שאלות על מעבר בין חברות אינטרנט

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
שאלות הבהרה

1. כמה זמן אתה מקבל שרות מחברה זו ?
2. איזה שרותים אתה מקבל מהם ?
3. האם חווית תקלה ואם כן האם טופלה לשביעות רצונך ?
4. הבעיות העיקריות עם חברות אלו חלות בזמן התנתקות שעיקרן המשך חיוב לאחר ניתוק, החזרת תשלום עודף וחיוב עבור ציוד - האם התנתקת מהם פעם ואיך היתה חווית הניתוק ?
5. מאיזו חברה עברת אליהם ומדוע ?

ועד שינתנו תשובות משביעות רצון לשאלות אלו ממליץ להסתייג מהמלצה זו ולהתייחס בבחינת כבדהו וחשדהו לחברה המומלצת, אין לי שום מידע עליה ויתכן שהיא הטובה בשוק אך כשאדם מצטרף לתפוז בכלל ולפורום בפרט לצורך כתיבת המלצה על חברה מסוימת זה מדליק אצלי נורה אדומה של נסיון גניבת זמן חברי הפורום בפרסום חינם - וחברה שעוסקת בפרסום חינם בניגוד לתקנות האתר מעוררת חשד.

evike

Active member
מנהל
ב ר ז י ל י אני מסכימה עם כל התהיות שלך, ומוסיפה אחת משלי

יבוא הבן אדם ויכתוב תגובה זו או אחרת, איך נדע שמה שכתב זה אמיתי?
שבת שלום.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
לא נדע

כשמישהו אומר לך משהו אינך יכולה להיות בטוחה שזה אמיתי ואת מתייחסת לדבריו בהתאם למידת האמון שאת נותנת בו.
במקרה הנדון הרי הבנת שאני חושד שזו פרסומת, איני מוחק כי איני משוכנע בכך ב 100% ולימדוני במשטרה כלל - "כשיש ספק - אין ספק" כלומר אם יש לי ספק קל שאולי לא נעברה עבירה - אין שום ספק שהוא פטור מעונש
ואני סמוך ובטוח שאם מי מחברי הפורום ישקול אם לעבור לחברה זו הוא יהיה מספיק נבון בהתיחסותו לתשובות
ובינתיים בכלל איני בטוח שהוא יטרח להגיב על שאלותי, אפילו איני בטוח שיקרא אותן.
שבת שלום

SicTransit

Active member
נקודה למחשבה

הוא צירף קישור לכתבה על מעבר בין ספקי אינטרנט שכמובן לגמרי במקרה מזכירה אותו ספק, ITC, פעמים אחדות בתור ספק טוב וגם נותנת קישור לאתר שלו (כנהוג בחינמונים נחותים זה מופיע ככתבת מידע בלי שום הסתייגות).
&nbsp
אין טעם לחזור בפעם האלף על דעתי שהגישה שלך לא מיטיבה עם הפורום, אבל הנה, חזרתי עליה בכל זאת.

א ב י ב ן

New member
מניסיוני כמנהל פורום, מי שנרשם "אתמול" כדי לפרסם "היום" אינו

"אדם תמים" מן השורה.
מציגים שאלה. "מה דעתכם על"... ונותנים קישור למוצר כזה או אחר..
"ניסיתי ונהניתי", ושוב, נותנים קישור.
מילא, אם זה מישהו שמוכר בפורום והוא באמת מחפש חוות דעת על מוצר שהוא חדש
עבורו.
אבל ככה? נו. בד"כ, אני גם מוחק את הפרסום וגם חוסם את בעל הפוסט.
כמעט ולא קרה שמישהו מהחסומים הללו שב אלי בבקשה לבטל את החסימה...

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
אני מעריך את חברי הפורום, את חכמתם ואת שיקול דעתם

ואני בטוח שכשהם רואים "ניסיתי ונהנייתי" כזה הם מבינים שאם חברה מנסה לגנוב זמנם ע"י פרסום חינם בפורום יש סיכוי גדול שהיא תנסה גם לגנוב כספם במידה ולא יעמדו על המשמר.
אז למה למחוק ?

א ב י ב ן

New member
מסיבה אחת פשוטה ומסיבה שנייה כלכלית...

1. כדי לחסוך מחברי הפורום בזבוז זמן של קריאה מיותרת.
2. אם תפוז מתפרנס מפרסומים, למה לתת לנצלנים ארוחות חינם?
לא שאני מאמין גדול בהצלחת הפרדס, אבל ככל שאנו נמצאים פה ומנהלים בו פורומים,
אני עדיין "מכבד".

SicTransit

Active member
מרוב הערכה

אתה עצמך נראית כמהסס אם יש משהו באותה "המלצה", ואם פותח השרשור היה טורח להשיב לך תשובות שקריות לפיהן הספק הוא אכן ספק טוב, הרי שתרומתך לזיהום הרשת בפרסומות סמויות היתה אפילו גדולה יותר.

trilliane

Well-known member
מנהל
נו, אז למה להשאיר פרסום שאינו ראוי ולתת לו סתם במה?

הפרסום בתפוז הוא בתשלום ובממשק הניהול יש לך אפילו כפתור ייעודי למחיקת הודעות פרסומיות... זה מה שמצופה ממך בניהול הפורום מטעם ההנהלה, לא רק מטעם הגולשים כאן שמבהירים לך שוב ושוב שהם לא מעוניינים בפרסומים המיותרים האלה.

puptits

New member
אבל הוא מעריך את חוכמתינו ואת שיקול דעתינו

אני תמיד טענתי שכנראה יש לו מניעה כלשהיא...
מה אנו צריכים את הערכותיו האישיות?
צריך שיהיה נעים ונקי, וזה אומר גם למחוק ספאם
כמה טענו, אמרנו, כתבנו...והוא רק מפרגן ל IQ שלנו

1Shir

New member
רק מציינת עובדה * שיש גולשים שמעדיפים ומעריכים את הגישה של

ב ר ז י ל י
&nbsp
* מעדיפה לא לפתח דיון על יתרונות וחסרונות של השארה/מחיקה בעיקר כי לא נראה לי שמישהו ישנה את העדפתו האישית בעניין... מבחינתי הלוואי שכל המנהלים היו כמו ברזילי :) (לא אומרת ששאר המנהלים לא בסדר חלילה)

תשובות
אני חדש אצלהם בחברה כחצי שנה
מקבל מהם ספק אינטרנט
כשהתקשתי להתחבר בהתחלה הם עזרו לי מאוד השירות טוב אז למזלי לא הייתי צריך את התמיכה שלהם
לא התנתקתי מהם כי אני מאוד מרוצה
אני לא אציין את שם החברה כי לא באתי לעשות פה שיימינג לאחרים רק לדבר לזכותם של אלו שאני מרוצה מהם.
הנה המחירים שלהם https://www.smartcut.co.il/itc-internet/
רק מראה את התהליך שעברתי ואת הסיבות להצטרפות שלי רק מנסה לעזור לכם בגלל שאני חדש צריך לבקר אותי לרעה?
&nbsp
&nbsp

למעלה