לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2933429,334 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'מאיפה כדאי להזמין מסיכה, ואיזה סוג. מה המחיר המומלץ.'
מאיפה כדאי להזמין מסיכה, ואיזה סוג. מה המחיר המומלץ.
<< ההודעה הנוכחית
31/03/2020 | 15:59
9
98
האם לדעתכם צריך פריטי ציוד נוספים להגברת הבטיחות, ומהיכן להזמין.
ועוד שאלה, לא צרכנית במיוחד. אני צריך לרכוש תרופות (בין היתר עבור אמי, שהיא נוטלת באופן קבוע) האם יש פרוצדורה שמאפשרת להזמין אותן לביתה, לפחות אינסולין ? הבעיה שרופאת המשפחה שלה בחופשה, והיא מתגוררת בת"א.
אחרי שעות ארוכות של המתנה על הקו (ליטרלי יותר משעה, בלי שום אינדיקציה על מיקום בתור, ובבוקר השיחה נותקה אחרי כחצי שעה של המתנה). הפקידה במענה של מכבי אמרה לי לפנות למרכז לאשפוז יום ביגאל אלון (למרות שזה הרבה יותר רחוק מהבית שלה מאשר בלפור או השל"ה) - ושם יארגנו רופא שירשום רצפט ויש שם בית מרקחת.  הבעיה שנראה לי שהסיכוי לחטוף את הקורונה במהלך המסע הזה אינו נמוך. אני די בטוח שהפקידה לא בקיאה בנהלים, וגם היא עצמה לא נשמעה בטוחה, אבל אין לי סבלנות לעוד אינטראקציה עם המענה הטלפוני שלהם.

תודה מראש.
צרכנות >>
לצפיה ב-'תראה'
תראה
31/03/2020 | 16:12
5
87
החיים מגיעים לשלב כזה, שבו מי שמפחד מטכנולוגיה- צריך לסכן את עצמו.
כל קופות החולים העמידו לרשות המבוטחים שלהן שירותי ONLINE דרך האתרים שלהם, שבהם אפשר לדבר עם רופא וגם לקבל מרשמים בלי לצאת מהבית. אפשר אפילו בימים טרופים אלו לקבל מענה לשאלות בעמוד הפייסבוק של הקופות. לגבי בית מרקחת, אם מדובר בתרופות מרשם, אין ברירה אלא לעמוד בתור בבית מרקחת, בהתאם לכללים הנדרשים. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'אני בד"כ משתמש בשירותי אונליין עבורה'
אני בד"כ משתמש בשירותי אונליין עבורה
31/03/2020 | 16:34
4
75
אבל רופאת המשפחה שלה לא רשומה לשירות (אפילו תור אצלה צריך לקבוע טלפונית, כשהיא עצמה משיבה לשיחות, כאמור כרגע היא אינה עובדת) ואין אפשרות להזמין מרופא אחר דרך מכבי אונליין.
צרכנות >>
לצפיה ב-'אפילו בימים רגילים, בלי קורונה'
אפילו בימים רגילים, בלי קורונה
31/03/2020 | 16:52
2
69
קופת חולים אמורה לספק רופא מחליף אם הרופא הקבוע לא זמין כשאפשר לקבוע תור לכל רופא באותו סטטוס בלי בעיה. אבל מילא.
אני הייתי מתקשרת למרכז הקופה ביגאל אלון, איפה שהפנו אותך, ומדברת איתם כדי לראות מה המצב בשטח,ישירות, לשאול אם קיימת אפשרות לחסוך את ההגעה, או לפחות, לראות אם יש תורים וצריך לחכות ומה זמן ההמתנה הצפוי. בשיחה חשוב להדגיש שמדובר במרשם המשך ולא במרשם חדש. 
אהף ותוספת: אם מיגאל אלון לא תבוא תשובה מספקת- מוקד משרד הבריאות - לשאול מה עושים במצב בו אתה כמטפל עיקרי צריך לצאת כדי להשיג תרופות לחולה עם גורמי סיכון ומחלות רקע. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'מוקד משרד הבריאות?'
מוקד משרד הבריאות?
31/03/2020 | 17:04
1
48
אי אפשר להגיע אליהם.
צרכנות >>
לצפיה ב-'גם בימים רגילים אי אפשר להגיע אליהם'
גם בימים רגילים אי אפשר להגיע אליהם
31/03/2020 | 17:18
44
חייגן עם נודניק, כמה שצריך
צרכנות >>
לצפיה ב-'מאחר והיא ודאי מוגדרת כזקוקה לסיוע'
מאחר והיא ודאי מוגדרת כזקוקה לסיוע
31/03/2020 | 17:06
50
אולי דווקא העיריה תוכל לעזור. בעיר בה אני גר זה המוקד היחיד שאפשר להגיע אליו בטלפון בהמתנה נסבלת (או לפחות היה כך לפני כמה ימים).
צרכנות >>
לצפיה ב-'לא ממש עונה לך, אבל...'
לא ממש עונה לך, אבל...
31/03/2020 | 16:32
1
78
גם אני חששתי מהמתנה ארוכה בתור לבית מרקחת של קופ"ח (כללית במקרה שלי) והופתעתי כשהגעתי לשם ולא היה תור בכלל (אגב גם בדואר המצב כך). בשני המקומות הזמנתי תור מראש ובשניהם נוכחתי שדווקא הפעם ההזמנה היתה מיותרת.

לגבי המסכה - לא קל למצוא משהו אלא אם כן יש לך דוד מליונר. בד צפוף על הפה עושה עבודה טובה. המהדרין שמים שכבת צמר גפן דקה בין שתי שכבות בד, אבל חשוב לא לשכוח לזרוק אותו אחרי כל שימוש ולחטא את הבד (הכי פשוט בתנור, *לא מיקרו*,70 מעלות  ומעלה למשך חצי שעה - לא לנסות על מסכות N95).
צרכנות >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
31/03/2020 | 16:35
43
לצפיה ב-'אם אמך אזרחית וותיקה'
אם אמך אזרחית וותיקה
31/03/2020 | 19:32
75
נסה להתקשר למוקד לאזרחים וותיקים 8840*
הם עובדים במתכונת חרום.
ידידה שלי, בישוב בצפון קיבלה מהם סיוע בהבאת תרופות ומזון (במרשם איני חושב שהם יוכלו לעזור)
ואשר למסכות  שמעתי בטלויזיה בכיר בשופרסל שבקרוב ימכרו 3 ב 10
צרכנות >>

הודעות אחרונות

16:16 | 27.05.20 SicTransit
19:19 | 26.05.20 אליס החמודה z
17:14 | 26.05.20 ב ר ז י ל י
07:10 | 26.05.20 בילי רובין
17:00 | 24.05.20 dory391
16:16 | 24.05.20 מ ש ה 53
22:15 | 23.05.20 מחשבים6
11:16 | 22.05.20 bogib
04:26 | 22.05.20 cobeh
08:53 | 20.05.20 גילגי לונגסטרומפ
02:19 | 20.05.20 תומר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