לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1539515,395 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.
x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית

טיולים בארץ
טיולים בחו``ל
עבודה בחו"ל

סיוע התנדבותי לתרמילאים במצוקה
נא לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

לצפיה ב-'המדריך המקוצר לתרמילאי ביפן'
המדריך המקוצר לתרמילאי ביפן
<< ההודעה הנוכחית
24/10/2008 | 22:35
20
16750
הייתי ביפן חודש וחצי ואחרי חודש בארץ והמון געגועים הגיע המדריך המקוצר והפעם, יפן.
לפני שטסתי ליפן אמרו לי שלטייל ביפן זה לטייל במזרח בלוקסוס, לא הבנתי כמה הם צדקו.
מבחינת האנשים ביפן אני אגזים ואומר שבודדים לא מסבירים פנים לתייר, כל מקום שפניתי, בכל שאלה ששאלתי תמיד היה מי שיענה ויעזור לכל בעייה שרק רציתי גם אם הוא לא דיבר אנגלית שוטפת או בכלל.
תחושת הבטחון האישי היא הטובה ביותר שחוויתי איי פעם, בין המקומות היחידים שניתן להשאיר את חפציך בלי דאגה רבה לגניבות.
מבחינת עלות, אמרתי בעבר ואגיד שוב, שאני מטייל אני נופש, אני לא מאמין בהתכלבות, אני אוכל בחוץ הולך לכל אטרקציה שרק רוצה וישן במקומות סבירים, אומנם הוסטלים אומנם בדורמיטוריס אבל סבירים, לאחר ההסבר הארוך, עלות של חודש טיול ביפן כולל 2-3 ארוחות ביום +  לינה + אוטובוסים + קניות + אטרקציות+ פאס לרכבות המקנה נסיעה חופשית כמעט בכלל הרכבות המקומיות, עלות של חודש כזה היא 3000 דולר, מי שרוצה לחסוך טופס טרמפים שזה אפשרי ביותר בגלל אדיבות היפנים, אוכל בסופרמרקטים שזה לא פחות טעים ממסעדה יפנית מפוארת בארצינו הקטנטונת ומתפשר על מקומות הלינה, שמעתי על אנשים שעברו את יפן בטרמפים ושינה באוהלים ושילמו סכומים מגוכחים מאוד של כסף, אם חסכתם באופן נורמאלי ולא הסתמכתם על אוהלים ניתן גם להגיע ל2500 דולר בחודש
מבחינה טכנולוגית יפן היא מספר אחת, להיות שם זה להיות בעולם נוח יותר, נגיש יותר והרבה הרבה יותר מהיר - ראו את התמונה של השינקאנסן, רכבת הקליע ביפן, הפעם בתמונות עבדכם הנאמן.
נמשיך...
ויזה, ויזה ניתנת בעת הכניסה לארץ, לרוב למשך שלושה חודשים, היא ללא עלות.
כל דבר ניתן להשיג ביפן, לא במחיר גבוה במיוחד מהארץ, במיוחד מוצרי אלקטרוניקה, לדעתי המחירים של המוצרים בארץ וביפן דיי זהים, התקציב הענק הוא בגלל תחבורה שהיא יקרה יקרה יקרה ושוב יקרה.
אוכל, חוויה לא נורמאלית ביפן, מברק שלא אוהב דגים, לא כולל את נסיכת הנילוס בתבלון מרוקאי של שבת, הפכתי לברק דגים כמה שיותר, יפן היא לא רק סושי סשימי וטמפורה אלא מטבח מגוון מאוד מאוד מאוד, פשוט חוויה קולינרית.
עונה, ניתן לטייל ביפן בכל עונה שהיא לדעתי, היא מאוד נוחה ומרושתת ולדעתי לכל עונה היופי משלה, החודשים הטובים ביותר לטייל ביפן למיטב הבנתי הם אפריל, בה מלבלב הדובדבן וסוף ספטמבר עד סוף נובמבר, אני טיילתי שם באוגוסט ספטמבר, היה גשם היה לח אבל היו המון ימי שמש נקיים ונעימים.
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'המדריך המקוצר לתרמילאי ביפן - המשך'
המדריך המקוצר לתרמילאי ביפן - המשך
24/10/2008 | 22:53
7
2076
מבחינת איפה להיות ומה לעשות.
ביפן יש את הכל, מתרבות עתיקה הכוללת מקדשים מאוד ישנים וטקסי תה ועד טוקיו שהיא פשוט מסך LCD אחד גדול מנצנץ.
מחופים לבנים עם עצי דקל ומסביבך מיים בצבע טורקיז כחול ועד אלפים מחודדים ולמרגלותיהם נהרות עם מיים שקופים.
אני אפרט את המסלול שלי בקצרה.
אומורי - הבודהה הגדול ביותר ביפן נמצא פה, יש את אגם טוואדא קו, אגם וולקני מדהים ביופיו, יש טרק יפיפה של 12 ק"מ או יותר לנחלים היוצאים מהאגם, ליד אומורי יש עיירת ספא של אונשנים מטורפים, יש רכבלים לנקודות תצפית מדהימות
סנדאי - מפרץ מאצושימה בו 126 איים מפוזרים עליהם עצי אורן בצורות שונות, מקדשי זן מעניינים וגן יפני היפה ביותר שראיתי
ניקו - חובה בטיול ליפן, מקבץ מקדשים מהיפים שראיתי, צמוד לשמורה ענקית בה ניתן לעשות עשרות טרקים ברמות שונות, עיר קטנה ומסבירת פנים לתייר.
טוקיו.... אני לא איש של ערים אלא של טבע, אבל אם נתחיל לכתוב עליה לא נפסיק, המומלצים ביותר הם האיזורים אסאקוסה, וונו שיבויה ואקיהברה. כמובן כמובן יש דיסנילנד טוקיו, בשבילי זה היה חובה
