איך למצוא חברת אינטרנט יציבה?

איך למצוא חברת אינטרנט יציבה?
מצאתי חברת אינטרנט מעולה בארץ! כדאי לכם להכיר את ספק אינטרנט ITC אני ממליץ עליהם מניסיון חוץ מהאינטרנט החזק שלהם גם שירות הלקוחות מצוין! הנה הקישור לדף הפייסבוק שלהם [URL]https://www.facebook.com/israelinternet.co.il/[/URL]

סתם מבקרת

Active member
עד כדי כך טובים שנרשמת אתמול/היום לפרסם אותם?

לא מבין את הבעיה.
אנחנו בפורום צרכנות על מה עוד נדבר חוץ מעל מוצרים שאנחנו ממליצים עליהם?
למה ישר לשפוט?

סתם מבקרת

Active member
הגולשים כאן דווקא מבינים שזו פרסומת מנוגדת לתקנות תפוז
וזה העיקר. גרמת נזק לחברה עליה "המלצת" יותר משהועלת לה והשרשור הזה מעיד על כך.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
הבעיה היא
כשמישהו מפרסם בניגוד לתקנות שרות או מוצר במקום המיועד לדיונים בענייני צרכנות ולא לפרסומת זו גניבת זמנם של חברי הפורום שהמצאים בו למטרות אחרות.
לדעתי אין הבדל משמעותי בין גניבת זמן לגניבת כסף או רכוש
ותמיד עולה האפשרות שהמפרסם תוך כדי גניבת זמן יוצא מהנחה שהמוצר או השרות שהוא דוחף לא מסוגל לכסות הוצאות פרסום במקומות המיועדים לכך.
בדברים אלה יש תשובה עקרונית לשאלה עקרונית ואין בו שום התייחסות אלייך או לשרות שאתה מציע מכיוון שאין לי מושג לגבי טיבו וגם לא יהיה לי כי איני מסתכן בשימוש בשרות שפורסם בדרכים כאלה ואני אף ממליץ לחברי להתרחק ממוצרים ושרותים שפורסמו כך כדי לא להסתכן גם באבדן כספם בנוסף לאבדן זמנם.
ואין כאן שום שיפוט אלא רק תובנה כללית.
והמלצה - אם לדעתך השרות שאתה מציע טוב ולדעתך ראוי לפרסום בתפוז - פנה להנהלה ופרסם בדרך ישרה ולא בדרכים עקלקלות.

blzvi

Active member
תפסיק לחרטט ,בשביל זה היה כדי להירשם לתפוז?

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
איני מוחק את הפרסומת הזאת מכיוון.....
כדאי לשים לב שהבאנדל תשתית וספק של HOTNET בפרסומות שלהם כולל ספק זה ולא אותם עצמם.
איני יודע מה הקשרים בין שתי חברות אלו אך לדעתי יש לצפות לשרות דומה מהשרות שמקבלים מהוט
למי שאוהב את השרות שחברת הוט נותנת זאת תהיה נקודת זכות להצטרפות לחברה זו.
-
ואם נוסיף את שיטת גניבת הזמן שנעשתה בפורום זה ע"י פרסום חינם בניגוד לתקנון האתר - אז.........

puptits

New member
אתה סתם משאיר פה זבל...באצטלות/אמתלות ככל שיהיו
זכותך, אתה המנהל...
לי, לא נעים בעין
אתמודד

1Shir

New member
1. יש גולשים שלא נעים להם שמוחקים (גם הם מתמודדים). 2. גם אם
"יעלה בגוגל" יעלה באופן שלילי לאור התגובות (יותר אפקטיבי מאשר למחוק)
&nbsp
מטרתי אינה לפתח דיון בנושא אלא רק להדגים שיש דעות לכאן ולכאן

מי שמחפש בגוגל
מוצא דיונים לכאן ולכאן על כל מיני חברות. לא צריך להשאיר פרסומת שרק מעצבנת את הגולשים באמתלה של דיון צרכני על איכות השירות. זה אינו דיון ענייני באיכות השירות. זו פרסומת שמעצבנת את הגולשים.

trilliane

Well-known member
מנהל
אין "גולשים", יש גולשת אחת, רק את
חיבתך לזבל ולפרסומות שמלכלכות את הפורום ומבזבזות (או "גונבות") את זמנם של הגולשים בו אינה ברורה, אבל זה לא רלוונטי מאחר שזו אינה דמוקרטיה ויש לתפוז מדיניות ברורה בנושא פרסום לא מאושר. חבל שמנהל הפורום מתעלם ממנה.

1Shir

New member
שניכם נסחפתם במה שכתבתם עליי. אני פשוט לא בעד מחיקות. זה הכל

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יסלחו לי הסלחנים, אבל בפורומים שאני מנהל, איני מאפשר פרסומים
מן הסוג הזה, ופרט למחיקת הפרסום, אני גם חוסם את זה שטרח ופרסם...
(בד"כ, מדובר ב'משתמש' שזה עתה נרשם בתפוז, ולא במישהו וותיק שאפשר [אולי]
לסמוך עליו)...

למעלה