הפעלת התז הביומטרי שלי

לא זוכר

יש לי דרכון חסר תוקף. הדרכון עדיין אצלי.
ידוע לי שניתן להזדהות גם בעזרת דרכון, אבל הם דורשים שהדרכון יהיה בר תוקף ( והוא כאמור חסר תוקף ).

יש לי מן תחושה שבמשרד הפנים הם פועלים כך כדי להכביד על אנשים ולגרום להם לכך שהם יסתובבו עם ת"ז לא פעילה.
יתכן שאני אסתדר עם זה כך, כמו שזה.
זה ממילא אמור להיות בתוקף רק 5 שנים.

אולי משהו עם המייל יזוז קדימה. לא יודע.
מקור התקלה של ה SMS והספרה 1, איננו אצלי ( על בטוח ).

הפעלת התז הביומטרי שלי

מקווה שזה בסדר שאני שואל כאן.
העניין זה ששלחתי SMS עם הספרה 1 ומשום מה הSMS חזר אלי בחזרה והופיעה לי הודעה שזה לא נשלח.

שלחתי אליהם מייל לפני רגע ממש אבל עדיין לא קיבלתי תשובה.
הבנתי שניתן להפעיל את התעודה דרך האתר, אבל הם דורשים ממני מידע על כרטיס האשראי שלי ואני לא רוצה לפרט פרטים כאלה באתר ממשלתי.

לא מבין את הבעיה שלהם....

אחת ההודעות ההזויות אם לא ה...

נתת לממשלה את טביעת האצבע שלך, את התמונה שלך, את מספר תעודת הזהות שלך הם יודעים ממזמן כי הם הנפיקו אותה, ואת הכתובת שלך. כולי רק תקווה שלא חתמת להם שאתה מרשה להם גם לשמור את כל זה במאגר. עכשיו הבעיה שלך בחיים זה לפרט מספר כרטיס אשראי באתר ממשלתי? אתה חי באילוז' שחבל"ז

מעבר לזה, כמו שאר הפרטים, גם את מספר כרטיס האשראי הם מבקשים "לצורך זיהוי". מה שאומר שהם כבר יודעים את מספר כרטיס האשראי שלך כמו את כל שאר הפרטים כאמור.

רוב הזמן נח

Well-known member
מה שהזוי זה שהמדינה מבקשת את הפרט הזה.

מה שעוד הזוי זה שאחרי שמישהו ניגש לקבל תעודה, מבקשים ממנו להפעיל אותה דרך האינטרנט.
&nbsp
אז למה לגשת? היו ממלים פרטים דרך האינטרנט ושולחים את התעודה הבית. ואז שיבקשו גם להפעיל אותה דרך האאינטרנט

לגשת כדי לתת טביעות אצבע

במכשיר מיוחד שקורא טביעות אצבע ומצלמה שמזהה פנים. אי אפשר לתת טביעת אצבע באינטרנט.

זה העניין

אני ואתה באותו ראש.
אני חושב שהם יכלו להכין לי את התעודה במקום ולמנוע את כל הסיפור.
לחילופין, היה עליהם לאפשר קבלה של SMS עם הספרה 1 כפי שהם עצמם הציעו. אבל לא זה וגם לא זה...
זה מעורר אצלי דאגה.
כנראה שבלית ברירה, אישאר עם התעודה ככה כפי שהיא.
אין לי כוונה לפתוח חשבון בנק, אלא רק להזדהות מול שוטר או מאבטח או משהו בכיוון הזה.

einat162

New member
תוודא שיש לך קליטה סלולרית ונסה לשלוח שוב

יכול להיות שהיית באיזור ללא קליטה, או מזג האוויר הסוער השפיע נקודתית (על המיקום שלך או פעילות הרשת הסלולרית).
אם חוזר על עצמו - תתקשר למרכז השירות והמידע של רשות האוכלוסין 3450*.

ניסיתי את הרעיון שלך- לא עבד

חשבתי שאולי זה עניין של קליטה ו/או המכשיר.
אבל זה לא זה ולא זה.
&nbsp
אני באמת לא מבין את הקטע של משרד הפנים.
סה"כ אני רוצה תעודה פעילה.
גם שלחתי מייל לכתובת : [email protected], אבל עדיין לא קיבלתי תשובה.
&nbsp
מקסימום, אני אישאר עם זה ככה.
אני מקווה שזה בסדר לזיהוי מול שוטר.
&nbsp
מתנצל שזה לא בדיוק הפורום הנאות. אבל אין פורום נאות אחר עד כמה שידוע לי.

