לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2923629,236 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'להתלונן?'
להתלונן?
<< ההודעה הנוכחית
09/12/2019 | 16:45
54
382
בעוד כשמונה ימים, אמא שלי צפויה להשתחרר לשיקום בית מהשיקום הגריאטרי של איכילוב. לכאורה חדשות טובות, אבל הסיבה הרשמית היא אי שיתוף פעולה עם הצוות. לאמא שלי היה קושי (והוא עוד קיים), שבועיים וחצי לאחר הקבלה, לשבת שעתיים ברצף. לכן, בניגוד למרבית המאושפזים היא ממעטת לרדת לחדר האוכל בצהריים ואף סירבה פעמיים (אם כי לא בשבוע החולף) להגיע לפיסיותרפיה, כי לא ישנה טוב בלילה שלפני. היום, בביקור רופאים, נציגה של הסגל הזוטר (אחות, כנראה) דיברה על כך שהיא ביקשה לחזור למיטה בשעות מוקדמות יחסית (10-11 בבוקר), בשעה שהם מחזירים רק לאחר ארוחת הצהריים. היא הוסיפה, שנרשמו איומים מצד אבא שלי ומצידי בנושא הזה. זה שקר גס, לא קיללתי או הרמתי יד וגם הוא לא (למרות שהיא דורשת סטירה אחת לפחות) , אמרתי שאם משהו יקרה זה באחריותם. לא אתפלא, שחוות הדעת השלילית שלה גרמה למכתב השחרור. מה עושים בשורה התחתונה? אשמח לעצה, תודה. 

צרכנות >>
לצפיה ב-'מה רע בשיקום בית ?'
מה רע בשיקום בית ?
09/12/2019 | 17:12
16
120
יינתנו לאמא השירותים לבית שלכם.. לא כך ?

צרכנות >>
לצפיה ב-'אסביר'
אסביר
09/12/2019 | 17:25
15
137
אין את המכשור הרפואי, הדירה בקומה ראשונה ללא מעלית והבית עוד לא מוכן. אבא שלי ואני, שגם עובדים בין היתר, לא מצליחים למצוא את הזמן להשתלט על הבלגאן בסלון, שהוזנח במשך שנים. וזה עוד כלום לעומת מה שקורה באמבטיה, במעברים ובארונות. גם אין לנו כסף בשפע, לשלם עבור שירות מהסוג הזה. בעיה.איך פותרים את הפלונטר? 
צרכנות >>
לצפיה ב-'בלי קשר, האחות הזאת היא מכה בפני עצמה'
בלי קשר, האחות הזאת היא מכה בפני עצמה
09/12/2019 | 17:46
13
138
היא מגיעה עצבנית לעבודה, מדברת בצעקות, מדברת בחצי עברית חצי רוסית, בעטה פעם במיטה של אמא שלי וכדומה. כך מתנהגים לפציינט, בעייתי ככל שיהיה ועוד קשיש? בושה. אם הייתי בן למשפחת פשע, היו מוצאים את הגופה שלה באיזה מקום. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'לפי מה שאני יודעת אין אפשרות לשחרר חולה גריאטרי מבי"ח'
לפי מה שאני יודעת אין אפשרות לשחרר חולה גריאטרי מבי"ח
09/12/2019 | 17:52
9
115
ללא הסכמתו או הסכמת המשפחה.
נכון שההשהיה היא לא איןנסוף אולם לדעתי כדאי להתיעץ עם העובדת
הסוציאלית של המחלקה ובאם יש צורך גם להתלונן בפני מנהל המחלקה ואף ללכת גבוה יותר.

ברור כי גם אתה עצבני מאד (אם הייתי בן למשפחת פשע)... אבל בכל זאת
יש כללים במדינת ישראל ובמיוחד לגבי קשישים.

נסה, מה אתה יכול להפסיד? שיישלחו אותה הביתה..??