קאמאקורה - הבודהה השני בגודלו ביפן, מקום תצפית מעניין על פוגי, המון המון מקדשים נחמדים עד מאוד
פוגי והאקונה -עונת הטיפוס היא יולי - אוגוסט, לא קשה במיוחד, אני טיפסתי למטה מהתחנה החמישית בגלל מזג האויר, רוב הזמן בעננים אבל אם לא אז יפה יפה יפה, יש 5 אגמים דיי גדולים למרגלותיו של פוגי, אליהם פונים אם מזג האויר מאכזב.
מאטסמוטו - חובה, טירת סמוראים עשוייה מעץ עתיקה, נקודת קפיצה לאלפים היפנים, ליד פארק הקופים ( שמורה בה משוטטים בבונים יפנים חופשי לידכם, חוויה לא מהעולם הזה), נקודת קפיצה לטרק של טסומאגו ומאגומה - חובה טרק יחסית קל ומתגמל.
טאקאיאמה - חובה לא פחות, נקודת קפיצה לאלפים גם היא, ליד שיראקאווה גו - עיר עתיקה עם גגות ענקיים ושדות אורז לפניה, במקום המון מסלולי הליכה מסביב למקדשים ושם גם שוכנת כת מעניינת מאוד שסמלה הראשי הוא מגן דוד, מעניין מאוד מאוד.
קיוטו - העיר היפה ביפן לדעתי, מלאה במקדשים ומנזרי זן מעניינים מאוד, זה המקום לראות גיישות! אפשר לכתוב על קיוטו ספרים מקום מומלץ בחום רב
נארה - פה קיים בניין העץ הגדול בעולם בתוכו הבודהה בתוך בניין הגדול בעולם מסביבו פארק של צבאים חופשיים שנהנים מחברת אנוש, המילה במבי תרוץ הרבה בראש זה בטוח
הימאגי - הטירה הגדולה ביפן, יש להקדיש לה לפחות יום, צולם שם אחד מסרטי בונד, לידה גנים יפנים מרהיבים, שוב מומלץ
אמנוהאשידאטה - לדעתי המקום היפה ביותר ביפן, רצועת חוף מטורפת המחברת בין חצי אי לאי המרכזי בשום פנים ואופן לא לפספס
אוסאקה -  טירת אוסאקה, בניין יומדה והתצפית מעליו, הר קויה סאן והמקדשים עליו, מומלץ שינה על ההר באחד המקדשים לצפייה קרובה יותר של חיי נזיר בודהיסטי יפני.
הירושימה - פארק השלום, איואקוני והגשר במקום, מפרץ מאצושימה ושער הטורי ש"צף" על המיים.
אסו סאן - פשוט חובה לא לפספס, מקום מעולה לעשרות טרקים מטריפים שכולם ברמה בינונית ומעלה, ניתן לתפס ללוע של הר געש ולצפות באגם הוולקני שבתוכו במידה ומזג האויר מאפשר, ליד אסו ישנה עיירת אונשנים מטורפת בה הייתי באונשן הטוב ביותר ביפן לדעתי!
אלו היו כל המקומות בהם הייתי
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'המדריך המקוצר לתרמילאי ביפן - סיכום וסיום'
המדריך המקוצר לתרמילאי ביפן - סיכום וסיום
24/10/2008 | 22:59
6
1164
שלושה מקומות שהם בגדר חובה ביפן הייתי אומר אמאנוהשידטה, אסו סאן וטוקיו.
אתר מומלץ למידע על יפן www.japan-guide.com.
באתר של ידיעות אחרונות תחת תיירות ישנו טור שנקרא יפן זה כאן, מומלץ בחום.
דברים שראיתי בתור חובה לעשות ביפן, אשמח לשמוע על עוד כאלו, אגב חוץ מאחד את כולם עשיתי.
לישון במלון קפסולות - המחשבה על שינה בתוך תא ומסביבי גברים יפנים שיכורים..... אתם יכולים לנחש שאת זה לא עשיתי.
לאכול סושי וסשימי אמיתיים.
לראות גיישה ואפילו לצלם אותה
לעשות אונשן - ספא יפני, הטובים יותר הם עם מיים גופרתיים הנובעים מהאדמה ולפי היפנים להם יכולות התורמות לבריאות
לראות סומו - ראיתי, ישבתי צמוד אליהם, עלה 113 דולר והיה שווה כל שקל, אם יש הזדמנות זה פשוט כיף!
להיות בטירה יפנית, המומלצת ביותר היא מאטסמוטו
לנסוע ברכבת השינקנסן - חוויה תחבורתית מעניינת מאוד
הממ.... זהו.....
מקווה שעזרתי, המון תודה לכל מי שעזר לי, תהנו!!
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'דבר אחרון שחובה לעשות ביפן....'
דבר אחרון שחובה לעשות ביפן....
24/10/2008 | 23:01
5
1036
להצטלם עם יפני מוזר מאוד :)
תהנו!
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'השעה מאוחרת ולכן ריבוי טעיות הכתיב'
השעה מאוחרת ולכן ריבוי טעיות הכתיב
24/10/2008 | 23:07
2
486
ושכחתי לכתוב שליד אוסאקה נמצא יוניברסל פארק, גם הוא לחובבי המתקנים חוויה מדליקה, לדעתי יותר טובה מדיסנילנד.
ולגבי טעויות הכתב, עמכם הסליחה
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'מעניין מאד, תודה'
מעניין מאד, תודה
25/10/2008 | 12:10
220
לצפיה ב-'מעניין אם אחת המטרות שלו בחיים'
מעניין אם אחת המטרות שלו בחיים
25/10/2008 | 15:11
1
510
הייתה להצטלם עם מערבי

