טרק באיטליה

Irinam93

New member
טרק באיטליה

שלום לכולם,
אני סטודנטית ומתכננת לטוס בתחילת אפריל לצפון איטליה לעשות טיול טרקים לבטטות. אני מנסה לתכנן מסלול, אך מעט אובדת עצות. השאיפה היא לטייל באיזורים מיוערים עד כמה שניתן לכשבועיים וחצי כשבכל יום אוכל לעצור לקראת הערב/ לילה באכסניה אחרת. השאלה היא באיזה איזור, בתקופה זו של השנה, כדאי להתרכז- צפון מזרח או צפון מערב?
אשמח לכל המלצה, ביאור או מיקוד בנושא- מסלולים מומלצים/עיירות מפתח שכדאי לעבור בהם או סתם איזור שיתאים לדעתכם לתיאור. אני מנסה לשים את ידי על עותק של WALKING IN ITALY של הלונלי פלאנט כדי להתמקד, מה שעד כה לא בדיוק מצליח.
תודה רבה(רבה) מראש לעונים/ות :)

BigBadWolf

Member
מה הכוונה בטרק לבטטות?

כשאת אומרת לטייל, הכוונה עם רכב או רק רגלית? כמה ארוכים את רוצה שיהיו הטיולים הרגליים? צפון מזרח וצפון מערב איטליה זה די דומה מבחינת מזג אוויר, איטליה לא כל כך רחבה. האלפים מצפון לורונה מאוד יפים (דולומיטים וכו').

Irinam93

New member
תודה על המענה המהיר :)

הכוונה היא לטיול רגלי בו התכנון הוא לעבור בין 8-10 ק"מ בסביבה שהיא לא 'למיטיבי לכת' בלבד כפי שמוגדר בכתבות רבות. לאחר מיקוד חשבתי על איזור האגמים, אולי? או אולי להדרים אף יותר לכיוון רצועת החוף של אמלפי?

BigBadWolf

Member
תסתכלי באתר של ויה אלפינה

יש שם הרבה מסלולים יפים, אני עשיתי את הצהוב אבל רק התחלתי באיטליה ורוב הטיול שלי היה באוסטריה.
[URL]http://www.via-alpina.org/[/URL]

zammy

New member
תחילת אפריל זה חורף.

רוב האכסניות סגורות ומעברי הרים חסומים בשלג.
לא מומלץ לטיול אלא במסלולים בגבהים נמוכים .
&nbsp

למעלה