לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אירובי, עיצוב ופיתוח גוף

אנשים רבים פונים אלי בשאלות, או בחיי היום או או על גבי הפורום הזה כדי להתייעץ, להתייעל ובסופו של דבר להגיע לתובנה, לדרך (וכמובן לקיצור דרך) להגעה ליעד שלהם בצורה יעילה, איכותית ומהירה. .מטרת המתאמן הממוצע היא ירידה באחוזי שומן גוף. כמובן שקיימות מטרות אחרות: הכנה לתחרויות, שיפור פונקציה מסויימת, וכ"ו.... וכולם יקבלו תשובה, אך בואו נצא מתוך נקודת הנחה שמטרת המתאמן והמתאמנת הממוצעת היא - הרזייה, חיטוב, שיפור מאפיינים אסטטיים בגופם .להלן עיקרי ארבעת המרכיבים בשיטה היחודית שלי אותם אני משלבת לקבלת תוצאה מושלמת:1. פעילות אירובית .2. אימון כוח .3. תזונה .4. ****המרכיב הסודי*****כל תוכנית אימונים תשלב את כל המרכיבים במינונים שונים.~~~~~~~~~~~~~~~~~מי אני?מרת ישראל מיס פיטנס בענף פיתוח גוף בשנת 2014~בשנת 2015 לקחתי מקום חמישי באליפות אירופה בספרד (ניתן לקרוא על כך עוד באינטרנט)~ספורטאית בנבחרת ישראל~מאמנת קרוב ל 20 שנה בתחומי הכושר השונים. ~אשמח לתת קו"ח למעוניינים.**פניות דחופות יענו דרך וואטסאפ בלבד 0525051929 **ניתן להגיע לאימון/הרצאת חינם באשדוד*~בברכה~פולה רווח

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירובי, עיצוב ופיתוח גוף

אנשים רבים פונים אלי בשאלות, או בחיי היום או או על גבי הפורום הזה כדי להתייעץ, להתייעל ובסופו של דבר להגיע לתובנה, לדרך (וכמובן לקיצור דרך) להגעה ליעד שלהם בצורה יעילה, איכותית ומהירה. .מטרת המתאמן הממוצע היא ירידה באחוזי שומן גוף. כמובן שקיימות מטרות אחרות: הכנה לתחרויות, שיפור פונקציה מסויימת, וכ"ו.... וכולם יקבלו תשובה, אך בואו נצא מתוך נקודת הנחה שמטרת המתאמן והמתאמנת הממוצעת היא - הרזייה, חיטוב, שיפור מאפיינים אסטטיים בגופם .להלן עיקרי ארבעת המרכיבים בשיטה היחודית שלי אותם אני משלבת לקבלת תוצאה מושלמת:1. פעילות אירובית .2. אימון כוח .3. תזונה .4. ****המרכיב הסודי*****כל תוכנית אימונים תשלב את כל המרכיבים במינונים שונים.~~~~~~~~~~~~~~~~~מי אני?מרת ישראל מיס פיטנס בענף פיתוח גוף בשנת 2014~בשנת 2015 לקחתי מקום חמישי באליפות אירופה בספרד (ניתן לקרוא על כך עוד באינטרנט)~ספורטאית בנבחרת ישראל~מאמנת קרוב ל 20 שנה בתחומי הכושר השונים. ~אשמח לתת קו"ח למעוניינים.**פניות דחופות יענו דרך וואטסאפ בלבד 0525051929 **ניתן להגיע לאימון/הרצאת חינם באשדוד*~בברכה~פולה רווח
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה מקושר לאתר שלי www.jobs24.co.il - האתר מציע השמה מהירה לתחומי האירובי והפיטנס.
למדיניות הפרסום - גלוש למטה
מערכת הפורומים, הקומונות והבלוגים של תפוז ממומנת ע"י גופים שמנצלים את "במת תפוז" כשטח פרסום לכל דבר. ההנחייה הגורפת לכל מנהלי הפורומים בתפוז הינה לא להתיר פרסום הודעות שמכילות תוכן פרסומי בגופן. אני כן מאפשרת, להעלות תוכן פרסומי פעם בשבוע, בימי ראשון - פרסומים בהם מופיע תוכן מקצועי רלוונטי, בפרסום כנסים, תאריכי פתיחת קורסים ושאר אירועי אירובי/פיטנס/דאנס/קיק בוקס/ כל מה שניתן להעביר כשיעורי סטודיו. 
כמו כן ניתן ואף מומלץ להעלות תכנים ודיונים, ולשים את הקישור או האתר שלכם בחתימה שלכם! זה גם יתרום לדיונים בפורום וגם יתן לכם במה וחשיפה.
במהלך שאר ימי השבוע ניתן לפרסם את האירועים ומועדי פתיחת הקורסים על גבי לוח האירועים http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Events/Default.aspx?ForumId=665
מידע אודות מכירת ציוד/ מנוי במועדון כושר וכן הצעות עבודה יפורסמו בפורום בימי שלישי בלבד, במהלך יתר ימי השבוע ניתן לפרסם על גבי הלוחות גם כן
*שרשור להחלפות לפי איזורים בארץ יפתח בנפרד*
כמו כן, בפורום מתקיימים שרשורי אירוח עם נציגים מהמוסדות השונים, שבהם ניתן גם מידע אודות הקורסים וההכשרות השונות.
הנציגים מהמוסדות השונים, אשר כותבים ותורמים ממשנתם בפורום, לרוב הניק שלהם צבוע באדום משום כך, מוזמנים לפרסם פרטים אודות קורסים, אירועים ומועדי פתיחתם בחתימה שלהם, וזה ייאפשר לכל גולשי הפורום להיחשף למידע הזה.
תודה על ההבנה....
פולה רווח Pola Revach
ניתן לבקר אותי בקבוצה בפייס https://www.facebook.com/groups/erobisrael/

