צל"ש לארקפה

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
צל"ש לארקפה

נוכח המצב ארקפה סגר שעריו ועבר למשלוחים.
השליח שם את ההזמנה ליד הדלת, עוזב את המקום ומיד מתקשר להודיע שהחבילה הגיעה
ידידה שהזמינה פתחה את הדלת לאסוף את החבילה ומצאה שתי שקיות, האחת עם הזמנתה (שלא היתה ממש גדולה - שני ככרות לחם ועוגה) ומצאה שתי שקיות - האחת עם הזמנתה ובשניה שי לא צנוע בצרוף מכתב תודה על שמסייעת להם לעבור את תקופת המשבר.
תודה לארקפה .
למען גילוי נאות, אין לי שום קשר לחברה או למי מבעליה, מנהליה, עובדיה, מעולם לא הזמנתי אצהם דבר ואיני זוכר מתי בעבר ישבתי שם

dory38

New member
הרבה עסקים עושים את זה כרגע

העניין הוא, שעכשיו יש מגבלות חדשות- רק חנויות לממכר מזון ופארמים יהיו פתוחים. ומה דינן של מסעדות שהפכו לטייק אווי?

1Shir

New member
אני רואה שהם לא בWOLT (אולי כן בתן-ביס)
WOLT -

מישהו כאן משתמש ויודע אם/איך ניתן לראות הזמנות קודמות?
הוא מראה מאיזה מסעדות הזמנתי בעבר אבל הייתי שמחה לראות פירוט של תאריכים ומנות... אם מישהו יודע אם יש שם דבר כזה, אשמח :)
&nbsp
&nbsp
אם כבר פתחתי הודעה - שאלה קטנה על שופרסל

&nbsp
המשלוח הקרוב הזמין בשופרסל בעוד יותר משבוע (חמישי). יש לי הזמנה לחמישי הקרוב. האם אני יכולה שיהיו לי שתי הזמנות במקביל? כי אני מזמינה אחת לשבוע ואם אחכה יהיה לי מועד פנוי מאוחר מדי. כמובן שאשאל בשירות הלקוחות מחר, אבל אם למישהו יש ניסיון, אודה לכם אם תשתפו :) אעדכן מה אמרו לי מחר בשירות הלקוחות.
&nbsp
תודה מראש! (ובריאות לכולם)

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
רק בקשר לשופרסל

נשמח אם תעדכני, איני חושב שיש כאלה שיודעים מכיוון שמצב כמו היום לא היה במדינה מאז שופרסל החלה בשרות משלוחים.

1Shir

New member
עדכון חיובי

אמנם חיכיתי שעה למענה בטלפון (לפני זה שלחתי פנייה דרך האתר אבל זה היה לי דחוף כי בטח עוד כמה שעות גם זה לא יהיה) אבל זה אפשרי
יש לי כעת שתי הזמנות "בביצוע"
בקצב הזה עוד מעט יהיו עשרים
הלוואי שנעבור את המשבר במהרה עם כמה שפחות נפגעים וחו"ח אבדות בנפש!

למעלה