מדינה של רמאים - והפעם שופרסל

צביקה101

New member
מדינה של רמאים - והפעם שופרסל

טוב, זה לא חדש. בשנים האחרונות שופרסל כנראה שמה לעצמה מטרה לרמות את הלקוחות ולשקר להם. הדוגמא האחרונה: החברה הודיעה שכמה עשרות סניפים שלה יהיו פתוחים 24/7 בין הסניפים גם סניף בילו. אז ככה: 24/7 למי שלא יודע זה כולל שישי שבת. אבל באותיות קטנות שופרסל הודיעה שזה לא כולל שישי שבת. אז למה לפרסם 24/7???
נסענו לסניף בילו ב 22:00 רק כדי לגלות שהסניף סגור לגמרי. אגב, התקשרתי לסניף במהלך היום והם אישרו לי שהם עובדים "24/7". אז אם פרסמתם על 2 עמודים שאתם פתוחים, תואילו לפרסם על חצי עמוד שעבדתם עלינו. למה לשקר לציבור? למה?

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
ממליץ לפנות אליהם דרך דף הפייסבוק שלהם

הם מגיבים שם מהר ולעניין

הי צביקה. הרשת כשרה ושומרת שבת.... לכן הם לא פתוחים בשבת

ייתכן והם חשבו שכולם יודעים ולכן לא פרסמו זאת

צביקה101

New member
עזבו שישי שבת. גם בימים אחרים הם לא פתוחים

סתם עשו פרסום ענק כאילו הם פתוחים אבל בפועל? כלום.

puptits

New member
באמת הלכת לסופר בערב שישי ב 22:00?

בגלל שראית שכתוב 24/7?

זה מעשה די מנותק מהמציאות שבעצמה מנותקת מעצמה.

אגב יש פרסום של רשת מווצרי חשמל, שמפרסמת מוצרי חשמל ב 1 שח...כל מוצר שתרצה.
(היתרה בתשלומים שווים, כי רק הראשון ב 1 שח, אבל עזוב, זה זוטות, כתבו מוצר חשמל ב 1 שקל וזה העיקר )
אבל אתה צודק, כתבו 24/7 , אז בטוח זה כולל שישבת במדינת היהודים.
מה עם טיפה קוֹמוֹן סֶנְס?

והם כן פתוחים 24 שעות במהלך השבוע היכן שפרסמו שיהיה פתוח.

צביקה101

New member
ממש לא! הם לא פתוחים כלל בלילות

נסעתי לשם ביום שני ושלישי ב 22:00. והיה סגור. הם לא עונים לטלפון ולכן אין ברירה אלא לנסוע אליהם. פשוט משקרים. ואם נניח לרגע שפשוט אוסרים עליהם לפתוח או לא כדאי להם כלכלית לפתוח בלילה, אין בעיה. אבל כמו שיצאתם עם מודעות ענק שפתוח 24/7 תוציאו מודעה שלא פתוח. אבל מה איכפת להם? אנחנו נוסעים אליהם, לא הם אלינו.

בוודאי שיש ברירה

מופיע באתר שהם צמצמו את מספר הסניפים הפתוחים 24/7.
יש שם גם רשימה של הסניפים הפתוחים סניף בילו אינו אחד מהם.

SicTransit

Active member
ובעניין דומה

אם למישהו היה איזה ספק, המוקד הטלפוני לאזרחים ותיקים כמובן סגור בשבת. לא שזה משנה הרבה כי גם בימי חול לא ניתן להשיג אותם (מעניין כמה מוקדנים יש להם) אבל חשבתי שאולי דווקא בשבת, כשחלק מהציבור לא מקיים שיחות טלפון, יהיה אפשר להגיע אליהם. הצחקתי אותי.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה ידוע שהסניפים לא עובדים בשבת וזה כתוב באותיות רגילות

https://www.shufersal.co.il/tadmit/שופרסל-כתבות/שופרסל-מרחיבה-את-פעילות-הסניפים/
&nbsp
אתה צודק שלכתוב 24/7 זה אכן מבלבל (וכבר כתבו על זה, למעשה אפילו הזכרתי זאת באחד השרשורים) ומי שהשתמש בו לא חשב עד הסוף (או חשב שהסגירה בשבת ברורה מאליה...) אבל כל מי שחי כאן בישראל ומכיר קצת את המציאות ואת הרשת יודע לבדוק מראש. אם תכננת לנסוע בשישי בערב ואפילו טרחת להתקשר במיוחד לברר, למה לא לשאול שאלה ממוקדת ישירה וברורה – האם אתם פתוחים בשישי בערב?

עומר TT

New member
הבעלים של הרשת הוא הציבור

חלקו במסחר ישיר במניות וחלקו דרך קרנות הפנסיה ושאר חסכונות.
רק לאינפורמציה.

einat162

New member
סופרסל כותבת "24 שעות" - ולא 7\24

יצא לי לשים לב כשקיבלתי את ההודעה במייל ובאפליקציה - כי אני יודעת שזאת רשת כשרה וגם אני חשבתי 7\24 בהתחלה.

וזה גם לא כל הסניפים- הם ציינו ברשימה אילו פתוחים.

צביקה101

New member
ממש, אבל ממש לא מדוייק.

הם כתבו 24/7 ואף אמרו זאת למי שהתקשר. אבל זה לא החזיק מים אפילו 24 שעות. ה - 24/7 נעלם וגם סניפים שהיו ברשימה נעלמו.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה היה יותר מ-24 שעות, אבל הלקוחות לא באו בלילות

ולכן אחרי כמה ימים צמצמו את מספר הסניפים (היו על כך כתבות בתקשורת) והרשימה עודכנה בהתאם.

למעלה