צרכנות >>
לצפיה ב-'ההחלטה היא של המנהלת'
ההחלטה היא של המנהלת
09/12/2019 | 18:00
8
126
היא לא אישה רעה, פגשתי אותה לא מזמן. אבל היא הולכת ע"פ הספר. בלי קשר, ממוצע השהות של מאושפזים במחלקה הוא גג שלושה שבועות והיא עוד תהיה עם שבוע אסקטרה, גם ביום השחרור. תראי, אני מאוד רגוע בדר"כ, נעים חייכן וסבלני. אבל לא ייתכן שאחות מושתנת (סליחה על הביטוי) תחרוץ את גורלה של אמא שלי, והמנהלת תיכנע לה בלא תנאי. בתור בנה היחיד והאוהב, אשמח שאמא שלי תבוא הביתה. הבעיה היא שהיא לא נראית לי מוכנה (היא עדיין בקושי מסוגלת לזוז) ואנחנו עוד צריכים זמן כדי להכין את הבית- ידיות אחיזה, אביזרים, מטפלת ועוד. זה תהליך, אי אפשר להספיק הכל ביומיים. וכן, נשקול ללכת לערכאות גבוהות יותר במידת הצורך. נכון שיש כללים עבור קשישים, אבל מה לעשות שלא כולם מתאימים לשטנץ. אם היום אפשר לבצע התאמה אישית בדיאטה, אני סבור ומאמין שגם באשפוז לאחר נפילות אפשר וצריך לארגן משהו דומה. כל שנצטרך זה בגג עוד שבוע. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'"אחות מושתנת" <> "נעים חייכן וסבלני"'
"אחות מושתנת" <> "נעים חייכן וסבלני"
09/12/2019 | 18:55
1
34
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
09/12/2019 | 19:10
91
החלק הראשון של המשפט נאמר כשאני זועם, השני מתאר את המצב הרגיל. המסקנה- היום לא היה יום רגיל, אלא סוער במיוחד. והכוונה אינה לגשם. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'אין להם שום חובה להחזיק את אמא שלך '
אין להם שום חובה להחזיק את אמא שלך
09/12/2019 | 20:18
5
94
עד אין קץ ועד שתהיו מוכנים לקלוט אותה. היא הייתה שם חודש, מה עוד אתם רוצים? 
צרכנות >>
לצפיה ב-'היא נמצאת באיכילוב חודש'
היא נמצאת באיכילוב חודש
09/12/2019 | 21:46
4
105
בגריאטרית, שבועיים. לא אמרתי שהם חייבים. עם זאת, בריפוי בעיסוק אמרו במפורש שאם הבית לא מוכשר לנגישות, מחובת המחלקה הגריאטרית להחזיק אותה עד להשלמת התהליך. התחלנו בו, אבל השלבים ממש התחלתיים.
צרכנות >>
לצפיה ב-'ממש לא נכון'
ממש לא נכון
10/12/2019 | 02:37
2
103
בית חולים הוא לא תחנה עד השלמת שיפוצים. תשימו אותה בבית מרפא בית מרגוע או על הראש שלכם. זה לא עניינו של בית החולים.
צרכנות >>
לצפיה ב-'הוריי!'
הוריי!
10/12/2019 | 11:38
1
88
סוף סוף אני מוצא את עצמי מסכים איתך! רשמתי לפני את התאריך
צרכנות >>
לצפיה ב-'הוקל לי. אני מרגישה שקיומי אושר רישמית'
הוקל לי. אני מרגישה שקיומי אושר רישמית
10/12/2019 | 16:53
20
לצפיה ב-'בלי להתייחס לדרך ההתבטאות שלך, אלא רק למה שתיארת'
בלי להתייחס לדרך ההתבטאות שלך, אלא רק למה שתיארת
10/12/2019 | 09:58
83
אמא שלך לא משתפת פעולה עם הליך השיקום ואתם כמשפחה מגבים אותה, ולכן בית החולים לא יסייע.
כתבת בעצמך - היא לא מוכנה ללכת לפיזיוטרפיה כי היא עייפה, לא יורדת לחדר האוכל כי קשה לה לשבת, מעדיפה ללכת לישון ונוח. כשהצוות מעיר - אתם באים בטענות לצוות.
תפקיד בית החולים לקדם את ההחלמה, ולא לשמש מקום מקום למנוחה עד השלמת התאמות הבית.

