לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2925929,259 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'מדיח כלים שאוהבים לאפס לו את הכרטיס'
מדיח כלים שאוהבים לאפס לו את הכרטיס
<< ההודעה הנוכחית
13/02/2020 | 22:29
2
71
שלום רב לחברים בפורום.
והפעם אני שב אליכם עם סיפור על מדיח צר של קונסטרוקה שנמצא עתה בשנתו השלישית, בתקופת האחריות הנוספת.
לפני כחודש הזמנו טכנאי עקב תקלה בה המדיח עוצר אחרי 2/3 תכנית ומדליק נורית של סימן ברז.
הטכנאי הגיע באמצע היום, איפס כרטיס והמכונה שבה לעבוד.
כעבור שבועיים התקלה חזרה אבל הפעם מדיח הפסיק בכלל לעבוד ומיד על ההתחלה.
ביקשתי מקרוב משפחה לפגוש טכנאי באמצע היום.
בערב הגעתי הביתה ובישרו לי שהיה טכנאי ועשה משהו. הפעלתי מדיח וכעבור 2/3 תכנית עצר עם סימן נורית ברז ותקלה E-14.
למזלי היה לי טלפון של הטכנאי שהגיע כי הוא עדכן שמתעכב. חזרתי אליו ואמרתי שיש תקלה E-14. שאלתי מה הוא עשה, הוא השיב שהוא איפס כרטיס!!! השבתי, אבל זה מה שעשה טכנאי קודם וזה לא פתר את הבעיה והוא השיב שלא תמיד רואים ובמקרה הזה הוא לא ראה מה הטכנאי הקודם עשה (בקיצר התעצל להסתכל על דוח טיפול קודם) ושלח אותי לדבר עם המוקד.
במוקד לא הסכימו לתת לי שעות נוחות לביקור טכנאי, לא יום שישי. רק כעבור 3-4 ימים ורק בין השעות 11:00 עד 13:00 או 13:00 עד 15:00. בקיצור אובדן יום עבודה.
הנציגה הציע שאקבע לעוד שבועיים וזה יהיה סימן למנהלת מוקד לחזור אלי (ל-CSB כנראה אין מערכת לשלוח הודעות, בגלל זה הפטנט המטופש הזה). המנהלת לא חזרה אלי.

בקיצור, הטיפול הזה הולך להימשך חודש. לפני שאני פונה לאמון ציבור, אשמח לשמוע מה יש לומר לבאי הפורום.
צרכנות >>
לצפיה ב-'מעניין כי לי יש מדיח בוש שהיו לו אותם תסמינים. באמצע העבודה '
מעניין כי לי יש מדיח בוש שהיו לו אותם תסמינים. באמצע העבודה
14/02/2020 | 02:37
53
הפסיק לפעול ונדלקה נורית הברז. המעניין הוא שכדי לרוקן את המים שנשארו במדיח הייתי מפעילה את התוכנית הקצרה (זו של כוסות) והוא היה מסיים את תוכנית ההדחה כמו שצריך. הטכנאי שלי (כי המדיח כבר לא באחריות) בא, פירק, ניקה, אמר שצריך להחליף את הברז שאליו מחובר המדיח, שאכן לא היה תקין ו.....אחרי כמה פעמים שעבד תקין שוב אותה תופעה. הטכנאי הגיע שוב, בדק, לא מצא מהיכן נובעת התקלה ואמר שאם תחזור כנראה שיהיה צורך להחליף את הכרטיס האלקטרוני. באותה הזדמנות הוא הראה לי איך מקצרים את התוכנית הארוכה ובאמת, מאחר והתופעה היתה מתרחשת אחרי כשעה וחצי של פעולה, קיצור הזמן העלים את הבעיה, חוסך לי זמן וחשמל והכלים נקיים וממילא בד"כ המדיח אפילו לא מלא.
אגב, חיפשתי במרשתת לגבי תקלה E14 מצאתי הסבר מה צריך לפרק ולבדוק אבל מכיוון שהטכנאי עשה זאת וזה לא עזר ויתרתי וזה באמת קשור לכניסת המים למדיח.
בזמנו חשבתי לפנות לCSB שטכנאי שלהם יטפל בבעיה אבל לפי דבריך נראה שטוב שויתרתי עליהם כי הם לא יודעים לפתור אותה.
צרכנות >>
לצפיה ב-'לי זה נראה כמו בעיה בכרטיס, אבל יתכן גם שיש בעיה בברז החשמלי'
לי זה נראה כמו בעיה בכרטיס, אבל יתכן גם שיש בעיה בברז החשמלי
15/02/2020 | 14:42
31
במכונה. ..אבל אם יש בעיה בברז, איך זה שהוא כן ממלא בהתחלה? מוזר.
בכל מקרה, נראה שהשירות מתעמר בך, ועל כך זכותך להתלונן.

צרכנות >>

הודעות אחרונות

19:15 | 22.02.20 עמלץ הפלדה
17:59 | 22.02.20 אורח לרגע112
12:36 | 20.02.20 סויה 1
23:18 | 19.02.20 shay512
18:43 | 19.02.20 מחשבים6
09:43 | 19.02.20 ב ר ז י ל י
08:14 | 19.02.20 תומר
21:51 | 18.02.20 עמלץ הפלדה
16:54 | 18.02.20 אורחים בפורום
13:29 | 17.02.20 y נ ת
08:56 | 16.02.20 תומר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