ראיתם את התכנית חיסכון בערוץ 12.

w in w in

New member
ראיתם את התכנית חיסכון בערוץ 12.

התכנית עם שואבי האבק למזרונים? אני ראיתי ובצורה גלויה אספר לכם שעד היום מעודי לא שאבתי מזרונים, לא בהווה ולא בעבר, החלטתי היום לשאוב ולראות את כמויות האבק שייצא ממנו, גילוי נאות,שאבתי עם שואב ביתי אחר, ואני גרה ברחוב ראשי בו עוברים אוטובוסים, והנה יצא קמצוץ של אבק בעוד אני מחכה לכמויות אותם ראיתי התכנית, והנה עלה בדעתי שהפרסום הוא חסוי ומגמתי על מנת לפרסם את שואב האבק בו השתמשו. ט.ל.ח.

puptits

New member
מדובר בתכנית מסחרית

גם בתכניות הבוקר כל המוצרים הם קד"מ (קידומי מכירות) לא מפתיע שזה כך. &nbsp מזרן שינה לרוב מכוסה סדין, שמיכה ויש מי ששם גם כיסוי מיטה מזרן חשוף קצת לאוורור בין החלפות מצעים. מה שכן, אם תשאבי את הסלון, תראי כמויות כמו שהראו בתכנית, זה ודאי. &nbsp

ladybug4NLP

Active member
גם עלה בדעתי. אפילו אשאב את כל הדירה (ואצלי יש

כמויות מטורפות של אבק) לא אצליח להוציא כזו כמות ממיטה בודדת

תמיד שאבתי את המזרון

אבל זה ממש לא היה מרשים מבחינת כמויות אבק. ויש לי אחלה שואב לבדי ריפוד ומזרונים וספות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא ראיתי את ההדגמה שבנדון, אבל כן ראיתי הדגמה של שואב בבית
הלקוח, ומה שהסוכן מראה, נראה "די מזעזע" למען האמת.
בכל מקרה, ולדעתי, הוא לא עושה טריקים: הוא שם פיסת נייר נקבובי במקום שקית השאיבה,
ולאחר הפעלת השואב, הוא מראה מה הצטבר על אותה פיסת נייר...

אבל: באותה מידה, אני יכול לפתוח את מסנן מייבש הכביסה, ולבדוק כמה סיבים הוא אסף.
בכלל לא משנה מה כמות הכביסה שהכנסתי לתוכו, ולא משנה מה סוג הכביסה.
תמיד אמצא שם כמות סיבים "די מרשימה", ולמרות זאת, הכביסה לא נראית מרוטה
לאחר כמה וכמה ייבושים.
אז אם המייבש מצליח להרשים אותי? למה ששואב אבק "טוב" לא ירשים אף הוא?
אז... איני בטוח שמה שהמדגים מציג ללקוח הפוטנציאלי זה "רק" אבק. בטוח שיש שם גם סיבים שהשואב הצליח "לעקור" מבד המזרן, ורק בדיקה מיקרוסקופית תלמד אותנו,
מה הוא שאב בדיוק...

evike

Active member
מנהל
אני חושבת שיש פה שני נושאים

פותח השירשור שאל על שאיבת מזרנים בבתים ובבתי מלון שהראו בטלויזיה, והתגובות אליו הן שזו פרסומת סמויה, ושנסיונות שאיבה כאלה בבית לא נתנו את אותן תוצאות "מחרידות". אתה סיפרת על הדגמות של שואבים בבית הלקוח, אני חושבת, לא בטוחה, שהתכוונת לשואבים של קירבי שהמכירה שלהם נעשית רק ע"י הדגמה בבתים. השואבים האלה הן"חיות עבודה" ועם העוצמות שלהן תמיד ימצא משהו.

למעלה