שמות חיבה וכינויים

שמות חיבה וכינויים ../images/Emo13.gif

מה השם האמיתי שלכן? איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? תפרטו מי קורא לכן ככה ואם יש סיפור מאחורי השם אז גם לספר... יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? הייתן רוצות לשנות את השם? או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? תשתפו פעולה משעמם לי :(

coolit

New member
../images/Emo13.gif

השם האמיתי שלי הוא ברית קראו לי ככה כי לסבתא רבא שלי, שנפטרה זמן קצר לפני שנולדתי, קראו ברטה [ולא רצו לקרוא לי ברטה] וגם כי נולדתי בא' תשרי, ראש השנה, שזה מתי שמזכירים את הברית שה' עושה עם עמ"י. שמות החיבה שלי: בריצ! [לאט לאט כולם קוראים לי ככה
] (בריץ- אנשים שרוצים לעצבן אותי
) בריתוק [כמו בריתוש]- יש חברה אחת שתמיד קוראת ותקרא לי ככה [או בריתה חח], ועוד כמה מדי פעם בריתיייי
- אנשים שאוהבים אותי. :] כשרחלי אהבה אותי היא קראה לי ככה, וכשיעל אוהבת אותי היא קוראת לי ככה, וספיר קוראת לי ככה. שירה קוראת לי בריצ. בריתה - כבר כמעט אפאחד לא קורא לי ככה.. אבל עדיין לפעמים. מילה
[אנשים שמכירים אותי קוראים לי מיד "ברית מילה" או דברים כאלה. נו טוב.] אני קוראת לכלמיני אנשים בּוּבּ. להרבה אנשים. גם לבנים וגם לבנות. ובעיקר לאחיינים שלי
ולשירה אני קוראת שירי\שירהלי\שירצ\שירצי\שירונצ וליעל אני קוראת יעלי ולספיר אני קוראת סָפִּיכְסְ או טָפִּיחְ ולקרן אני קוראת נרק ולעדי אני קוראת עדיש
טוב זהו. קיצר נמנמ אם יהיה לי חבר אני בטח אקרא לו "מתוק" או "מותק" [מותק זו אחת המילים האהובות עליי] לא רצה לשנות את השם, אבל שכולם יקראו לי בריצ.

PennyLaneM

New member
:]

השם האמיתי : מורן. דה. אבא קורא לי רומן - פשוט הפך אותיות. אמא קוראת לי אמא - כי היא תימניה,היא קוראת לנו "אמא" "אבא" או "מלכה". ובצדק. חברה קוראת לי שנוץ - אינלימושג מאיפה היא הביאה תשם הזה. החבר קורא לי מורני/בייב - הוא יכול גם לא לקרוא לי,אני קרציה מטיבעי ואני אבוא ללא קריאה. לחבר אני קוראת מקס/מותק/או פשוט מרביצה כדי לקבל צומי [אח,זוג משמיים. מרביצים אחד לשני כל היום.] וזהו לא קוראת לאף אחד אף אחד לא קורא לי יש איזה זוג בשכבה שלה קוראים 'טושטוש' ולו קוראים אנערף זה כזה...איכס? נדמה לי הם שכחו את השמות הפרטיים שלהם בגלל שהם קוראים אחד לשני רק במשות חיבה כאלה. לא אוהבת את זה

PennyLaneM

New member
נזכרתי בעוד

ידיד אחד קורא לי ימן [תימניה בתימנית] ידיד שני קורא לי דודה שניהם חברים של מקס וככה בעצם הכרתי אותם,דרכו והמורה לנהיגה קורא לי שנוץ,כי הוא מושפע מחברה וחברה אחרת קוראת לי חיפו [חיפו החיפושית. עזבו.] וזהו

