"כרטיס מועדון"...

"כרטיס מועדון"...

מחסני השוק - מבטיחים בכל לשון שהם מנפיקים חבר מועדון, ללא שום קשר לחברת אשראי, לא כרטיס אשראי. התוצאה - מקבלים כמובן כרטיס אשראי, כולל פטור מדמי חבר מוגבלים לשנה בלבד. נשמע כמו רמאות. האמנם? הנה קישור לאתר. בדף הבית מציגים כרטיס מועדון תמים, כאשר נרשמים מנפיקים את כרטיס האשראי המופיע בלשונית נפרדת. https://m-shuk.net/?page_id=136

einat162

New member
ואיך קיבלו את פרטי חשבון הבנק?

האם ע"י סליקת כרטיס אשראי אחר בזמן קנייה? אני מניחה שלא.

puptits

New member
הכוונה היא

שבפרסום ואף בתמונה אין זכר לשום שת"פ עם חברת אשראי הכרטיס נראה ממש כמו כרטיס מועדון, תמים לגמרי, ממש חתיכת פלסטיק של הספק. &nbsp ורק בתקנון זה מופיע (אבל מי קורא תקנון? אז טרחתי וקראתי..) וגם בו זה מצויין בהמשכו, אבל ממש ממש בהמשכו. גם אני חושב שיש פה הטעיה ולו ויזואלית. &nbsp &nbsp &nbsp

לפי קריאה חוזרת בתקנון לא ברור ...

האם זה מהווה הצטרפות או זכות להצטרפות: הצטרפות למועדון לקוחות- כרטיס האשראי max 16 . הצטרפות למועדון הלקוחות תתאפשר גם ללקוחות אשר יבקשו להפיק כרטיס אשראי- מחסני השוק מבית מקס איט פיננסים בע"מ )להלן: "max )"בכפוף לתנאים, ההוראות והמגבלות אשר יצוינו במסמכי ההצטרפות של max .על חברי המועדון הקיימים ועל אלו המצטרפים למועדון הלקוחות, דרך הנפקת כרטיס אשראי כאמור, יחולו בנוסף להוראות תקנון זה, גם ההוראות הקבועות בנספח א' וכן יהיו זכאים בנוסף למפורט בתקנון זה, גם להטבות נוספת אשר מפורטות בנספח א'. השימוש בזכויות המועדון 17 .החברות במועדון הינה של חבר המועדון באופן אישי

מבררת באופן עקרוני... אבדוק זאת עם המתלוננים...

ייתכן ומילאו את הפרטים, אנשים רגילים למלא טפסים מפורטים... בכל אופן אחד-אחד טוענים בבירור שבעל פה הובטח להם שלא מדובר על כרטיס אשראי, ובפועל קיבלו בדואר כרטיס אשראי.

einat162

New member
אני מבינה את עניין ההטעייה, אבל כרטיס אשראי צריך -

להיות משוייך לחשבון בנק, ואם זה אמור להיות כרטיס נקודות "כמו חתיכת פלסטיק" אין סיבה לתת פרטי בנק מלכתחילה (כמו החברות במועדון סופרסל- או מגה בזמנו- שהיא לא כרטיס האשראי שלהם).

כלומר הם צריכים גם פרטי כרטיס אשראי אחר

ובנוסף גם פרטי חשבון בנק? (כמובן שלא כל לקוח כל כך עירני, על כך מבוססות "טובות" הרמאויות)

SicTransit

Active member
ב"שוק העיר" לא עושים תרגיל כזה

כל מה שהם לוקחים עבור הצטרפ]ות למועדון הוא מס' הטלפון הסלולרי. מצד שני בקופה לא שואלים אם את חברה במועדון ואם את שוכחת להזכיר את לא נהנית מההנחות. זה קורה לי כל פעם מחדש ואני מקלל את עצמי כשאני נזכר.

puptits

New member
ובדיוק פה ההטעיה

גורמים לחשוב שזו באמת חתיכת פלסטיק ואז תוך כדי הליך מילוי הפרטים, דוחפים לך מילוי פרטי אשראי (או שבתקנון שמופיע, צריך לסמן V ולהתקדם) יש מי שנופל לו האסימון בזמן ויש מי שלא. נראה רע ביותר...קל וחומר שיש הטוענים שנאמר להם בע"פ שזה לא כרטיס אשראי מי יודע, אולי גם מחרטטים את הנציגים שם שמציעים זאת וזה "מתגלגל" לצרכן

ronengeles

New member
לא ברור מה את רוצה

בעמוד שקישרת אליו, מדובר בכרטיס מועדון בלבד. בעמוד אחר באתרת הם מפרסמים את כרטיס האשראי שלהם. התקנון הוא תקנון כללי שכולל גם את המועדון וגם את זה של האשראי. באתר אין שום הטעייה. &nbsp אם הכוונה שבסופר אמרו שזה רק מועדון ובלי אשראי, ובפועל קיבלו אשראי, כן זאת הטעייה, וכן, זה נפוץ בכל הסופרים ובכל החברות. &nbsp לי אישית לא ברור איך אנשים ממשיכים ליפול בפח הזה. בשביל להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי, צריך גם לתת פרטים של כ"א קיים, וגם פרטים של חשבון בנק. לא ברור לי למה אנשים ממלאים את כל הפרטים האלה כשמבחינתם הם מקבלים כרטיס מועדון בלבד....

SicTransit

Active member
למה ממלאים את הפרטים

במקרה שלי מלאתי את הפרטים מאחר שהובטח לי שהם נחוצים כדי לחייב את הכרטיס שכבר יש לי *בגלל* שהם לא מנפיקים כרטיס חדש. אז אמרו.

puptits

New member
טריקי
(איך זה לא נופל בגדר הונאה?)

SicTransit

Active member
נופל גם נופל

אלא שכל האמירות האלה נאמרו בע"פ והנזק שנגרם לי הוא אפסי (ביטלתי את הכרטיס). הנזק העיקרי נגרם לרמי לוי כי בעקבות המקרה אני ממעט לקנות אצלם.

כן, הזכרתי הטעייה בעל פה...

יש הטעיות שלא כולם נופלים בהם... השאלה איך מתמודדים עם ההטעייה.

למעלה