רעיון למסכה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הנימים לא אמורים להעביר חיידקים. וירוסים? אולי.

שוב, אתה לא ברור

מה זה "לא אמורים"? משהו בגוף האנושי, כלי הדם, הנימים, התאים "אמור" להעביר ווירוסים?
שום יצור חי, צמח, יונק, עוף וכו' לא "אמור" להעביר ווירוסים לתוך אותו יצור חי. אבל זה קורה. זה קורה כי מתנהלת "מלחמת מוחות" (לווירוס אין מוח גם לא לחיידק) בין המזיקים למארחים שלהם. גם צמחים פירות וירוקת נדבקים במזיקים, הם ,"אמורים" לשיטתך להידבק במזיקים? לא. זה קורה בכל זאת.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה כבר לא נכון וגם עומד בסתירה להמלצות ארגוני הבריאות

לאוכלוסיות רגישות (כמו נשים הרות) ממליצים להימנע רק מירקות ופירות שאי אפשר לשטוף כהלכה (כמו ירקות עליים, נבטים וכו') אלא אם הם בתבשיל כלשהו ואז אין בעיה.

trilliane

Well-known member
מנהל
קשקשנית מתנשאת. ירקות ופירות חיוניים ומומלצים לבריאות

אנחנו לא חיים בעולם סטרילי, עושים מה שאפשר ולכל דבר יש יתרונות וחסרונות, השאלה מה יש יותר. אין שום המלצת תזונה של גוף בריאות/תזונה מוביל שלא כוללת ירקות ופירות בתפריט. אז תחיי את בסרט שלך, אני חיה במציאות, תודה.

זה לא שאני מתנשאת.

אם מישהו חושב שאני מתנשאת זה לא בגלל שאני מתנשאת. זה בגלל שיש לו רגשי נחיתות.

תראי

אנשים ובכללם את לא באמת יודעים לעשות הפרדה. אני יכולה להתווכח עם מה שאת אומרת, את יכולה לזלזל במה שאת אומרת. אבל מה שאני אף פעם לא עשיתי - היה לנתח את אופייך המפוקפק. אני חושבת שה שמור למקרים קיצוניים ואני לא עושה את זה.
אנשים שלא אוהבים את מה שאני אומרת, יורדים לפסים אישיים. אני משתדלת לא לרדת לפסים אישיים.
לא קראתי לך אף פעם בשמות. אני יכולה. כל אחד יכול. אז חאליק. די עם השטויות.

trilliane

Well-known member
מנהל
לנוכח התגובות גסות הרוח שלך ולא רק אליי, את לא משתדלת מספיק.

וצר לי, אבל ארכיון הפורום יעיד שאין לך שום זכות להטיף כאן מוסר למישהו בנדון.

בכל מה שקשור

אליך נראה לי שאפשר להאשים חצי מהפורום, סתם עוברי אורח, זאטוטים , בני ישיבות, ואת כל גזע פודל בתגובות דומות

רוב הזמן נח

Well-known member
אפשר לשים אקווריום הפוך על הראש.

עכשיו
29.03.2021
עברתי על הודעות ישנות,
קראתי את זה שוב והצחקתי את עצמי.

נערך לאחרונה ב:
למעלה