אז יש שתי ברירות - להתחיל לשתף פעולה עם תוכנית השיקום, או למצוא פתרון אחר חוץ בית חולים.
לקטר ולהתלונן לא יעזור לאף אחד, ובטח לא לאמא שלך
צרכנות >>
לצפיה ב-'איזה קטע'
איזה קטע
13/12/2019 | 13:46
2
38
התגובה שלי נראית דג רקק מולך,טוני סופרנו היה מגייס אותך בכייף

סתם לידע כללי,גם בבתי חולים גרמנים יש אחיות ממוצא רוסי.הן לא מעזות להתנהג כמו בישראל.

צרכנות >>
לצפיה ב-'הכל עניין של חינוך ומשמעת'
הכל עניין של חינוך ומשמעת
13/12/2019 | 18:58
1
36
יש פתגם בערבית: מי שלא חינכו אותו הוריו, יחנכו אותו הימים והלילות. מעניין, שכבר ארבעה ימים לא ראיתי את האחות הנ"ל, וזה עוד בלי שהתלוננתי. בכל מקרה, מצבה של אמא משתפר ויש לקוות שזה יוטב עוד יותר עד לשחרור.
צרכנות >>
לצפיה ב-'טוב מאד שהמצב משתפר'
טוב מאד שהמצב משתפר
13/12/2019 | 19:50
49
כמו שאמרתי קצב ההחלמה מורכב מהמון משתנים ואחות חסרת אמפטיה והשכלה ראויה לא תשכיל להבין זאת.גרוע יותר כשהן מעזות לערער על דברי הרופאים מבלי שיש להן את היכולת והכישורים לאבחן ולטפל כמוהם.
עמוד על המשמר,זה תפקידינו כשההורים הופכים להיות תלויים בנו,על מנת שיהיו לה עוד הרבה שנות חיים איכותיות במחיצת הקרובים לה.
צרכנות >>
לצפיה ב-'תפנו לצבר - הם נותנים הדרכה ושירות חינם בבית'
תפנו לצבר - הם נותנים הדרכה ושירות חינם בבית
09/12/2019 | 22:00
21
לצפיה ב-'כלום'
כלום
09/12/2019 | 20:16
12
105
ההחלטה על שחרור מתקבלת ע"י מנהל המחלקה , הסגל הרפואי, צוות הפיזיותרפיה, העובדת הסוציאלית והצוות הסיעודי. אדם משחורר כאשר מגיעים להחלטה שאין משהו נוסף שהם יכולים לעשות בשבילה מבחינת הטיפול  הרפואי, השיקומי, הסיעודי והסוציאלי והטיפול בה הסתיים. יש עוד אנשים שממתינים בתור שצריך ואפשר לעזור להם. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'זהו, השיקול זה המכסות. להשתמש ולזרוק.'
זהו, השיקול זה המכסות. להשתמש ולזרוק.
09/12/2019 | 21:47
11
111
מה אכפת לי מאנשים אחרים, עם כל הכבוד? אמא שלי קודם.
צרכנות >>
לצפיה ב-'אתה מהמשפחות שיותר מזיקות'
אתה מהמשפחות שיותר מזיקות
10/12/2019 | 03:09
93
לטיפול ביקירהן מאשר עוזרות ויש מצבים 'בהם אדם לא בר שיקום בגלל מצב נפשי וחוסר שיתוף פעולה
צרכנות >>
לצפיה ב-'זה הדדי. מה אכפת **לנו הקוראים** מאנשים אחרים?'
זה הדדי. מה אכפת **לנו הקוראים** מאנשים אחרים?
10/12/2019 | 08:30
80
עם כל הכבוד, זו אמא שלך. לא שלנו.
לך תתמודד לבד.
למה לנו לעזור לך?!
הרי זה מגיע על חשבון דברים אחרים. וצר לי, אמא שלך נמצאת בתחתית סדרי העדיפויות של אודם הדברים האחרים.
צרכנות >>
לצפיה ב-'בית חולים איננו מחסן לאמהות סיעודיות שהמשפחה לא רוצה בהן'
בית חולים איננו מחסן לאמהות סיעודיות שהמשפחה לא רוצה בהן
10/12/2019 | 15:10
8
68
טוב שלא שמת את אמא על גוש קרח ואיחלת לה בהצלחה בהמשך דרכה
צרכנות >>
לצפיה ב-'מבחינתי, היא הייתה צריכה לחזור לפני שבועיים'
מבחינתי, היא הייתה צריכה לחזור לפני שבועיים
10/12/2019 | 16:13
7
73
אתה מציג מצג שווא, לפיה אני רוצה לזרוק את אמא שלי מהאוטובוס. בדיוק ההיפך, אני אוהב אותה אהבת נפש ! רק שאין לי את ההכשרה המינימלית לטיפול בסיעודיים ואני חושש לעשות טעויות קטלניות בנוגע אליה. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'יש שני סוגי משפחות'
יש שני סוגי משפחות
10/12/2019 | 16:31
72
יש את המשפחות ששמות את ההורים\סבא וסבתא בבית חולים כשמגיע חג, כשהן טסות לחו"ל, או כשיש מבחן חשוב כדי שהם לא יפריעו וכדי לקבל מנוחה מהטיפול בהם, והטיפול באמת לא קל לפעמים, פיזית ונפשית, בעיקר נפשית. ויש את הסוג השני של משפחות, אלה שלא רוצים לקחת את אבא אמא סבא וסבתא מבית החולים כי הם בחרדה לגבי איך הם יסתדרו איתם בבית ולפעמים  על רקע יחסים משפחתיים טעונים בכל מיני אמוציות. בשני המקרים, אפילו שזה בא מכוונות אחרות לגמרי, זו הזנחה. זו הזנחה מפני שככל שמשך זמן האישפוז עולה ככה לאדם קשה יותר לחזור לתפקד בקהילה (יש לזה אפילו מושג שמשתמשים בו לתאור המצב הזה בעולם הרפואה) והסיכון שלו להפוך לחולה יותר ולפחות תפקודי עולה. יש קו מאד דק בין אישפוז משקם לאישפוז הורס. בית חולים זה לא פתרון.
ואגב, את מי כמעט אף פעם לא רואים במחלקות שיקום וגריאטריה? אתיופים וערבים. הם לא מאמינים בזה, הם סוגרים את הטיפול בבן המשפחה שלהם בבית ולדעתי הם צודקים בהרבה מובנים. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'והפתרון שלך הוא לאפסן אותה בחדר מס' 3 מיטה 2'
והפתרון שלך הוא לאפסן אותה בחדר מס' 3 מיטה 2
10/12/2019 | 17:20
5
70
עד ימות המשיח.
מאוד רוצה להביא אותה הביתה, לפני שבועיים, רוצה אבל שתשאר לזמן אין סופי בבית החולים וואוי ואבוי לאיש צוות (זוטר כמובן) שיעז להגיד או לעשות משהו שנראה לך שיזרז את השחרור מבית החולים.

