המלצה על אוהל ל-4 אנשים - תקציב כ-600 ש"ח

Pinukee

New member
המלצה על אוהל ל-4 אנשים - תקציב כ-600 ש"ח

שלום לכולם,

אשמח להתייעץ עימכם לגבי קניית אוהל מתנה לאחי. אני לא מעולם הטיולים והתרמליאיות, אז אני לא כזה מבין בזה ולכן אני פונה אליכם. דיברתי עם אחי והדברים שחשובים לו באוהל הם:
1. יציאות - העדפה ללפחות 2 יציאות.
2. פתחי איוורור - כמה שיותר אז יותר טוב
3. קליפסים - אחי מעוניין באוהל שהוא סוג של שלד חיצוני שאליו הבד של האוהל מתחבר בקליפסים - מקווה שאתם מבינים למה אני מתכוון. הוא אינו מעוניין באוהל עם מוטות השחלה או כזה שנפתח מעצמו.
4. עמידות במים - שיש עמיד במים, גשם וכו' לרמה סבירה (לא צריך שיעמוד בפני הוריקן)
5. שיהיה איכותי עם תפרים חזקים, אוהל שיחזיק מעמד הרבה זמן ולא יתפרק אחרי כמה שימושים
6. כיס פנימי - אם יש כיסים/תאים פנימיים לאחסון זה יהיה פלוס.

לגבי התקציב שבכותרת - ניתן לחרוג בכ50 ש"ח במידה ויש הצדקה לכך.

הסתכלנו קצת באינטרנט וראינו אוהלים של חברות coleman, salewa, tsabaris - האם אלו חברות מומלצות? ישנן חברות אחרות ששות מבט?

תודה מראש!

jeshu

New member
לאיזה מטרה האוהל?
לינה על שפת הכנרת? טרק באנדים עם התכנות לשלג?
אני ממליץ ללכת לחנויות ולהתענין ואז אפשר גם לראות. אם רוצים אוהל טוב מחומרים איכותיים (כנראה למטרה שמצדגיקה את ההוצאה), אז התקציב נשמע לי קצת לא מציאותי, אבל אולי ישנן מציאות באינטרנט.

Pinukee

New member
יותר לכיוון לינה על שפת הכנרת מאשר טרק באנדים

הכוונה לטיולים משפחתיים בארץ, לא לטרקים או טיולי אקסטרים למיניהם.
&nbsp
אחי הסתובב קצת בחנויות והשמות של החברות שרשמתי פה זה מה שהוא ראה שיחסית מצא חן בעינייו והיו במסגרת התקציב...

jeshu

New member
שיקנה משהו שעונה על דרישות הגודל והאוורור

pazro

New member
אני חושש שבמחיר הזה, בארץ, אוהל ל4 אנשים יהיה קשה למצוא

כלומר יהיה קשה למצוא משהו מאוד איכותי.
לכן אם אין אפשרות לקנות בחו"ל, זה לא מאוד משנה מה תיקנו. פשוט להכנס לחנות ולקנות משהו

pazro

New member
זה כמובן תלוי ברמת הציוד שלך

אוהל רציני, קניה בחו"ל, החל מ$300

למעלה