שמות חיבה וכינויים

yaeli87

New member
../images/Emo189.gif

שם אמיתי-יעל
אמא ואחותי הגדולה קוראות לי יעלון..לא יודעת למה..ככה יצא להן..חחח אבא קורא לי יאקובצ'קוגם...לא יודעת למה..חחחחחח אחותי האמצעית קוראת לי קוקי..כי היא נדבקה למילה קוקי,ופשוט זה נתקע עליי
חברות שלי קוראות לי יעלי\שובי\בבושקה..יעלי-כי הן יודעות שככה אני הכי אוהבת שקוראים לי... שובי זו מילה שלי,אני קוראת ככה ל-כ-ל העולם אז הן עושות לי טובה ומחזירות לי..חחח האקס קורא\קרא לי בייבי..חמדמד שכמוהו ידידים שלי קוראים לי יעל כי הם זונות.חחחח
הממ...דודה שלי קוראת לי יעלוצ'קי.. וזהו.. אני קוראת לכל העולם שובי,שוביאליק,שובון,קוקי,בבושקה,חמודיקו

paperdoll16

New member
טוב נו..../images/Emo54.gif

מה השם האמיתי שלכן? בתעודת זהות זה יעל.. אבל אני מעדיפה יעלי. איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר... יעליקה, יעלולה (שניהם בדרך כלל של המשפחה), יעלי, יעלו, יעלוש, אלה, קטנה, מושי.. יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? הדר=דרי, דניאלה=דני, שירן=שירני, דר=פיצוש, אחינועם=נמנמ/אחי, עדי=דידי, אביה=ביה, דורית=דורי, דנה=דנדה, ליאור=ויקטור, יערה=רוצ'קה, מיכל=מיכ.. איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? מלאכית, נסיכה, מותק, בייבי, קוקי, בובו, בובי, נוש, קוש.. (חלקם שלי וחלקם של אנשים אחרים ששמעתי). הייתן רוצות לשנות את השם? כן.. ליעלי. או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? כן כן.

EROTOMANIA

New member
open up the dirty window

השם האמיתי: קריסטין, Kristine כינוי חיבה: קים - כי כשהייתי בכיתה ז' חברה שלי החליטה שמתאים לי השם ומאז קראו לי ככה. קריסי Krissy כי זה מגניב
KrissyG is in da house ואמא לפעמים קוראת לי קריסטינושנוש. אין שמות חיבה מיוחדים [לאמא קוראים אמא ולאבא קוראים אבא] אממ לא עולים לי שמות קיטשיים מגעילים כרגע אני אוהבת את השם שלי. שם אמריקאי נפוץ אבל אני לא רואה את עצמי בשם אחר..

עונה..../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

שם אמיתי..? עדי.. שם שני: חיה.. על שם סבתא של אבא שלי. שם משפחה: אלבז
כינויים..?? אין ממש.. יש לי חברה שפעם הייתה קוראת לי "נולה".. בגלל שרון.. שהוא כיאלו "נולי" בגלל האפרוח הזה מפרפר נחמד חחחח..
אממ.. לאותו חברה קוראים לנטלי.. אבל אני תמיד קוראת לה נטלילה... חחחח.. אממ.. זהו.. הייתי רוצה לשנות את השם שלי.. כי כיאלו אני אוהבת שמות כאלה לא נפוצים.. מיוחדים כאלה.. עם משמעות.. אולי מתישהו אני יחליף לחיה.. כיאלו שזה יהיה ממש השם שלי..

©big smile©

New member
לישון.

מה השם האמיתי שלכן? ענבר. Inbar איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? ענברי וענברוש בעיקר. חן קוראת לי כל הזמן ענברי [
ברבי\ענברבי\בירבור - אבא. [מה הוא רוצההה :|. סתם, אבל זה חמוד] אמבר - לי. צנוברית - ידיד רחוק שלי. [אין כבר כ"כ קשר] ברבוניה\בוֹבִי - גיל. [כבר לא:\] יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? למור אני קוראת מורי, כי אמא שלה קוראת לה ככה. ללי אני קוראת ליצ', כי זה מיוחד בשבילי, ואני היחידה שקוראת לה ככה. ליעל אני קוראת קטנה, כי היא כזאת קטנהההההההה ><. לספיר אני קוראת ספי, כי פשוט התרגלתי, איכשהו. ספיר לא קיים כ"כ מבחינתי
. [כפרעליה, היא כזאת מקסימה] איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? עזבואותיבאמשלכם. הייתן רוצות לשנות את השם?לא. או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? -

the mush

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gif

במציאות המרה, קוראים לי מור. קבוצת חברות טובות קוראות לי "מורדכיי", הכל התחיל עם אחת מהן, שקוראים לה אור, בשביל לעצבן אותה קראתי לה "אורנה" והיא החזירה לי עם מורדכיי, וככה זה נשאר
חברה טוב אחרת קוראת לי "ביז'ו" שזה חבר בגרוזינית, איזה אחד שפשגנו בחרוב התחיל לקרוא לי ככה, וזה נורא הצחיק אותנו, אז זה נשאר. פעם חברה קראה לי "מריה" [Maria] אין לי מושג למה. הרוב קוראות לי מורוש, מומור.. בבית אני מיקה, אפרוח, מי.. זהו.