לא הבנתי, בכלל לא הבנתי

1. בסופו של דבר כל אזרח נדרש לפחות פעם בחייו לאתר תשלומים ממשלתי. תשלום לביטוח לאומי, ארנונה בעיריות מסוימות, דו"ח חניה, תשלומים בעבור כנסים או קורסים לעובדי מדינה, חידוש רישיון רכב, תשלום אגרות לכביש 6, ועוד הרבה דברים שאני לא זוכרת כרגע.
מסירת מספר כרטיס אשראי באתר ממשלתי זה דבר שבשיגרה. למה זה מדאיג אותך?
2. למה לא לנסות להתקשר בטלפון לרשות האוכלוסין ?
3. תעודה לא בתוקף לא תיתן לך לעשות פעולות באתרים ממשלתיים, מוסדות ממשלתיים ובבנקים בזמן שצריך להראות תעודת זהות לשם ביצוע אותן הפעולות.
4. אני הייתי מודאגת במקומך. אם הממשלה לא מסוגלת לספק שירות טכנולוגי ברמה מיימלית כמו שליחת SMS איך היא אמורה לתפעל טכולוגית את המידע הכי רגיש שלך, כמו פרטי תעודות זהות?
5. אני הייתי מודאגת במקומך. בקואליציה ובממשלה יש חמישה שרים או חברי כנסת שנחקרו בפלילים, נחקרים בפלילים, ישבו בכלא באשמת פלילים, או מועמדים להחקר בפלילים. וזו שאלה, שצריכה להישאל, האם אלה האנשים שהיית רוצה למסור להם מידע אישי פרטי רגיש עליך? אולי מה שצריך להדאיג כל אזרח במדינה הוא הפושעים שנמצאים בתוככי הדברים ולא החשש מפושע עלום דמיוני תיאורטי כלשהו באתר אינטרנט מאובטח, שאולי קיים במציאות ואולי הוא פרי דמיונך בלבד.

רוב הזמן נח

Well-known member
מה איכפת לך? שתהיה לך תעודה לא פעילה

אם זה מפריע למישהו, אז שהם ידאגו להגיע אליך ולהפעיל אותה

trilliane

Well-known member
מנהל
לא מבינה את הבעיה שלך...

כפי שכבר כתבו לפניי, נתת למדינה מידע אישי שאין לך יכולת לבטל או לשנות כל ימי חייך, ודווקא את מספר כרטיס האשראי – הנפקה של חתיכת פלסטיק שלא באמת קשורה אליך, שמבוטחת לפי חוק, שאפשר תמיד לבטל או להחליף – דווקא זה פרט המידע שאתה חושש לספק? הזוי.

blzvi

Active member
הסיפור מופרך לחלוטין

שום SMS ושום בטיח ,הבנת הנקרא!!
במשרד הפנים קיבלת מסמך שכולל הקוד אותו עליך למסור לשליח וכן במשבצות יש קודים להפעלה.
קרא בעיון מסמך זה.
ואגב ליתר המגיבים:
אף אחד לא ביקש חשבון בנק או חשבון מייל ,הכל פרופגנדה שמאלנית.

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה כבר ניגשת. זיהו אותך והכינו לך תעודה

אז מה זה הבלבול מוח של להפעיל אותה?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בתעודה הביומטרית יש שבב ויש להפעילו. כל שזכור לי, יכולתי
להפעילו רק לאחר שהם פנו אלי במסרון ובקשו שאקיש 1. לא לפני כן.

סתם מבקרת

Active member
זה כי שלחו אותה בדואר ורוצים לוודא שהגיעה לתעודתה ולא נלקחה

ע"י מישהו אחר. בדיוק כמו שצריך לבצע הפעלה של כרטיס אשראי שקיבלת בדואר.

blzvi

Active member
הכינו תעודה

אבל שולןחים עם שליח ,ועליך להזדהות בקוד כלפי השליעח ,אחרת לא יתן לך את התעודה.
וההפעלה נועדה לאפשר שימוש באפשרויות מעבר להזדהות כלפי שוטר .
זה למעשה אימות של הזהות בכל ענין מסחרי או משפטי או כל אפשרות עתידית שגם במשרד הפנים עדין לא יודעים
ואפשרות האימות ניתנת גם לביטול על ידי בעל התעודהב,כלומר זה לא חובה ולשם כך יש קוד נוסף מיתחת לריבועים

אני רוצה לעדכן

ניסיתי להירשם לאתר הממשלתי עם הת"ז הביומטרי וכרטיס אשראי, אבל זה לא הלך.
האתר טוען שמועד ההנפקה של הת"ז שלי, אינו תואם את הרישום שלהם.
אז אני באותה נקודה....
&nbsp
אני לא רואה את עצמי הולך שוב למשרד הפנים בשביל השירות המגוחך הזה של הפעלת הת"ז.
משרד ששולח SMS אך לא מקבל SMS בחזרה.... אוי לנו.

למעלה