

HeR MaJeStY

New member
המממפפ

שמי האמיתי הוא יובל. כינויים ושמות חיבה: יובלי- אמא ואבא. יובע- מיכל יובלית- שירי ומיכל יובי- הרבה אנשים... חברות, בנים מהכיתה... יוב-כנ"ל יובירגב- הבנים מהכיתה :p שגב, יובי שגב- יואב (בן מהכיתה) האמת היא שאין לי מושג למה הוא קורא לי ככה. לפעמים הוא זורק לחלל הכיתה משפטים כמו "שגב עצבנית, אך גם חיננית...." אני מניחה שזה אמור להיות קשור איכשהו לסגל מהרדיו :p בלונדי- רק סבא קורא לי ככה
יוביוב- דודים. משפחה/חברות טובות/חברות מבהי"ס: מיכל- מיכי, מיכלית, מיצי, חצילה, במבה, אשתי, שניצל במבטא רוסי כבד יעל- יולי, יוליה, ג'ולייט, קופה, טיפשה שירי- שיקי, שיקית שקד- שקי, צ'קי, קקי שחר (בן)- סויקיס (שם משפ'), צבי, צביקס, צביקעס שרון- שרס או שרון במבטא אמריקקי מאי- מאיה אורטל- אורטי, אורטֶל (מה שממש מעצבן אותה
) טל- צ'וצ'ו (הומצא משום שטל זה משעמם, ואף אחד לא יכול באמת להגיד את השם משפחה שלה :p אז עיוותו אותו. נעמה (אחות קטנה)- נוני, נעמושה, נעמונת, נוקי, נעמוני ובעיקר קיוטי :)-p) צליל (אחות גדולה)- צליץ סתם אנשים: יואב- אפשטוץ, אפשטיין ניב- ניבקה לי- ליקוש חגי- חג'אג' חג'אג'אג', חג'י, חגיתוש אורנה המורה לערבית השנואה: מועלימה מימי המורה להיסט': מימיזאורוס, מימיפלצת לא הייתי רוצה לשנות את השם שלי... לא יודעת למה, זה פשוט לא נראה לי נכון. אבל אני גם לא ממש אוהבת אותו, אין לו צליל נעים. לעומת זאת, את השם צליל אני מאוד אוהבת, כי אממ.. יש לו צליל נעים :p וגם הוא עדין ויפה כזה.

pampkin

New member
בטח לאפחד כבר אין כוח לקרוא

אבל ממש בא לי חח אוקי נמ. השם האמיתי שלי הוא שיראל. shirel. ומי שיפריד את זה לשתי הברות,[שיר-אל], יקבל מכות. כינויים ושמות חיבה: שירשיר או שירשירושה-אמא קוראת לי ככה. לא ברור למה. ז'אן-אבא. אלללללל תשאלו למה. סיפור ארוך ממש. שיראלוווווש- אנשים שרוצים להתחנף אליי. קצי- כל מי שהיה איתי ביסודי. katzy. זה ככה מאז כיתה ג' בערך וזה נדבק. קציצה/קצוש/קרצה- עיוותים של קצי. כנ"ל, כל מי שהיה איתי ביסודי. עיוותים של השמשפחה- כולם בערך[?] שירלול- חברה ממש טובה. קיקי- עוד חברה ממשטובה. היא קוראת לכולם קוקיז, אז טענתי שאני רוצה כינוי מיוחד, ולא סתם "קוקיז", אז היא נתנה לי את קיקי. שייראל, יענו shyrel- ידיד טוב חח אה ושירלינה!! סבתא שלי קוראת לי ככה
אני מדביקה לאנשים כינויים לא קשורים כאלה: שיקס- לשיר, חברה ממשטובה. פינקי- לעדי, עוד חברה ממש טובה. סמדול- לסמדר, חברה ממשטובה אחרת. טלוליש- לטל, חברה נוספת, ממש טובה. לרוב האנשים אני מוסיפה "וש", וכאלה בסגנון לשם הפרטי [שיראלוש סטייל] או פשוט מעוותת את השמשפחה לפי המצברוח. נמ. האקס קרא לי מאמי או מותק, וככה גם אני. [ועכשיו אני קוראת לו אידיוט.] חברה שלי קוראת לחבר שלה דובי. זה אכן מתוק עד כדי הקאה. השם שלי מיוחד ואני אוהבת אותו, לא מחליפה אותו בחיים.:]

not normal one

New member
../images/Emo67.gif

השם האמיתי שלי הוא יובל. כינויים- עכשיו כבר כמעט אין, מידי פעם מישהו אומר יובי. כנ"ל לגבי, אני בקושי קוראת לאנשים בשמות חיבה, ואם כן אז זה רק משהו שבא בתקופות
אני מאוד רוצה לשנות את השם, כי אני לא אוהבת את השם יובל, ואני גם שונאת שלפעמים מתבלבלים וחושבים שאני בן
. שנה שעברה היה לי גם ממש קטע מאוד ארוך של "יאללה אמא, אבא, מתי הולכים למשרד הפנים?" אבל בסוף לא שיניתי את השם כי לא ממש ידעתי למה לשנות. אני נורא אוהבת את השם יעל, אבל הוא ממש לא מתאים לשם משפחה שלי וגם הוא לא כל כך מקורי. שאר השמות שחשבתי עליהם גם היו כמו יעל- לא מקוריים ולא מתאימים לשם משפחה (נראה לי השמות היחדים שמתאימים לשם משפחה זה שלי ושל האחים שלי
). אח"כ גם בא הקטע של "מה? גם הוא/היא יקראו לי בשם החדש? *מוזר*" אז בסוף נשארתי עם יובל, וכרגע אני נורא שמחה שלא שיניתי, ואני לאט לאט לומדת לאהוב את השם הזה
. הדבר שהכי מפריע לי זה שאם אני יעבור לגור וללמוד בניו יורק אז יובל זה שם מאוד מוזר יחסית לשם. אבל חפיף.

למעלה