../images/Emo191.gif

מה השם האמיתי שלכן? מעיין. איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? קיטי-לחברה הכיטובה אנחנו קוראים מיצי ואיכשהו יצא שגם לי הדביקו שם של חתולה. שקיטי- אותו אפקט של קיטי רק עם ש' מעייני-שונאאאאת שקוראים לי ככה, אבל משוםמה ממשיכים לעשות את זה%$^$W מעיינית- בתקופת החטיבה חברהשלי התחילה לקרוא לי ככה. גזר-מאי?
ועיוות מסוים של שם משפחתי. אהמ, לא זוכרת עוד. כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה/חברות? אממ, לחברה הכי טובה- מיצי, רותמית ושמיצ. לסתם חברות- טלילה, פזי, פטריה, ברה, לונצ'קה, בנצי ועיוותים של שמות משפחה. למשפחה? ממ, לבת דודה לימונית והשאר אני פשוט קוראת בשמות שלהם. הייתן רוצות לשנות את השם? לא רוצה לשנות את השם, אבל אולי להוסיף שם שני. בלהבסלהבלה

josie1986

New member
יאללה לפני שיוצאים

מה השם האמיתי שלכן? עדי. כן כן. איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? אין לי יותר מדיי שמות חיבה... אימא קוראת לי דוש או דול, ולא ניראה לי שיש מאחורי זה משהו חוץ מאולי נוחות. נטע קוראת לי צצקה, אבל זה סיפור ממש ממש ממש ארוך, אז מי שזה באמת מעניין אותה שתגיד ואני אספר, ואני מאמינה שזה לא ממש מעניין
החבר קורא לי מותק, שמותק, קטנה, בייבי ומאמי לפעמים. ורוב האנשים מהצבא קוראים לי בשם המשפחה שלי, ככה זה בצבא, הכל בשמות משפחה. יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? אין. איך את קוראת לחבר? אני קוראת לו מותק, שמותק, יפה שלי וזהו בעיקרון. הייתן רוצות לשנות את השם? פעם נורא רציתי, אבל נתקלתי בבעיה "לאיזה שם הייתי רוצה לשנות?!" ולא מצאתי משהו אחר... או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? נופ. סבבה לי ככה.

Mrs big

New member
מה לשנות? עדי זה שם ממש יפה.

ונדיר שאני אוהבת שמות של בנות.

T00L

New member
צצקה זה של של חתולה של חברה שלי

ואנחנו שונאים אותה כי היא משירה שיערות. זה מצחיק

אני ../images/Emo210.gif

השם שלי הוא יולי. אמא קוראת לי קרמבוסי אין לי מושג למה זה ככה מגיל קטן. אחי קורא לי בהרבה שמות מוזרים חחח וזה ממש מצחיק, לפעמים זה יופי עם דגש ב-פ', לפעמים זה זובה {כאילו זובי בנקבה חחח}, לפעמים זה גם שמופי אבל בעיקר זה יופי חח זה חמוד. החברות בדרך כלל קוראות לי סומל כי אני רזה {סומלית} או שורטי או לרוב יולי... יש לי ידיד שקורא לי קטקט {קטנה נו}, יש לי עוד ידיד שקורא לי גמדה {ממש כל הזמן אין מצב שהוא אומר תשם שלי}. לאחי אני קוראת שמופי בעיקר {זה הדדי נו} או שמוליק {חחח כי זה סתם שם מצחיק} לפעמים גם ג'ובאני כי נו בעיקרון קוראים לו פאבלו אז אני משנה קצת אבל זה מאותו מוצא
חחח וגם כי הוא משחק כדורגל אז זה שם יפה כזה... לחברות- לאחת החברות אני וכולם קוראים לה נושית או צפע כי היא נחשה חחח לעוד אחת צומי כי היא פשוט חייבת תשומת לב בכל מקום שאליו היא מגיעה לעוד אחת סניף או סטלה כי סטלנית טבעית לחברה הכי טובה אני קוראת קמנטית או צ'יקי - צ'יקי זה סתם נחמד וקמנטית זה ערבייה באמהרית {אתיופית} כי יש לה יופי ערבי כזה נו היא שחומה ויש לה עיניים שחורות ענקיות ותלתלים שחורים ארוכים כאלה נו ילדה יפה... אבל בעיקר אנחנו קוראות אחת לשנייה "אחותי" וזהו
לידידים - יש ידיד שאני קוראת לו רפולי כי קוראים לו רפי {זה שקורא לי קטקט}, לעוד אחד אני קוראת ביז'ו כי הוא קווקזי {אז מה אם זה גרוזינים בכלל?} זה זה שקורא לי גמדה, יש עוד ידיד שאני קוראת לו עז חחחח סתם ככה ויש כמה אנשים שמוכרים רק לפי הכינוי כמו ביג {הוא באמת גדול}... לחבר אני קוראת ב-700 שמות כי זה קיטשי, מתוק ועושה חשק להקיא אבל היי מה אכפת לי? אני קוראת לו נושי בדרך כלל או שמן {אתן שמות לב שלכל אחת שיש לה חבר פתאום הוא שמן? כאילו הוא הכי רזה בעולם, לא לא היא קוראת לו שמן, יואו זה תמיד ככה
} אמממ אני קורא לו גם שחורי {נו הוא אתיופי}, מאמי, קוף {נו מה}, מכוער ופומה. הכינוי העיקרי שלו זה פומה אף אחד לא מכיר אותו באמת לפי השם שלו האמיתי, כולם ממש ממש כולם קוראים לו פומה. ככה זה מאז שהיינו קטנים
הוא קורא לי בדרך כלל קופה או מכוערת {ואז אני מתבכיינת ואומרת מה אני באמת מכוערת? וברור שהוא אומר לא חחחח} ואז הוא גם קורא לי בכיינית, שמנה {סתם כי אני קוראת לו גם שמן וגם אז אני מתבכיינת והוא אומר שאני רזה חחחח}, הוא גם קורא לי כפרה לפעמים וגם קטנטנה {שמלווה בחיבוק בדרך כלל}.... כבר שיניתי את השם מ-יוליה ל-יולי {חעחעחע חשפתי את סודי שששש} אז ככה שאין לי כבר לאן לשנות.... חפירות בע"מ - תפנו אליי