המאמר טוגלן תודה רבה
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'לך תדע, אולי זה עוזר לקארמה ?'
לך תדע, אולי זה עוזר לקארמה ?
25/10/2008 | 15:55
152
לצפיה ב-'ברקוש, כמה טוב לקרוא את החויות שלך, '
ברקוש, כמה טוב לקרוא את החויות שלך,
25/10/2008 | 14:24
1
280
מיה-ג'ימה - דילגת?
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'כיף לספר על החוויות'
כיף לספר על החוויות
25/10/2008 | 17:37
203
ומיה ג'ימה לא דילגתי, אני קורה לזה איצקושימה זה שם האי אם אני לא טועה.
והבחור ההוא הוא הבעלים של טירת הימאג'י אבל בהחלט ניתן לקרוא לתמונה הזו, ה תמונה של יפן!
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'יופי של חוויות מארץ מקסימה'
יופי של חוויות מארץ מקסימה
25/10/2008 | 19:38
2
300
עם התיאורים יש לי רק בעיה עם "הכי ביפן" ממי שלא ביקר בהוקאיידו שהוא ללא כל צל של ספק "הכי ביפן"
אבל המקומות שציינת ללא ספק הם מקומות ראויים שלצערי לא רבים התרמילאים המבקרים בהם.
בטיול הבא מציע לך לבקר גם בשקוקו לסיבוב סביב האי, בקיושו בחלקו הדרומי מערבי ביותר ולאורך החוף המערבי, באיים הדרומיים של אוקינאווה, באלפים היפניים וצפון הונשו, ובמיוחד בהוקאיידו המדהימה.
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'הוקיאדו is on my to do list'
הוקיאדו is on my to do list
25/10/2008 | 20:37
1
276
ולקחתי את ההערה, צודק
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'הופתעתי'
הופתעתי
25/10/2008 | 22:55
177
פתחת לי צוהר לעולם אחר ,לגמרי לא מוכר לי
מענין מאד .

