שלום חברים.מבקש עיצה בקשר לחברת דין דיאגנוסטיקה

שלום חברים.מבקש עיצה בקשר לחברת דין דיאגנוסטיקה

קניתי לפני פחות משנה מד לחץ דם של היצרן טרנסטק כאשר המשווק שלו בארץ הוא דין דיאגנוסטיקה בע"מ מקיסריה. היום המכשיר לא פעל כשורה.התברר לי כי מדובר בשרוול תקול. פניתי טלפונית לחברה אמרתי כי ניסיתי שרוול חלופי ואיתו המכשיר עובד.שאלתי כיצד אני יכול להחליף במסגרת האחריות את השרוול התקול. נאמר לי כי הם מוכנים להחליפו ללא תמורה במיסגרת האחריות ,עם זאת יעלה לי המשלוח(30 שח באמצעות שליח ו-20 שח באמצעות הדאר) .לדברי הגברת ששוחחתי איתה אין להם שום סניף באזור תל אביב שניתן לפנות לשם לצורך התיקון או ההחלפה וגם אין אפשרות לתת את המוצר התקול לבית המרקחת בו ניקנה לשם שליחתו לתיקון או קבלת השרוול החלופי דרכם. כל המוצר עלה 102.52 שח.אני חושב שזה די חוצפה לדרוש סכום משלוח כדי לתקן חלק תקול שנמצא במסגרת האחריות. מה אתם מייעצים לי לעשות בקשר לכך והאם התנהלות כזו של המשווק נראית לכם תקינה. תודה

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
ההתנהגות נראיית לא תקינה

ומה כתוב בתעודת האחריות ? עקרונית הם לא חיבים לתת אחריות כי המחיר פחות מ 150 ש"ח ועל 20 ש"ח לא הולכים למשפט. כדאי לנסות לדבר עם המוכר אולי יהיה לו פתרון יצירתי

תומר

Member
תגובה

הזול עולה יקר אני קניתי אומרון ב460 שקל יש אחריות לשנתיים ולא מאמין שזה יתקלקל בשנתיים הבאות

xyz111

New member
לדעתי המחיר שרשמת הוא לאחר השתתפות קופ"ח

לא יודע אם זה משנה משהו אולם ניראה לי שהמחיר ששילמת הוא לא מחיר מחירון אלא לאחר השתתפות קופ"ח. לדעתי מחיר מחירון של המוצר גבוה יותר משמעותית..

למעלה