Shani5

New member
בא לי.

השם האמיתי שלי הוא שני. הממ, שמות חיבה? שאן- שזה הכי נפוץ. ככה כמעט כולם קוראים לי, קצר וקליט
. יש שאן-שאן, שנוק (שזה גם נפוץ. בעיקר אחיות שלי), שנוקה, שנוקס, שנוקסי, שנקה, שיין, נוק, שונין, שאנין, שוש, קפלן, קפולסקי, שנוקי, שנוקיק. ההורים זה בעיקר שנוק ואבא קורא לי פצי (חח מהמילה פצלוחה.) קפולסקי וקפלן זה עיוות של השם משפחה שלי. וכל השאר, זה סתם.. חברות וכאלה. הממ משפחה וחברות? טוב אצלנו כמעט לכל אחת מהחברות שלי יש איזשהו כינוי חיבה. אני לא אפרט על הכל. הרוב זה בעיקר קיצורים כאלה. לאבא אני קוראת אבוק ולאמא אני קוראת מאמו. חח
הממ החבר? האמת שהכי אין לנו כינויי חיבה. זה בדר"כ נשאר בגדר המותק, ממי (חח די, נהיה לי חבר ונהייתי פרחה.), נימ, נימי וכל הרגילים. חח וגם מלא אנחנו קוראים אחד לשני בשמות משפחה. היתה תקופה, בהתחלה כזה שהיינו קוראים אחד לשני "אושר" אבל זה לא ממש החזיק. לשנות את השם? האמת שדי השלמתי איתו, אפילו שלכל הפריחות בביצפר שלי קוראים ככה. בקטנה.

Oo The Gush Oo

New member
היה נחמד++

מה השם האמיתי שלכן? מוראל. איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? מורי - טובי חן וסיון. מוללי - סבתא ז"ל. מוראל - אבא, חברות וידידים. יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? נטלי - נטי, פעם זה היה רק שלי, עכשיו יותר מידי אנשים קוראים לה ככה. דנה - דן, דן דן. אלכס - סאשיק. נטליה - נטשה. טובי - טוביה. אבא - פאפוּן. חן - חוֹני. איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? אין אבל לחנצ'ו בזמנו הייתי קוראת נאני. הייתן רוצות לשנות את השם? לפעמים אני חושבת על זה, מצד שני הוא מיוחד.

אוקי../images/Emo27.gif

מה השם האמיתי שלכן? שירה איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר...: אמא קוראת לי שירוש ושירה'לה, אחותי קוראת לי שירקה ואבא קורא לי שירקן, לוידעת למה
יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? כן. לאחותי אלה, לחברה בשם הגר גורי והגרה, לליהי יש מלא מלא שמות וביניהם שייקו, שקשוקה, ועוד כל מני. איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? אין חבר הייתן רוצות לשנות את השם? לא, אני אוהבת את השם שלי. או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? נופ.

אווקייי.. אני משתפ"ניקית..חעחעחע

קוראים לי איילת.. אבל בעעע.. איזה מן שם זההה.. והוא גם ממש לא מתאים לי...אמא רצתה לקרוא לי דניאלה.. חבל שהיא לא עשתה את זה.. :( זה גם שם מהמם וגם שיא המתאים לי.. אבל לא נורא.. נחיה..חחח... חברים שלי קוראים לי בכל מיני שמות כאלה "יול...יולי..יוליק..יול יול..יולה..." שטויות כאלה..חחח.. וזה בגלל שלפני כמה שנים הייתה לי שכנה שהיא קטנה ממני בשנה.. והיא כל הזמן הייתה באה אליי.. ומחבקת אותי ושטויות כאלה.. והיא קראה לי יול יול.. וגם הייתה לי פעם חברה ממש טובה שאבא שלה היה קורא לי יול יול.. ואני ממש אהבתי את זה.. אז קראתי לעצמי באיי סי קיו "yul yul..
" וזה הכינוי שלי כבר כמה שנים.. ופתאום חברה טובה שלי התחילה לקרוא לי יולה... ובכור אמרה שזה מזעזע.. והתחילה לצעוק.. "יול! נקרא לך יול!" חחח.. וזהו.. מאז זה ככה..חחח.. הייתי רוצה שיהיה לי שם אחר אבל אני לא רוצה לשנות ת'שם... והקרובים כבר קוראים לי בצורה אחרת..חחח.... אוהבת.. יול... חחיייחיח

אהה.. ויש עוד משהו!!!

