מדינה של רמאים - והפעם חברת קוקה קולה

צביקה101

New member
מדינה של רמאים - והפעם חברת קוקה קולה

בימים האחרונים חברת קוקה קולה יצאה ב"מבצע" של שליחת בקבוק קולה ופרחים לאבא ואמא או לסבא וסבתא. ניסיתם את זה? זהו, שאל תנסו! זה פשוט בלוף אחד גדול.
ביום הראשון נכנסתי בצהרים והיתה הודעה שהמלאי ליום זה נגמר. ביום השני נכנסתי ב 10:30 בבוקר והמלאי אזל. "תכנס מחר ב 9:00" הודיעו לי. נכנסתי היום ב 9:00. ואתם יודעים מה? המלאי אזל! אה, כן, את הפרטים הם לקחו כדי שיוכלו לשלוח ספאמים והודעות זבל גם לאשתי וגם לבת שלי. רמאים כמו כולם.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
צודק

ביתי נסתה לשלוח לנו, אתמול והיום, והגברת קצת יקית, מכנסה בשני הימים ב 08:55 חיכתה עד שיפתח, מילאה בשניה שנפתח וכשלחצה על Send קיבלה הודעה שהמלאי נגמר.
אין מתנות חינם.....

SicTransit

Active member
אתה סתם משמיץ

הם שולחים כל יום 3 בקבוקים של שני ליטר וזר פרחים שהם מקבלים כמעט בחינם מעודפי המגדלים!
&nbsp
ובתמורה פרסומת שווה כמה עשרות אלפי שקלים. אל תזלזל בחוש העיסקי של קוקה קולה ישראל.

צביקה101

New member
צודק!!

רוני1955

Active member
למה רמאים?

תגיד תודה שנגמר (או שלא התחיל). ידוע שקולה זה משקה לא בריא, גורם נזקים, ועדיף להימנע ממנו. מזל שהילדים שלי (וגם הנכדות) יודעים שזו דעתי, ולא ישלחו לי רעל כזה. פרחים? יש לי כרגע כמויות עצומות של פרחים שפורחים בסביבה שלי, ולא צריך יותר מזה.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
קוקה קולה זה חומר ניקוי מצוין לאבנית

ולהורדת מדבקות מצנצנות
וזול מחמרי הניקוי האחרים

trilliane

Well-known member
מנהל
זו פרסומת למוצר מיותר, לא צריך מתנות חינם. אין על מה להתעצבן

trilliane

Well-known member
מנהל
אין דבר אחד, יש הרבה... יש לי רשימה ארוכה למדי

של דברים מעצבנים מאוד (בעיקר בתקופה הזאת), ואף אחד מהם אינו בקבוק קולה חינם. הלוואי שאלה יהיו הצרות שלנו.

למעלה