יש לי הזמנה בשופרסל און ליין, אם אני רוצה להוסיף פריטים

ליאני28

New member
יש לי הזמנה בשופרסל און ליין, אם אני רוצה להוסיף פריטים

יש לי הזמנה בשופרסל און ליין, אם אני רוצה להוסיף (ההזמנה לעוד 5 יום)
בטוח לא אאבד את התאריך המקורי? ראיתי בטלויזיה כי מהלך כזה של הוספת פריט יוצר לא מעט בעיות.

1. המחירים משתנים
2 מאבדים מבצעים
3. התאריך אספקה משתנה לתאריך רחוק יותר
4. חוסרים במלאי או משהו כזה (פתאום מוצרים נעלמים מהסל)

האם לא לגעת?
יש דברים הכרחים ששכחתי, מוצרי בסיס, ו... אני לא יודעת מה לעשות
מישהו עם ניסיון? אם אעדכן פריטים לעגלה שלי באתר שופרסל, האם לא יקרה כלום מנסיונכם?

מישהו שביצע את הפעולה לאחרונה אולי? חבל לי להסתכן לפני פסח, מצד שני - שכחתי מוצרים בסיסים וחשובים

1Shir

New member
מניסיוני בכך לאחרונה

1+2. יתכן
3. לא יתכן אם מעדכנים מוצרים ולא בוחרים לעדכן תאריך
אולי רק אם מפסיקה באמצע העדכון תאבדי את ההזמנה
4. אכן מה שלא במלאי נעלם - כתבתי להם הערה שאם יחזור שיביאו לי
&nbsp
לדעתי אם מדובר במוצרים חשובים - תעדכני
כך אני פעלתי למרות שכמובן לא רציתי לאבד את המועד בתקופה הזאת

ladybug4NLP

Active member
לא משתנה שום דבר

המחירים נשמריםעד ליום ההזמנה
אפשר להוסיף פריטים
תאריך ההובלה לא משתנה.

קיבלתי ביום רביעי (שבוע אחרי ההזמנה המקורית ועשיתי שינויים פעמיים תוך כדי)

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
קשה לדעת מה יקרה

1. כתוב בהזמנה שהמחירים נשמרים 8 ימים, כיום עלולה להיות בעיה היות וטווח ההזמנה גדול מזה.
3. שמעתי על מרים שהתאריך שונה,
4. בהזמנות היום המבחר קטן יותר, כלומר יש מוצרים שניתן היה להזמין לפני שבוע והיום לא, קשה לדעת אם מוצרים שכבר הזמנת וכיום לא ניתן להזמין יסופקו או לא.
לי יש הזמנה פתוחה, מאחר ומועד הקבלה 12 ימים מיום ההזמנה חשבתי להכניס שינויים, החלטתי שלא עקב חשש לדחיית ההזמנה.
בהזמנה יש אפשרות לבחור אם למוצר שחסר הם רשאים לשלוח תחליף, בחרתי שכן, הבוקר טילפנתי אליהם ושיניתי שלא ישלחו חליפי נוכח מקרים לא ראויים (אני מניח שזה לא מכוון אך קורה בגלל חוסר נסיון של המלקטים) למשל - מישהי הזמינה שני ק,ג מלח רגיל וקיבלה שתי קופסאות פלסטיק עם מלח מפונפן שמחירו פי עשר לערך או הזמינה זוגוגות במבצע של מוצרים שונים והוחלף לה אחד כך שלא קיבלה את המבצעים.
חלופי זה לא רק סבון בצבע שונה משהזמנתי אלא זה גם נתח פילה ב 200 ש"ח לק"ג במקום בשר טחון ב 30 או מצות מיוחדות במחיר 90 ש,ח ל 400 גרם במקום חבילה של 2.5 ק"ע מצות רגילות ב 25 ש,ח

ואשר למוצרים חשובים ששכחת - נסי לבדוק, יש בהרבה מקומות משלוחים של סופרים קטנים שההזמנות מהם מגיעות תוך יום עד 4 ימים

SicTransit

Active member
מנסיוני

עדכונים לא משנים את מועד האספקה או את המחירים של המוצרים שהוזמנו קודם. יש בעיה שנובעת מזמני האספקה הרחוקים: זמינות המוצר נקבעת בעת ההזמנה כך שלא ניתן להזמין מוצרים מסויימים למרות שעד תאריך המשלוח הם נעשים זמינים, ולהיפך. אני מעדכן את ההזמנה יום לפני המשלוח ומקווה לטוב. להערכתי קיבלתי משהו כמו 80% ממה שרציתי, אולי קצת יותר (כרגיל, אנחנו נוטים לזכור את מה שחסר
)

1Shir

New member
עשיתי הזמנה שלמה על בסיס עדכון כי רק תפסתי את התאריך

והכנסתי בהתחלה רק 3 מוצרים סתם
עבר בסדר גמור
אל תחששו לעדכן אם ברצונכם להוסיף מוצרים
רק כמובן כמו תמיד לשים לב על מה לוחצים

למעלה