שימו לב בעלי רב קו שפחות משתמשים בתח"צ (עם ערך צבור בכרטיס)

einat162

New member
שימו לב בעלי רב קו שפחות משתמשים בתח"צ (עם ערך צבור בכרטיס)

שווה לבדוק אם בעקבות הקורונה אתם זכאים להטבה כספית. הכי פשוט להוריד את האפליקציה רב קו און ליין (בהנחה שיש לכם תומך NFC) ולסרוק את הכרטיס. בד"כ אני נוסעת עם חוזה אזורי אבל לא רכשתי חוזה עבור אפריל (היה לי ערך צבור בכרטיס). מסתבר שאני זכאית (בחירה בין ערך צבור של 72 ש"ח או חצי מעלות החוזה החודשי. זה פשוט עולה לטעינה באפליקציה) .

dory391

New member
מעניין מאוד
לא נסעתי באוטובוס חודשים (בגלל הקורונה ואח"כ בגלל פריקת כתף חוזרת שאני מחלים ממנה). אכן שווה בדיקה, תודה לך.

trilliane

Well-known member
מנהל
אם רכשת חוזה למרץ, זו הסיבה. אין קשר לערך הצבור, הוא נשמר

אין "הטבה", יש זיכוי לנוסעים שרכשו חוזה תקופתי ולא יכלו לממשו.

einat162

New member
במהלך מרץ עוד עבדנו (ונסעתי בתח"צ). ב-1.4 יצאתי לחל"ת

einat162

New member
ומי שלרוב מסתמך על ערך צבור- יכול להיות שמגיע, ולא מודע לכך

trilliane

Well-known member
מנהל
לא, שוב, אין קשר לערך צבור. ההחזר הוא על חוזה תקופתי

מכיוון שרבים הפסיקו לעבוד/ללמוד באמצע מרץ והתחבורה הציבורית צומצמה/בוטלה, מי שקנה חוזה תקופתי למרץ הספיק במקרים רבים לנצל רק כחצי חודש ועל כך ניתן ההחזר. אין שום סיבה להחזיר משהו למי שמשתמש בערך צבור מכיוון שהוא לא הפסיד כלום. אמרת שהיה לך חוזה חודשי למרץ, לכן קיבלת החזר של חצי חודש. במקרה שלך את אומרת שדווקא ניצלת אותו וזה מקרה יחסית חריג; אבל ההחזר גורף ואינו אישי ולכן זה לא משנה.

trilliane

Well-known member
מנהל
הקריאה בקישור קלה יותר ולא דורשת NFC או יישומון

קראת? כי באמת לא ברורה ההתעקשות שלך על ערך צבור כשאין קשר, ותנאי ההחזר פורסמו רשמית. מי שרוצה לבדוק "ליתר ביטחון" יכול כמובן לעשות זאת, אבל אין סיבה להטעות

einat162

New member
את ממציאה עכשיו דברים עלי. בתור צרכן אפשר לבדוק כך או כך

הקריאה בקישור קלה לך, לאנשם אחרים נוח יותר בבדיקה מהירה דרך האפליקציה. אין לי שום התעקשות על שום ערך צבור, אלא עניין של מודעות צרכנית שהיא הסיבה היחידה שהעלתי הודעה. יש אנשים שקנו חוזה באופן חריג ובגלל זה הם כן זכאים. מה מזיק לבדוק אם יש זכאות?

trilliane

Well-known member
מנהל
לא המצאתי דבר; ונו בדיוק, מי שקנה חוזה

זכאי להחזר, אבל את כתבת בכותרת ערך צבור... אז העמדתי את הדברים על דיוקם. למה את ממשיכה להתווכח, זה רק את יודעת.

einat162

New member
את מייחסת לי דברים - ולכן ממציאה. לא התמקדתי רק בערך צבור

אלא על שימוש בתח"צ באופן כללי. יש אנשים שבד"כ לא משתמשים בחוזים- ודווקא בתקופה האחרונה, באופן חריג, כן השתמשו (ולכן זכאים). בדיקה באפליקציה, או באתר כמו שהצעת, רלוונטית מאוד.

למעלה