יש לי חדשות בשבילך, לצערינו חלק גדול מאיתנו נאלצו, נאלצים ויאלצו לטפל בהורים סיעודיים וההכשרה של כמעט כולנו לא עולה על ההכשרה שלך.
ומסתבר שהפלא ופלא, מוצאים פתרונות.
אם אתה לא נכה לא תקבל סימפטיה ממני על ההתנהלות הזו, לך תעשה משהו לטובת אמא שלך שגידלה אותך לא מעט שנים.
צרכנות >>
לצפיה ב-'לא אתה תשפוט אותי, כמו גם שאר המשתתפים בדיון'
לא אתה תשפוט אותי, כמו גם שאר המשתתפים בדיון
10/12/2019 | 17:33
4
85
אני אכן לא נכה ועם זאת, אני רוצה לדאוג לאמא שלי בדרך שנראית לי, גם אם בעיניך זה לא מוצא חן. אני בסה"כ מעוניין שבגריאטרי יחזיקו אותה שם לעוד שבוע, כדי שנוכל לארגן את הבית. בשבוע זה פשוט לא יקרה והיא תסבול מזה הכי הרבה. אני בן נאמן לאמא שלו, כמו שלדעתי רבים מכאן לא. אז שאיש לא יטיף לי כאן, תודה רבה. חלאות.
צרכנות >>
לצפיה ב-'המתקפה עליך לא מוצדקת'
המתקפה עליך לא מוצדקת
10/12/2019 | 19:31
1
86
אבל גם אתה לא צודק. כשאתה מסתכסך עם הצוות הרפואי אתה לא מעלה בשום מילימטר את הסיכוי שהם ירצו להחזיק את אמא שלך יותר זמן ממה שהם רוצים. כשאתה מאיים בתלונה או במכתב זועם אתה לא מעלה את הסיכוי שהם ירצו להחזיק אותה יותר זמן.
ואני אפתיע אותך, הכל נרשם. עוד לפני שבכלל חשבת לכתוב מכתב תלונה הצוות כבר תיעד ברשומות הפנימיות שלו מכתב תלונה עליך ועל אמא שלך. ואם חלילה וחס תצטרכו להגיע עוד פעם לאישפוז באותו בית חולים, בבית חולים אחר בקצה שני של המדינה,לא משנה- תודבק לכם תווית של אנשים בעייתים ולא ירצו לקבל אתכם ואם יקבלו אתכם יתייחסו אליכם בחשדנות מלכתחילה. אז בוא תוריד הילוך לא כי אתה טועה ואחרים צודקים, אלא כי זה לא לטובת העניין בכלל  ואתה לא עוזר לה בכלל אלא רק מפריע. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'סליחה?! מי את שתשפטי אותו?! הוא רק עוזר!! ע-ו-ז-ר!!!'
סליחה?! מי את שתשפטי אותו?! הוא רק עוזר!! ע-ו-ז-ר!!!
10/12/2019 | 19:54
19
לצפיה ב-'הבנקים, בית חולים ועכשיו גם אנחנו חלאות'
הבנקים, בית חולים ועכשיו גם אנחנו חלאות
11/12/2019 | 11:35
64
כלל ידוע אומר שאם נדמה לך שהכל מסביבך מסריח, כנראה יש לך חתיכת חרא באף.

