החלפת וטרינה וחלון מטבח

החלפת וטרינה וחלון מטבח

קיבלתי הצעה להחלפת וטרינה 2.00X2.10 תמוורת 7500 ש"ח. חלון מטבח ווטרינה ב11500 וכל הבית ב18,500. 2 מקלחות, 2 חדרי שינה, חדר כביסה, ממ"ד ווטרינה האם המחירים האלה סבירים?

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
בלי קשר לשאלה

מישהו עשה כאן בלאגאן ולא ניתן להיכנס לפורום בצורה מסודרת, גם כשמנסים להיכנס בעזרת שם וסיסמא נרשם שהסיסמא שגויה כשמבקשים להיכנס לפורום צרכנות מקבלים חלוקה משנית שלא לעניין. גואלד אני מקווה שהעניין יתוקן ויסודר ועד אז - שלום לכם ותודה על הזמן שהיקדשתם לניהול ענייני צרכנות, על שאלותיכם ותשובותיכם להשתמע ברזילי

evike

Active member
מנהל
כתבתי מעל בקשר לכך. באמת על הפנים הפורמט החדש

evike

Active member
מנהל
כשמקבלי שהסיסמה שגויה, את זה קל לפתור

לוחצים על שכחתי סיסמה, ומקבלים למייל איתו רשומים לתפוז, איפוס. עם הסיסמה החדשה נכנסים בלי בעיה. לאדמין ניתן להכנס רק אחרי ששולחים מייל למנהל כדי לקבל הרשאות. [email protected] עדיין לא קיבלתי תשובה מהבוקר. טוב, בסופ"ש לא עובדים. שבת שלום.

evike

Active member
מנהל
אם התגובה היא אלי, זה לא קישור, זו כתובת הדוא"ל של

מנהל הפורומים, אליו יש לפנות בדוא"ל כדי לבקש הרשאות. עד שאין, לא ניתן להכנס לאדמין. בינתיים גם אני מחכה לתגובה ממנו. בהצלחה ושבת שלום.

evike

Active member
מנהל
ברזילי, מוזר, אין אפשרות של הוספת תגובה למה שכתבת מעל

ניסיתי בדרכך ... לא הבנתי בדיוק את השאלה. אבל אולי התכוונת לכתובת המייל של מנהל הפורומים, שהוא לא קישור אלא כתובת. הכל מבולבל, קשה להגיב, לפעמים האתר כלל לא עולה.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
ניסיתי ללחוץ על זה, במקום לפתוח מייל הוציא הודעת שגיאה

ניסיתי להכנס לאתר החדש, לא אישר את הסיסמה, עשיתי איפוס והוא לא שלח לי סיסמה חדשה, ניסיתי להכנס עם הקודמת והצלחתי - ראיתי שבחדש יש קבוצה שלמה של פורומים מתחת לכותרת "צרכנות" לא ברור לי מה רצונם לעשות אבל זה ממש לא רציני בשביל מיעוט המשתמשים, האם יש לך טלפון של מישהו מהם כדי לשוחח איתו, התכתבות במיילים בעניין כזה לא ממש נוחה

evike

Active member
מנהל
אין לי, אנסה לחפש לך מישהו שיוכל לענות לך. לא מבטיחה שאמצא

evike

Active member
מנהל
מוזר, שלחתי מייל לפי הכתובת הזאת

evike

Active member
מנהל
ברזילי, שלחתי לך מסר, אם אתה יכול להכנס, בדוק שם

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה שהכי מאכזב, זה שבפורום המנהלים אנשים שואלים שאלות, ואף
מנהל מטעם תפוז אינו טורח להשיב.
התשובות הן תשובות של "נסה וטעה" מצד המנהלים ה"זוטרים", כאשר האתר מתנהל
בצורה הכי חובבנית שניתן להעלות על הדעת.
ככה לא מנהלים אתרים, בטח לא בשנות ה-2000.

evike

Active member
מנהל
מאכזב ביותר. נראה לי שרבים פשוט נמנעים מלהכנס לפורומים

למעלה