עשר המכות - הגרסה התרמילאית

ליאורט1

New member
עשר המכות - הגרסה התרמילאית

ברוח החג והשרשור הזה שחוזר בהרבה פורומים, מהן עשר(או כל מספר אחר) המכות שתרמילאי עלול לפגוש לפני במהלך או אחרי הטיול ושוב חג שמח

TriPax

New member
ואוו...יש הרבה יותר מעשר ../images/Emo3.gif

1. קניית ציוד - עם כל הכבוד, רובנו לא מטיילים באלפים מידי שבת וגם לא ישנים באוהלים או סוחבים את הבית על הגב, אז למה אנחנו צריכים לקנות ציוד בשווי אלפי שקלים (תיק+נעליים+ביגוד+תיק יום+אביזרים) בשביל כמה חודשים של טרקים בדרום אמריקה/מזרח אסיה/אוסטרליה וכו'? 2. כרטיסי טיסה - שמישהו יסביר להם שאנחנו לא עשירים. 3. אנשים שלא דוברים אנגלית/שפת המקום. OK, אז כבר למדתי ספרדית כי לא הגיוני שכל אחד ידע אנגלית, אבל למה באמצע מדינה שהשפה הרשמית שלה זה ספרדית יש אנשים שאין להם מושג מה זה ספרדית? 4. עדר,עדר,עדר - זהירות לא להירמס. זה נחמד לאכול חומוס אצל "שימי", לישון במקום שנקרא "הבית של מושיקו", לטרק יחד עם "יהודה" ולטפס להר יחד עם "חיליק", אבל לא כשאתה ביבשת אחרת. 5. עדר,עדר,עדר 2 - OK, אז באמת יש מיליארד וחצי ישראלים שמטיילים ברחבי העולם בכל רגע נתון. למה זה אומר שרובנו מרגישים צורך עז להתאגד לקבוצות המוניות וללכת ככה מעיר לעיר ולכבוש יעד אחר יעד? גם להצטרף למקומיים או לטייל לבד או עם עוד חבר זה נחמד...בדוק. 6. מחלות - קיבלת אלף חיסונים, שלושים ושניים סוגי כדורים, יש לך תיק עזרה ראשונה שיכול לסייע באירוע רב נפגעים מסדר גודל בינוני אבל שום דבר לא ימנע ממך לקבל קלקול קיבה בבוליביה. 7. התכלבות - כן, ברוב המקומות במזרח/דרא"מ לא צריך להיות רוטשילד כדי לטייל, אז למה להתקמצן ולישון באוהל בחניון באמצע סופת ברקים ורעמים כשליד יש הוסטל? 8. דיוק בזמנים - זה שרשום בכרטיס שהאוטובוס יוצא ב22:30 זה נחמד. זה שהוא יוצא בפועל ב0:00 זה קצת פחות. ואל תספרו לי סיפורים על פנ'צרים, חמורים בדרך, מפולות שלגים וילדים שהלכו לאיבוד. 9. - לארוז תיק. בפעם הראשונה זה נחמד, בפעם החמישית אתה כבר עושה את זה מהר, אבל בשלב מסויים נמאס לחיות בתוך שק גדול, גם אם הוא עלה 1300 ש"ח, יש לו מערכת גב שיכולה לשאת לוויתן כחול והוא עמיד למים/רוח/נשורת רדיואקטיבית. תנו לי ארון עם שני מדפים ואני אהיה מאושר . 10 - כמובן, החזרה לארץ. רוב האנשים מחכים לזה בקוצר רוח ומרגישים כאן הכי בבית והכי טוב, אבל יומיים אחר שחזרת אתה שואל את עצמך "מה היה לי רע להמשיך לטייל עוד קצת? למי יש כוח עכשיו לעבוד/ללמוד/פסיכומטרי?"

lior 30 rg

New member
הנה מיליארד ארבע מאות תשעים ותשע

אלף ותשע מאות תשעים ותשע סינים. למה המספר הזה ולא מיליארד וחצי עגול? בשביל הסיני היחיד בסין שכן מדבר אנגלית

sahchar

New member
,,,,,

כל כך נכון שזה עצוב! אני כבר מטייל שלושה וחצי חודשים ונתקלתי בכל מה שאמרת....חוץ מהקטע של לחזור לארץ

כל כך כל כך נכון!

גדול! רק תיקון אחד קטן. מי משחק היום וויסט? אנחנו כבר בעידן השיט-הד!

טוב לדעת,

אני עוד מהעידן של המשחק ברביעיות... אני מניח שאני אוכל ללמוד שיט הד די מהר, לא ?

ליאורט1

New member
אהבתי :) וכמובן שאין על ה

החבורת ערסים שצועקת על ילד הודי תמים "קח אותנו להוסטל!!" "ושיהיה זול אחי!!" והתולדה היא האבי מוורנסי, רני מגולני, המסעדה של יוני וכ"ו שיודעים עברית יותר טוב מהערסים ובטוחים שאתה באמת מתלבט אם הוא היה איתך בצבא או לא. היה לי מקרה שכשביקשתי במסעדה קצת חריף אז "יוני" כמובן ישר שלף שברור, בגלל שאני אשכנזי...

kogawa

New member
לטריפקס ולמשוטט

בשביל תשובות כאלו אני מסתובב בפורומים בהם נידרשים כל יום לתשובות על אותן שאלות כגון "איך לקחת את הכסף", "איזה אי בתאילנד" ודומיהם. עשיתם לי את החג! כל הכבוד

Amoureuse

New member
../images/Emo45.gif מצטרפת לכל מילה

באמת עשיתם לנו את החג... נפלא!

jeshu

New member
מקומיים שלא נותנים מנוח ולא יודעים להתעלם ממך בנימוס מאופק אפילו אם אתה ממש לא האדם הלבן הראשון שהם רואים ואפילו אם הם יודעים רק שלוש ורבע מילים באנגלית.

sitvaniyot

New member
jeshu אכן הזכרת לי...

הילדים באתיופיה, זו המכה ה.... הם רצים אחרינו, מסתכלים לתוך התרמילים שלנו, לא כדי לגנוב, זו סקרנות, מה לעזאזאל אנחנו סוחבים שם. ובקיצור, לא נותנים מנוחה לרגע. ממש מסתירים את הנוף. אבל,,,, יש פיתרון. מפעילים אותם. איך? מבקשים מהם טובות קטנות, כמו להראות אכסניה זולה ונקיה, לקנות כרטיס לאוטובוס וכו.. עד סוף שהותי שם למדתי למנות אחד כ"מדריך" שלי ותפקידו העיקרי היה לסלק מדרכי את כל האחרים. בסוף הקיץ אסע לאפריקה, ושמעתי ששם אתקל באותה בעיה.

למעלה