כפי שנאמר לך שוב ושוב זה שברור לגמרי למה אתה "מעוניין שבגריאטרי יחזיקו אותה שם לעוד שבוע" אבל אם בבית החולים החליטו שהאישפוז שלה אינו נחוץ מטעמים רפואיים (אם בגלל שהיא לא משתפת פעולה ולכן אינה מקבלת את הטיפול או מכל סיבה אחרת) הרי ש*חובתם* היא לשחרר אותה ולתת את המיטה למישהו אחר שכן יוכל להפיק ממנה תועלת. הבעיות הכלכליות שלכם וההזנחה של הבית הם לא בעיה של בית החולים.

(אגב, ייתכן שכל ה"איום" בשיחרור נועד להפעיל לחץ על אימך להתאמץ יותר בפיזיותרפיה, כי יש אנשים שזקוקים ללחץ חיצוני דווקא במצב קשה, אחרת הם מתייאשים ומרימים ידיים).

צרכנות >>
לצפיה ב-'ביקשת דעה - קיבלת דעה, גם אם היא לא מוצאת חן בעינייך'
ביקשת דעה - קיבלת דעה, גם אם היא לא מוצאת חן בעינייך
11/12/2019 | 12:04
54
והדעה הזו נסמכת בין השאר על העובדה שלא סיפרת על שום דבר פרודוקטיבי למען אמא שלך.
בעולם שלי לכנות אנשים בכינויי גנאי לא נחשב עשיה פרודוקטיבית.
צרכנות >>
לצפיה ב-'דורשת סטירה?'
דורשת סטירה?
10/12/2019 | 11:34
1
87
האחיות באיכילוב כמו בכל בית חולים הארץ עובדות קשה מאד בתנאים קשים ובמשכורת בינונית. האחיות בשיקום  עובדות קשה יותר מאחיות  אחרות, והאחיות בשיקום גריאטרי עובדות קשה יותר מאחיות  בשיקום "רגיל".

