לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1539815,398 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית

טיולים בארץ
טיולים בחו``ל
עבודה בחו"ל

סיוע התנדבותי לתרמילאים במצוקה
נא לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

לצפיה ב-'עשר המכות - הגרסה התרמילאית'
עשר המכות - הגרסה התרמילאית
<< ההודעה הנוכחית
05/04/2007 | 15:09
19
131
ברוח החג והשרשור הזה שחוזר בהרבה פורומים,
מהן עשר(או כל מספר אחר) המכות שתרמילאי עלול לפגוש לפני במהלך או אחרי הטיול

ושוב חג שמח
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'ואוו...יש הרבה יותר מעשר '
ואוו...יש הרבה יותר מעשר
05/04/2007 | 15:29
4
72
1. קניית ציוד - עם כל הכבוד, רובנו לא מטיילים באלפים מידי שבת וגם לא ישנים באוהלים או סוחבים את הבית על הגב, אז למה אנחנו צריכים לקנות ציוד בשווי אלפי שקלים (תיק+נעליים+ביגוד+תיק יום+אביזרים) בשביל כמה חודשים של טרקים בדרום אמריקה/מזרח אסיה/אוסטרליה וכו'?
2. כרטיסי טיסה - שמישהו יסביר להם שאנחנו לא עשירים.
3. אנשים שלא דוברים אנגלית/שפת המקום. OK, אז כבר למדתי ספרדית כי לא הגיוני שכל אחד ידע אנגלית, אבל למה באמצע מדינה שהשפה הרשמית שלה זה ספרדית יש אנשים שאין להם מושג מה זה ספרדית?
4. עדר,עדר,עדר - זהירות לא להירמס. זה נחמד לאכול חומוס אצל "שימי", לישון במקום שנקרא "הבית של מושיקו", לטרק יחד עם "יהודה" ולטפס להר יחד עם "חיליק", אבל לא כשאתה ביבשת אחרת.
5. עדר,עדר,עדר 2 - OK, אז באמת יש מיליארד וחצי ישראלים שמטיילים ברחבי העולם בכל רגע נתון. למה זה אומר שרובנו מרגישים צורך עז להתאגד לקבוצות המוניות וללכת ככה מעיר לעיר ולכבוש יעד אחר יעד? גם להצטרף למקומיים או לטייל לבד או עם עוד חבר זה נחמד...בדוק.
6. מחלות - קיבלת אלף חיסונים, שלושים ושניים סוגי כדורים, יש לך תיק עזרה ראשונה שיכול לסייע באירוע רב נפגעים מסדר גודל בינוני אבל שום דבר לא ימנע ממך לקבל קלקול קיבה בבוליביה.
7. התכלבות - כן, ברוב המקומות במזרח/דרא"מ לא צריך להיות רוטשילד כדי לטייל, אז למה להתקמצן ולישון באוהל בחניון באמצע סופת ברקים ורעמים כשליד יש הוסטל?
8. דיוק בזמנים - זה שרשום בכרטיס שהאוטובוס יוצא ב22:30 זה נחמד. זה שהוא יוצא בפועל ב0:00 זה קצת פחות. ואל תספרו לי סיפורים על פנ'צרים, חמורים בדרך, מפולות שלגים וילדים שהלכו לאיבוד.
9. - לארוז תיק. בפעם הראשונה זה נחמד, בפעם החמישית אתה כבר עושה את זה מהר, אבל בשלב מסויים נמאס לחיות בתוך שק גדול, גם אם הוא עלה 1300 ש"ח, יש לו מערכת גב שיכולה לשאת לוויתן כחול והוא עמיד למים/רוח/נשורת רדיואקטיבית. תנו לי ארון עם שני מדפים ואני אהיה מאושר .
10 - כמובן, החזרה לארץ. רוב האנשים מחכים לזה בקוצר רוח ומרגישים כאן הכי בבית והכי טוב, אבל יומיים אחר שחזרת אתה שואל את עצמך "מה היה לי רע להמשיך לטייל עוד קצת? למי יש כוח עכשיו לעבוד/ללמוד/פסיכומטרי?"

טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-''
05/04/2007 | 16:31
3
לצפיה ב-'אהבתי!!!!!!'
אהבתי!!!!!!
05/04/2007 | 19:26
3
לצפיה ב-' מצויין'
מצויין
05/04/2007 | 22:10
19
כל מילה בסלע (ויש כאלה הרבה בטרק...)
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'הנה מיליארד ארבע מאות תשעים ותשע'
הנה מיליארד ארבע מאות תשעים ותשע
05/04/2007 | 15:38
1
60
אלף ותשע מאות תשעים ותשע סינים.

למה המספר הזה ולא מיליארד וחצי עגול?