הודעות אשר חורגות ממדיניות זו, יימחקו!

המשך >>

לצפיה ב-'בגדים מטריפים לאירובי מישהו?.'
בגדים מטריפים לאירובי מישהו?.
<< ההודעה הנוכחית
10/06/2007 | 21:12
7
87
שלום לוכלם!!

אני חייבת לעשות קנייה של בגדי אירובי ואני מנסה להיזכר בשם של החברה שעל הטייצים שלה מצוייר פרח לבן (חמנייה לבנה).
למישהו יש מושג איך קוראים לחברה?
מישהו מכיר חנות יפה באיזור המרכז של בגדי ספורט במחירים סבירים?

תודה
אירובי, עיצוב ופיתוח גוף >>
לצפיה ב-'את מדברת על מרגריטה לדעתי'
את מדברת על מרגריטה לדעתי
10/06/2007 | 21:23
4
11
לצפיה ב-'אני מכירה את זה '
אני מכירה את זה
10/06/2007 | 22:01
1
18
Margarita

זה היה מצחיק לראות יום אחד תלמידה וביום אחר מדריכה עם בגדים שהיו דיי מוכרים לי....
לצפיה ב-'איפה מוכרים מרגריטה במרכז?'
איפה מוכרים מרגריטה במרכז?
10/06/2007 | 22:18
15
לצפיה ב-'יש להם אתר רשמי'
יש להם אתר רשמי
11/06/2007 | 10:59
15
לצפיה ב-'חנות אירובי בקניון גבעתיים?'
חנות אירובי בקניון גבעתיים?
10/06/2007 | 22:31
1
10
מישהו יודע איך קוראים לחנות שמוכרת טייצים של מרגריטה וalive בקניון  גבעתיים?
לצפיה ב-'iDANCE'
iDANCE
11/06/2007 | 07:38
12

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

15:14 | 19.08.16 reload00711
07:42 | 19.08.16 לאורה101
21:44 | 16.08.16 אורחים בפורום
22:08 | 09.08.16 מוכרחים להיות שמח4
17:04 | 31.07.16 פולה רווח
15:40 | 28.07.16 סטיב1231
13:24 | 27.07.16 סטיב1231
08:15 | 27.07.16 סטיב1231
16:52 | 26.07.16 סטיב1231
16:51 | 26.07.16 סטיב1231
14:54 | 26.07.16 סטיב1231
13:22 | 26.07.16 סטיב1231
19:52 | 24.07.16 דירהלכלפועל

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