אני מבין את המצב הקשה שלך בעניין אימך, אבל הצוות הרפואי הוא לא האשם בכך. תתבייש.
צרכנות >>
לצפיה ב-'שהיא תתבייש, כך לא מתנהגים לחולים'
שהיא תתבייש, כך לא מתנהגים לחולים
10/12/2019 | 16:12
79
לא מאחל לך, אבל אם חס ושלום אמא שלך תהיה במצב הזה, אתה תבין אותי יותר טוב. ברור שאני מסביר לאמא שעליה לשתף פעולה. בכל מקרה היא הייתה אמורה לסיים את השיקום בזמן. השאלה היא, אם היא תגמור בציון נכשל או עובר. כבר היום היא התחילה להיות יותר קואפרטיבית, בעקבות שיחה משולשת בינה לבין אבא שלי והרופא האישי. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'אמא שלך צריכה להתלונן, לא אתה, ולא על בית החולים'
אמא שלך צריכה להתלונן, לא אתה, ולא על בית החולים
10/12/2019 | 12:54
74
יש לה בן, יש לה בעל, שבמקום להזיז את ישבנם הענוג ולדאוג לה לתנאי מגורים נאותים ולעזרה בשכר (אם צריך) מלאים טענות כרימון על בית החולים.
ברגע שצוות המחלקה בבית החולים מחליט שהסתיים הטיפול בבית החולים הוא ישחרר אותה, והתירוצים שלכם לגבי בית מונגש והוצאות כספיות לא מעלים ולא מורידים.

כשהיית תינוק לא עלה על דעתה של אמא שלך להשאיר אותך בבית החולים עד שיתחשק לה לקחת אותך הביתה וכהלכת לגן היא לא הודיעה לגננת שאתה נשאר בגן עד שהיא תחליט לסדר לך חדר מתאים לילד אבל כרגע אין לה זמן לזה.
עכשיו אמא שלך זקוקה לעזרה והתור שלך להתנהג כמו בן.
קיבלת התראה, תדאג לה לבית מונגש ועזרה טיפולית או תמצא לה מקום במוסד גיריאטרי טוב, ומה שיקרה - באחריותך, ולא חשוב מה אמרת.
צרכנות >>
לצפיה ב-'המלצה שלי, אם אין לכם משפחה שיכולה לעזור לכם בהתארגנות'
המלצה שלי, אם אין לכם משפחה שיכולה לעזור לכם בהתארגנות
10/12/2019 | 14:13
81
והתנהלות, פנו לרווחה במקום מגוריכם ובמקביל פנו לביטוח הלאומי, עם המלצות רפואיות מבית החולים/הרופאה המטפלת, ובקשו עזרה של מטפלת. אם הבט"ל מאשר שעות עזרה לכם זה לא יעלה כסף. אפשר גם לפנות לחברה שעוסקת בנושא סיעוד והם יעזרו לכם בהגשת הבקשה לבט"ל.
צרכנות >>
לצפיה ב-'לא, אין לך על מה. נראה שהחמצתם את המהות של "שיקום"'
לא, אין לך על מה. נראה שהחמצתם את המהות של "שיקום"
11/12/2019 | 17:35
67
אם אימך אינה רוצה/יכולה להשתקם כרגע (ולא משנה הסיבה) אין לה מקום במחלקת השיקום.

כמו כן לא ברור לי הקשר בין "איומים" לבין "קללות / הרמת יד". זה לא אותו הדבר ולכן אין סתירה. איום הוא תוכן, לא צורה. הוא יכול להיאמר בשיא הנימוס. כשאתה אומר "אם יקרה משהו זה באחריותכם" זה נתפס כאיום בתביעה, אני מניחה.