EVE Lights

New member
בוּ!

מה השם האמיתי שלכן? אורנית כמו Ornit. וכן זה חשוב. תודה :) איזה כינויים ושמות חיבה יש לכן? שלל כינויים ועיוותים. אורניתי ואורניתוש (וואו איכס זה הזכיר לי קטע מזעזע עכשיו לא משנה!!) זה בד"כ המשפחה, אלון קרא לי אורניתי גם. אמא קוראת לי לפעמים אור (כי זה קצר יותר
), גם אח שלי קורא לי ככה. ענבר קוראת לי אורנה. ככה גם יוסי (המפקד שלי) קורא לי. לפעמים הוא גם קורא לי צילה אבל זה לא ממש קשור
המפקד הקודם שלי קרא לי Oranit אבל זה כי התייאשתי ממנו ולא היה לי כוח לתקן בכל פעם מחדש... בטוח יש עוד מלא שאני לא זוכרת. (כל הניט, ניתוש ושות') יש כינויים מיוחדים שאת נותנת למשפחה\חברות? כמובן למה {מה משמעות השם}? מממ. לבלה זה תמיד בלוצ'קה (במבטא אחוש רוסי). כי זה מצחיק. ולשני זה תמיד כנראה יישאר שן-שן. למאיה (כשאנחנו לא בכאסח) - מאיהל'ה. לאבא (אבל זה ישן וכבר לא אקטואלי) פעם קראתי אני ואח שלי פונפון. איך את קוראת לחבר {כן כן כל הפוצי מוצי האלה... אם אין אז לפחות מה שמעתן והגעיל אותכן עד עמקי נשמתכן בשל יתר קיטשיות}? טוב, מה שהיה: ממי, נוּש וכאלה. קיטשיים עד זוועה? קושקוש וקוּצ'. חח למות. הייתן רוצות לשנות את השם? או שלפחות הקרובים יקראו לכן בצורה אחרת? לא, הוא נחמד :)

EVE Lights

New member
אה ועכשיו זה גוּש (עם אלון)

ועיוותיו: גוּש, גוּשה, גוּשית, גושעלך. אין קשר למציאות. סתם יצא (ואין לי מושג בכלל איך זה התחיל..)

coolit

New member
אני בטוח הייתי קוראת לך אור חח

לחברה שלי שקוראים לה נירית אני קוראת ניר ולשירה אני קוראת שיר אני אוהבת לקצר.

חח אני רק זוכרת שבתור ילדה קטנה

השם, כינרת. אז הוא הוריד לי מאוד את הבטחון הצעמי וכולם היו קוראים לי ים המלח וזה חחח אוף אם הייתי קצת יותר חכמה.. ועכשיו? כיני, אבל זה כיתה ז כזה.. מומיה, נו זה לא שם חיבה אבל זה היה מטריקס, בימי מחלה קשים שכל תנועה לקחה לי שעה. כינרתוש, וזה מזה דפוק חח, ארוך מדי! כונפה

למעלה