התייעצות ברכישת שעון קיר ישן

התייעצות ברכישת שעון קיר ישן

היי חברים. אני מעוניין לרכוש שעון קיר ישן מתוצרת סייקו כמו שמצורף בתמונה, מאדם המעוניין למכור. אני מתלבט אם הדבר כדאי מכמה סיבות. ראשית הבנתי שדרושים הרבה תיקונים לשעון כזה אפילו שאני מקבל אותו תקין, כל כמה זמן הוא מתקלקל ותיקון שלו יכול להגיע למאות שקלים כל תקופה. שנית, מעוניין לדעת האם המחיר כ 250 שקלים סביר (הבן אדם לא מעוניין להוריד במחיר). אשמח לשמוע דעתכם, אני ממש מתלבט. תודה ושבוע טוב.

blzvi

Active member
תחטוף אותו מיד ללא ויכוח

אמנם לא שעון מטוטלת אלה טרנזיסטורי עם סוללה אבל כפריט ויטאג' שוה הרבה כסף,אפילו לא עובד ראה כאן

אספרסו2

New member
תיקון שעון כזה עולה הון

והפריט שהצגת במצב עובד,נראה במצב יותר טוב ועולה בערך 250 שקל יותר,לא בהכרח עיסקה כדאית.

raduf

New member
השעון בתמונה הוא מיכני , לא טרנזיסטורי

רואים שיש לא 40 "אבנים" (קריסטלים) ושני פתחים למתיחת הקפיצים - אחד לשעון והשני ל"פעמון". רואים גם מטוטלת. לי יש שעון מטוטלת בן (כנראה) 90 שנה. היה פעם אחת בטיפול תחזוקה (300 ש"ח). מאז, גם השען הלך לעולמו. השעון עובד נהדר - רק צריך לזכור למתוח את הקפיצים בערך פעם בשבוע.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
לאיזו מטרה אתה מעוניין בו ?

אם כפריט אספנות לצורך השקעה - חפש בגוגל, יתכן וקודמי צודק אם לשימוש למטרה המקורית - לראות מה השעה - ניתן לקנות שעוני קיר בגודל דומה בחנויות בארץ בשלושים שקל ואף פחות.

למעלה