בשורה התחתונה: עוזרים לאימא להשתקם או לוקחים אותה הביתה. בשום פנים ואופן לא רבים עם הצוות (גם אם אתה חושב שאתה צודק, אתה ודאי לא חכם). אם קשה לכם כרגע לטפל בה בבית, מיצאו מוסד אחר שיוכל לשכן אותה בינתיים / שכרו אחות או עזרה מקצועית אחרת. זו אחריות שלכם ולא של ביה"ח.
צרכנות >>
לצפיה ב-'הייתיפועלת בכמה חזיתות'
הייתיפועלת בכמה חזיתות
11/12/2019 | 21:37
18
81
קודם כל, חוסר שיתוף הפעולה של אמך, מרמזת על בעיה נפשית. בעיקר דיכאון. הייתי פונה לקבל ייעוץ פסיכוגריאטרי. (להעזר ברופא המשפחה). שתתחיל לקבל טיפול בבעיה. בד בבד, יש שיקום באישפוז יום. זה לא יפתור את כל הבעיה, אבל ייתן אולי משהו. הכתובת הראשונה היא רופא המשפחה, שאולי יפנה לייעוץ של עובדת סוציאלית, שתעזור במציאת פתרון זמני לאלא. בד בבד, מגייסים את כל המשפחה לאירגון סביר של הבית. ניתן לקבל יעוץ להתאמת הבית ביד שרה וכן ממרפאות בעיסוק של קופ"ח. בכל מקרה, זה יעלה כסף. ואני מאחלת לאמא ולכולכם בריאות טובה. צער גידול הורים. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'ישראל עדיין לא בשליטת פוטין'
ישראל עדיין לא בשליטת פוטין
12/12/2019 | 11:45
17
65
ואם לאחות ממוצא רוסי לא מתאים שלמטופל יש קצב החלמה משלו זה עדיין לא הופך את המטופלת לסובלת מבעיה נפשית.
המערכת לא תמיד צודקת גם אם האחות הרוסיה בועטת במיטת המטופלת,אפשר וצריך להעביר ביקורת.
צרכנות >>
לצפיה ב-'יש הקצבה של ימי החלמה. זה לא ממש תלוי באחות, ויהי '
יש הקצבה של ימי החלמה. זה לא ממש תלוי באחות, ויהי
12/12/2019 | 13:44
16
51
מוצאה אשר יהי. ומי שלא משתפת פעולה ולא רוצה לצאת לפעילויות ורוצה לחזור למיטה, כנראה סובלת מדיכאון, מה שדי אופייני למבוגרים, במיוחד אם הם מחוץ לסביבתם הטבעית ואחר סיטואציה טראומתית עבורם. אפשר להפיל את העניין על אחיות, ואפשר לפעול לשיפור איכות חייה של האם. אני נתתי מספר דרכים לכך, מה שכנראה יכול לעזור יותר מלהאשים אחיות או להעביר עליהן ביקורת. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'אני שב ומדגיש'
אני שב ומדגיש
12/12/2019 | 14:03
15
76
למען שאר הקוראים כי את תישארי בעקשנותך תוצרת פוטין,לאות ותשישות אצל מטופל לאחר ניתוח אינן מאובחנות כמצב דיכאוני פסיכוסומאטי כפי שאת קובעת.
צרכנות >>
לצפיה ב-'יפה שאתה מאבחן מצויין פעמיים'
יפה שאתה מאבחן מצויין פעמיים
12/12/2019 | 14:19
14
78
גם את קשרי לפוטין (ההדוקים, יש לציין) וגם את המצב של האמא. וממליצה אם כבר, אם אתה כה טוב בפתרונות, יללה! תמצא לפותח השרשור פתרון מעשי. דוסבדאנייה.
צרכנות >>
לצפיה ב-'שללתי את אבחנתך השגויה'
שללתי את אבחנתך השגויה
12/12/2019 | 14:32
13
69
ואת כועסת ומקללת ברוסית.מאד אופייני לך.
לעבדים אסור לתת למלוך במערכת הבריאות הישראלית,ההירארכיה שקיימת כשהעומדים בראשה הם גם בעלי הידע הרפואי הרחב ביותר צריכה להתקיים כמו במדינות המתוקנות.
לכן פתרונות מעשיים ואפקטיביים צריכים לבוא מהם בהתאם לצרכי ומצב המטופל.נקודה.
צרכנות >>
לצפיה ב-'"להתראות" זאת קללה?'
"להתראות" זאת קללה?
12/12/2019 | 14:57
8
57
אם כך ביי.
צרכנות >>
לצפיה ב-'אופייני לרוסים'
אופייני לרוסים
12/12/2019 | 15:06
7
62
לדבר בשפתם תוך הפגנת אי נימוס בסיסי לעובדה שבדיאלוג יש צורך בשפה משותפת מובנת לשני הצדדים.
אין לי מושג מה אמרה גם הילללה לא במקום.
צרכנות >>
לצפיה ב-'בתור לא רוסי'
בתור לא רוסי
12/12/2019 | 23:46
4
50
הגזענות שלך ממש פאתטית, ואם זה היה תלוי בי גם היית נחסם בגינה.
צרכנות >>
לצפיה ב-''
13/12/2019 | 05:58
2
לצפיה ב-'עזוב, הוא בטח מרוקני '
עזוב, הוא בטח מרוקני
13/12/2019 | 10:05
1
9
לצפיה ב-''
13/12/2019 | 16:55
3
לצפיה ב-'כשמדובר בחולה חסר אונים וניצול תלותו'
כשמדובר בחולה חסר אונים וניצול תלותו
13/12/2019 | 10:36
41
לשם הגנה עליו אני מוכן שתקרא לי מה שבא לך.
צרכנות >>
לצפיה ב-'תיתי לא רוסיה, גזען... והשפה מובנת לכולם, זה כמו לומר "שלום"'
תיתי לא רוסיה, גזען... והשפה מובנת לכולם, זה כמו לומר "שלום"
13/12/2019 | 13:03
1
44
בעברית, מילה שכולם מכירים (למעט כנראה אנשים בורים שסתם מתגזענים ומתנשאים על אחרים בלי שום כיסוי).