בשביל הסיני היחיד בסין שכן מדבר אנגלית
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-',,,,,'
,,,,,
06/04/2007 | 19:52
26
כל כך נכון שזה עצוב! אני כבר מטייל שלושה וחצי חודשים ונתקלתי בכל מה שאמרת....חוץ מהקטע של לחזור לארץ
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'לכבוד החג והישראלים שיוצאים לחו"ל,'
לכבוד החג והישראלים שיוצאים לחו"ל,
07/04/2007 | 12:03
5
57
הנה מראה של סוגים שונים של מטיילים...
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'ע-נ-ק '
ע-נ-ק
07/04/2007 | 15:42
4
לצפיה ב-''
07/04/2007 | 18:15
2
לצפיה ב-'כל כך כל כך נכון!'
כל כך כל כך נכון!
07/04/2007 | 19:48
1
23
גדול!

רק תיקון אחד קטן. מי משחק היום וויסט? אנחנו כבר בעידן השיט-הד!
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'טוב לדעת,'
טוב לדעת,
08/04/2007 | 15:14
13
אני עוד מהעידן של המשחק ברביעיות...

אני מניח שאני אוכל ללמוד שיט הד די מהר, לא ?
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'אהבתי :) וכמובן שאין על ה'
אהבתי :) וכמובן שאין על ה
08/04/2007 | 09:49
19
החבורת ערסים שצועקת על ילד הודי תמים "קח אותנו להוסטל!!" "ושיהיה זול אחי!!"

והתולדה היא האבי מוורנסי, רני מגולני, המסעדה של יוני וכ"ו שיודעים עברית יותר טוב מהערסים ובטוחים שאתה באמת מתלבט אם הוא היה איתך בצבא או לא.

היה לי מקרה שכשביקשתי במסעדה קצת חריף אז "יוני" כמובן ישר שלף שברור, בגלל שאני אשכנזי...
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'לטריפקס ולמשוטט'
לטריפקס ולמשוטט
08/04/2007 | 10:41
2
50
בשביל תשובות כאלו אני מסתובב בפורומים בהם נידרשים כל יום לתשובות על אותן שאלות כגון "איך לקחת את הכסף", "איזה אי בתאילנד" ודומיהם.

עשיתם לי את החג!
כל הכבוד
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-' מצטרפת לכל מילה'
מצטרפת לכל מילה
08/04/2007 | 13:59
1
15
באמת עשיתם לנו את החג... נפלא!
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/04/2007 | 15:16
8
לך וליובל,

פסח זאת הזדמנות מצויינת להיזכר ולהתסכל על הדברים האלה...

חג שמח
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'שפשפת'
שפשפת
08/04/2007 | 18:34
29
לצפיה ב-'מקומיים שלא נותנים מנוח'
מקומיים שלא נותנים מנוח
08/04/2007 | 23:08
1
46
ולא יודעים להתעלם ממך בנימוס מאופק אפילו אם אתה ממש לא האדם הלבן הראשון שהם רואים ואפילו אם הם יודעים רק שלוש ורבע מילים באנגלית.
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'jeshu אכן הזכרת לי...'
jeshu אכן הזכרת לי...
10/04/2007 | 09:11
36
הילדים באתיופיה, זו המכה ה....
הם רצים אחרינו, מסתכלים לתוך התרמילים שלנו, לא כדי לגנוב, זו סקרנות, מה לעזאזאל אנחנו סוחבים שם. ובקיצור, לא נותנים מנוחה לרגע. ממש מסתירים את הנוף.
אבל,,,, יש פיתרון. מפעילים אותם. איך? מבקשים מהם טובות קטנות, כמו להראות אכסניה זולה ונקיה, לקנות כרטיס לאוטובוס וכו.. עד סוף שהותי שם למדתי למנות אחד כ"מדריך" שלי ותפקידו העיקרי היה לסלק מדרכי את כל האחרים.
בסוף הקיץ אסע לאפריקה, ושמעתי ששם אתקל באותה בעיה.
טיולי תרמילאים >>

הודעות אחרונות

14:24 | 09.01.20 אורחים בפורום
11:34 | 01.01.20 אורחים בפורום
17:47 | 24.11.19 אוהבי מצרים
11:28 | 01.11.19 אורחים בפורום
00:29 | 31.10.19 ofershalev11
15:19 | 21.09.19 אורחים בפורום
02:27 | 19.09.19 ronisagiv80
00:52 | 01.09.19 gilirom88
19:03 | 20.08.19 היורש לכתר
10:06 | 26.06.19 אורחים בפורום
20:04 | 09.06.19 ronisagiv80
01:02 | 08.06.19 מלונות באילת
00:53 | 08.06.19 מלונות באילת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