יש לי חברה שקוראת לי דדע... ולא ..זה לא dada זה DEDDA... יעני כמו DEDDY רק קצת אחרת... חחחח.. וזאת בגללל.. (פוווששש.. סיפור ארוך) חברה שלי לירן היא הילדה הכי מחורפנת.. הכי מטורפת והכי מצחיקה בעולם.. עכשיו.. אני לא מדברת איתכם על סתם מחורפנת.. אפשר לאשפז אותה באבארבנל בגלל שיחשבו שיש לה בעיות נפשיות... היא נרראת כמו מישהו ששתה 40 ליטר וודקה+גראס וזה רק בלי הדכאונות וההאנג אובר וההקאות.. היא אפעם לא בדכאון.. ותמיד מצחיקה את מי שבדכאון... קיצור.. פעם אחת ארגנו מסיבה בשבט... והלכנו כולנו.. וגם ילדים מגבעת שמואל באו.. וביניהן גם שייירההה.. איזה ילדה אחת אהבלה מכיתת תאטרון.. עזבו... קיצור.. נגמרה המסיבה.. ולכל גבעת שמואל הייתה הסעה.. אבל היא לא הסכימה לעלות עליה כי היא אמרה "לא הזמינו אותי" והתקשרה לאבא שלה שיבוא לקחת אותה.. אז כולם התחילו לדחוף אותה להסעה תוך כדי שהיא מדברת עם אבא שלה ואומרת לו "לאאא.. אבא.... הם דוחפים אותי למכונית אבאאא" ואני ולירן ישבנו בצד.. ולירן לא שמעה מה היא אומרת.. רק שמעה שהיא מדברת עם אבא שלה.. אז היא עשתה כאילו מה ששירה אומרת זה "DEDDY NO!" ואותי זה מזה הצחיק.. ואז הייתה תקופה ארוכה שהיינו קוראות אחת לשניה.. דדי... דד.. שטויות כאלה.. עד שאמרו לנו שהיא נעלבת.. אז כדי שהכינוי לא יהיה קשור אליה.. התחלנו לקרוא אחת לשניה דדע..חחח.. ועדיין אנחנו זורקות דדי... דדי דו שילי.. וואטס אפ מיי דד ושטויות כאלה..חח.. ולירן המציאה לכולם כינויים.. בכור זה==> בוּצקה,בוצאקה,בוצקי,בוצקין..חחח.. מיי==>חקלאי.. ולמה? אל תשאלו אותי.. זאת לירן המטורפת הזאת. זה פשוט התחרז לה טוב..חחח...

O:

מה השם האמיתי שלכן? הילה איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר... לולי- ככה קוראים לי רוב האנשים שאני מכירה. זה התחיל מחברה שקראה לי ככה ואז פתחתי כינוי כזה בתפוז ומאז אנשים שמכירים אותי מתפוז קוראים לי ככה ואנשים אחרים נדבקים מחברות שלי ש[נדבקו מאנשים מתפוז] הילי, הילוש, היל- זה סתם כינויים שאנשים נותנים לי לשניה וחצי ואז שוכחים מהם, לא באמת חשוב יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? הממ. לא O: איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? איכ אני שונאת קיטשיות, המקסימות שאני עושה בלעוות את שמו זה קוראת לו "דורקה" כי הוא שונא את זה הייתן רוצות לשנות את השם? הילה זה אחלה או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? הממ, לא יודעת O:

חח...

גם לחברה שלי ישש אחות תינוקת שקוראים לה הילה.. ומשהיא נולדה היא קראה לה לולי.. וזה נהפך ממש לשם היחיד שלה...

אוי זה נחמד../images/Emo9.gif

מה השם האמיתי שלכן?שירן
איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן?שירני\שירנוש\ובתקופת הנועל היה גם "היא רצה"
, אבא שלי קורא לי פרח\רני [וזה דיי מבלבל כי לאחי קוראים לירן וכאילו, כשהוא אומר רני זה יכול להיות שנינו
] יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}?אמממ, יש לפעמים כל מיני בדיחות שלי ושל חברות שהופכות לכינויים:$ לא עולה לי כרגע כלום, כאילו, דברים מיוחדיםP: איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}?חחח. אין חבר. הייתן רוצות לשנות את השם?נעע או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת?נעע

למעלה