תודה .
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'תודה עשית לי חשק.. ל '
תודה עשית לי חשק.. ל
25/10/2008 | 22:55
120
לצפיה ב-'החכמתי ביותר!'
החכמתי ביותר!
25/10/2008 | 23:03
121
בהחלא מענין מאוד. תמציתי ולענין.
אהבתי!
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'ברק,תעלה קצת תמונות בבקשה,תודה!'
ברק,תעלה קצת תמונות בבקשה,תודה!
26/10/2008 | 12:55
1
132
לצפיה ב-'תודה על המידע ו...'
תודה על המידע ו...
26/10/2008 | 17:32
124
כמה עולה היום טיסה ליפאן?
חברה?
היום אפשר לטוס עם קוריאן.
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'המדריך המלא ליפן'
המדריך המלא ליפן
26/10/2008 | 18:04
2
663
כמו שברק כבר מכיר, במגזין יפן של גו-טרוול יש המון מידע על יפן, ובאתר יש למעלה מעשרים כתבות על צדדיה השונים והמדהימים של יפן - מוזמנים לבקר
טיולי תרמילאים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תמונות ותשובות'
תמונות ותשובות
26/10/2008 | 23:06
1
427
לגבי תמונות יש לי בפייסבוק
http://www.facebook.com/album.php?aid=64021&id=674013968
בכלל התמונות אני מופיע משום שאת שאר התמונות אני מוכר.
לגבי טיסות יש אינספור דרכים להגיע ליפן מכל מיני ארצות, בד"כ לפי מחקר שלי יותר זול אירופה, יכול מאוד להיות שישנם
דברים חדשים, כמו למשל דרום קוריאה, משם תוכל לנחות גם באוסקה.
גו טרוול + טריפי + אתר למטייל +japan-guied + ידיעות אחרונות הם המקורות הטובים ביותר לחומר על יפן, ועכשיו גם הפורום המהולל הזה.
אני מצרף תמונה ממקום שנקרא שיראקאוה גו, כפר ליד טאקאיאמה עם ארכיטקטורה מיוחדת במידה.
טיולי תרמילאים >>
לצפיה ב-'עוד תמונה מהטירה באוסקה, ולמעונינים מכירה'
עוד תמונה מהטירה באוסקה, ולמעונינים מכירה
26/10/2008 | 23:08
393
אני מוכר את הלונלי שלי +שיחון + eyewithness של יפן במחיר מצחיק, פרטים בלוחות של הפורום/ במסר/ barakberkovich@gmail.com
תודה
טיולי תרמילאים >>

הודעות אחרונות

14:24 | 09.01.20 אורחים בפורום
11:34 | 01.01.20 אורחים בפורום
17:47 | 24.11.19 אוהבי מצרים
11:28 | 01.11.19 אורחים בפורום
00:29 | 31.10.19 ofershalev11
15:19 | 21.09.19 אורחים בפורום
02:27 | 19.09.19 ronisagiv80
00:52 | 01.09.19 gilirom88
19:03 | 20.08.19 היורש לכתר
10:06 | 26.06.19 אורחים בפורום
20:04 | 09.06.19 ronisagiv80
01:02 | 08.06.19 מלונות באילת
00:53 | 08.06.19 מלונות באילת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