יש הבדל בין להעביר ביקורת לגיטימית על אדם שאינך מסכים איתו לבין לקשור את זה למוצא שלו. ההצעה של תיתי לגיטימית ובהחלט שווה בדיקה גם אם אתה חושב אחרת.
צרכנות >>
לצפיה ב-'יחליט דורי'
יחליט דורי
13/12/2019 | 13:15
36
שאליו בעצם כוונה תשובתי.

צרכנות >>
לצפיה ב-'אתה בטוח שהעומדים בראש מערכת הבריאות הם בעלי ידע רפואי רחב?'
אתה בטוח שהעומדים בראש מערכת הבריאות הם בעלי ידע רפואי רחב?
12/12/2019 | 15:08
3
45
אני שואל כי למיטב ידיעתי לשר הבריאות (נתניהו) ולסגנו (ליצמן) אין ידע רפואי פורמלי רציני
צרכנות >>
לצפיה ב-'מי דיבר על פוליטיקאים?'
מי דיבר על פוליטיקאים?
12/12/2019 | 15:21
2
45
התכוונתי למבנה ההירארכי מקצועי בבית החולים עצמו ובתחום הרלוונטי.
צרכנות >>
לצפיה ב-'אז כדאי שתנסח כך שניתן יהיה להבין כוונתך.'
אז כדאי שתנסח כך שניתן יהיה להבין כוונתך.
12/12/2019 | 18:10
1
13
לצפיה ב-' כשב עבד כי ימלוך'
כשב עבד כי ימלוך
12/12/2019 | 19:02
45
הכוונה היתה לאחות הרי שהעומד בראש ההירארכיה שלה הוא ברמת מנהל המחלקה.

נראה ברור ואם לא הרייני מנסח שוב.
צרכנות >>

הודעות אחרונות

20:09 | 28.01.20 אורחים בפורום
04:36 | 28.01.20 תומר
14:52 | 25.01.20 שרון א77
11:29 | 25.01.20 בילי רובין
11:12 | 24.01.20 ב ר ז י ל י
07:38 | 24.01.20 תומר
16:46 | 23.01.20 ב ר ז י ל י
18:41 | 22.01.20 אורח לרגע112
22:18 | 21.01.20 עמלץ הפלדה
13:43 | 20.01.20 purple19

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