שירות לקוי במועדון ספורט

סעיף בידוד אקוסטי

בדיוק מתחת ל4 משתתפים ומעלה. כל הדיון הזה מאד מעניין, אבל רגע, אם את יודעת מה החוקים הרלוונטיים אז מה הבעיה.

trilliane

Well-known member
מנהל
תקין על פי איזה חוק? הרי אין חוקים למצבים כ"כ נקודתיים

ואני מניחה שגם לך זה ברור... אז מכאן ואילך זה בעיקר מה כתוב בהסכם ההצטרפות, למה העסק התחייב ולמה את התחייבת, מה מתאים לך ומה לא, ומה את מוכנה לעשות עם זה (בהנחה שלא תתחילי לתבוע אותם...). ברור מדברייך שההתנהלות אינה שירותית ואינה מיטיבה עם המנויים, ולכן אפשר להתלונן ואם המקום כבר לא מתאים לך – לעזוב (ואז אם העזיבה תעלה לך יותר, תוכלי להתמקח על זה בטענה שהייתה הרעת תנאים). השאלה העיקרית היא מה את רוצה להשיג ומה את מוכנה לעשות לשם כך.

תודה...

כמובן שיש דברים שאינם כתובים נקודתית בהסכם,
כמו למשל - מה קורה כאשר חוג ספציפי מתבטל
ואז תאורטית בלבד (לגבי) קיימת אפשרות להשתתף
בפעילויות חדר הכושר שבמקום....

במקרה זה, כן ארצה לתבוע, במידת הצורך...

לגבי חוסר השירותיות - מאחר שאין חוגים אחרים מתאימים באיזור,
והמורים במכון ראויים ביותר, מה שאני רוצה להשיג זה שיפור תנאים...

ובהקשר זה - אשמח לשמוע על פי חוק השיימינג וכו', האם שטיחת
הבעיות במכון במסגרת הפייסבוק תיחשב כשיימינג / עילא לדיבה.
(כמובן כשאני עושה זאת בצורה עניינית ואינפורמטיבית).

שוב תודה...

trilliane

Well-known member
מנהל
חוק שיימינג?
כלומר לשון הרע?

אם את נצמדת לעובדות להערכתי אין סיבה, אבל איני משפטנית. אם החוק מעניין אותך, שאלי בפורום חוק ומשפט.

SicTransit

Active member
כל עוד את נצמדת לעובדות אין לך מה לדאוג

לכל היותר יאיימו בתביעה, ואם לא תרצי את כל בלבול המוח הכרוך בכך תוכלי למחוק את הפוסט.
&nbsp
אם המועצה לצרכנות היתה גוף פעילו ולא מאגר ג'ובים למקורבי השלטון היא היתה מעניקה הגנה משפטית נגד תביעות השתקה (SLAPP) לא מוצדקות. אם בתי המשפט היו יותר מודעים לכך שתביעות כאלה פוגעות בחופש הביטוי שהוא אחת הזכויות החשובות שהדמוקרטיה אמורה להגן עליה, הם היו פוסקים פיצויים גבוהים למי שנתבע תביעת סרק וזוכה.
&nbsp
במצב הקיים, כששני ה"אם"ים אינם מתקיימים זאת לא חוכמה גדולה לשלוח מישהו אחר להלחם את המלחמות עבורנו, לכן אני לא ממליץ לך לפעול כך או אחרת, ואני מסתפק בהצבעה על כך שבהתקפלות שלנו (כולל שלי, אם יש למישהו ספק) מפני האיום בתביעה אנחנו משחקים לידי החברות והתאגידים.

חוגים מתבטלים

פגישות מתבטלות
השתלות כליה מתבטלות
טבעם של דברים להתבטל אם אי אפשר לקיימם מסיבה כלשהי. בדרך כלל מתנים פתיחת חוג במספר מינימלי של משתתפים וזו זכותם. הם לא חייבים לספק אלטרנטיבה תפורה למידותייך, אבל אם תדוני איתם על אלטרנטיבה אולי תוכלי להגיע להסכמה.
גם המחשבה שאפשר לתבוע את כל העולם ואישתו כשדברים לא מסתדרים לפי איך שמתאים לי, היא מאד ישראלית ולא מאד תכליתית.

אם הם שומרים לעצמם את זכות הביטול אז אין מה לעשות

ישראליות זה מעולה, רק תלוי למה. בינתיים האיראנים עוקפים מימין.

trilliane

Well-known member
מנהל
אכן, אבל לא מקובל לבטל (בלי מקרה חירום) אחרי שכולם כבר הגיעו

גם אני רשומה לחוג שמבוטל אם אין די נרשמים, אבל הביטול נעשה מראש יום קודם, לא אחרי שכולם כבר שם.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה מה שהיא כתבה

"7.00 בבוקר חוג ספורט. נאמר למדריכה (מחליפה) שאם לא יגיעו 5 משתתפים - לא תקבל את שכרה. הגיעו (בגשם ובקור אפרופו) 4 משתתפים. המדריכה הלכה, המשתתפים התפזרו."
&nbsp
את מבינה מזה משהו אחר?

trilliane

Well-known member
מנהל
בהחלט, גם אותה דפקו... וזה כנראה לא חוקי

מבחינת חוקי עבודה, אבל זה כבר עניין שלה. כך או כך זו חוצפה. בחוגים שאני מתאמנת בהם אין זלזול כזה (אבל הם לא חדר כושר ומשלמים על כל שיעור).

למעלה