שביל באירופה, 3-4 ימים באוגוסט

daryah

New member
שביל באירופה, 3-4 ימים באוגוסט

שלום
יש לי שבוע חופש באוגוסט
שמעתי שבאירופה יש כל מיני אפשרויות לטיול על שבילים ראשיים עם לינה בבקתות על הדרך.
מחפשת יעד זול אבל יפה להליכה שכזו.
כתבתי בכותרת 3-4 ימים כי ברור לי שמתוך שבוע חופש חלק מהזמן יוקדש לנסיעות, התארגנות וכו'

אשמח לכל רעיון! תודה

BigBadWolf

Member
ממליץ על הויה אלפינה

[URL]http://www.via-alpina.org/[/URL]
אישית אני עשיתי במשך שמונה ימים את השביל הצהוב מהאמצע של מקטע 31 עד הסוף והיה מדהים! יש הרבה בקתות לא יקרות בדרך (בעיירות יש הוסטלים ובהרים יש בקתות הרים). מכיוון שזה ארופה (בניגוד לארה"ב שאני נמצא עכשיו) יש תחבורה ציבורית לכל מקום :)

daryah

New member
תודה ושאלות נוספות

תודה רבה על התגובה :)
אז בעצם טיילת בחלק האיטלקי של השביל?
לאן לקחת טיסה ומשם איך הגעת לתחילת המסלול?
מה העלות של הבקתות על הדרך ללילה?
תודות!!

BigBadWolf

Member
להפך, טיילתי בעיקר באוסטריה

התחלתי באיטליה, חציתי את אוסטריה וסיימתי בגרמניה. הטיסה הלוך היתה למילנו, משם שתי רכבות (או אחת, לא זוכר) ואוטובוס הביאו אותי לתחילת המסלול ב-Vernago. בסוף המסלול הגענו ל-Oberstdorf ומשם לקחנו רכבת למינכן וטיסה חזרה לארץ.
אני לא ממש זוכר את העלות, רק שלא היה יקר בכלל... אפשר לבדוק באינטרנט. ההוסטלים נמצאים באמצע שום מקום אז הם די זולים ובקתות ההרים בכוונה ממש זולים.

zammy

New member
הכי חשוב- היכן תהיה באירופה?

כך נוכל לייעץ לך להיכן לנסוע בשביל ללכת.
אמצע אוגוסט זה בית משוגעים באירופה- שיא עונת החופש.
כולם בחוץ.
אם לא הזמנת עד היום תתקשה למצוא לינות באכסניות בשבילי הליכה.
אופציות- סובב מונבלאן, av1 GR5, אזור שמוני בצרפת, פארק וVANOIS צרפת ועוד הרבה.
למותר לציין כי אלו שבילים באלפים וצריך כושר טוב , ציוד מתאים ואם אין לך את אלו- אל תצא כי סתם תסבול ותצטרך להיחלץ מהשבילים בגלל שלפוחיות, גידים ושרירים.
אפשרות קלה יותר היא שביל הצליינים במרכז צרפת, גם כאן שיא החופש וקשה למצוא לינות. רמת קושי נמוך-בינוני.
&nbsp

daryah

New member
תודה!

האמת, קצת התייאשתי מדבריך :)
לגבי רמת ההליכה רק אשאל -
הניסיון שלי בטרקים לא רב. אני חושבת שהכי רציני שעשיתי היה הטרק ממסטיה לאושגולי בגיאורגיה.. איך זה עומד בהשוואה לשבילים שציינת מבחינת רמת הקושי?
גם אם לא לאוגוסט - לידיעה.
תודה

zammy

New member
לא מכיר שביל זה

לשבילים בהרים באירופה צריך קצת כושר. ביחוד שנושאים תרמיל על הגב.
&nbsp

למעלה