לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2923629,236 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'שלחו לי מיכתב התראה ליםני בית המשפט מחברת פרטנר '
שלחו לי מיכתב התראה ליםני בית המשפט מחברת פרטנר
<< ההודעה הנוכחית
09/12/2019 | 11:41
1
106
שלום רבב אני כותב שוב כדי שתבינו עד כמה חברת פרטנר על הפנים החלטתי בכול מיקרה לשלם לפרטנר את החשבון החודשי למרות שאני לא מקבל שירות ואני ללא מענה כלל אך אני דיוחתי לחברה שהחיוב של הוראת הקבע חזר ואז קיבלתי יחס מזלזל מהם וללא מענה כלל אז חסמו אותי לשירות הלקוחות שלהם למרות שבאותו יום שזה ב05.12.19 שילמתי 100 שקל על החוב והוחזר לי 20 שקל עודף כי ליפני זה סוכם איתי שאני יביא להם את הכסף עד 10 לחודש ואז שינו את דעתם בלי להגיד לי ואמרו לי שיש לי מיד להביא את הכסף עד שהשגתי כסף לקח כמה שעות כי כך ביקשה  חברת פרטנר מאיימת על לקוחות נכים ואני במיוחד נכה חולה בסרטן גילו שיש לי סרטן לאחר בדיקות שעשיתי וכמובן בפרטנר הובטחו לי שיתנו לי עד 10 יום לשלם אך לא נתנו כלל ואמרו לי מידיי עים לא זה יעבור לטיפול של בית המשפט להמשך טיפול פרטנר לא מוכנה שאני יעזוב אותם את המספרים שיש לי יש לי אותם מ2010 ואז המספרים אני חיוב אותם כי זה קשור לביטוח הלאומי שביקשו מספר פלאפון אישי כדי להודיע על כול שינוי קטן או שינוי בקיצבה 2 ממשטרה כי פעם הייתי מסובך עים משהו ויש אותם לחברים שאני מכיר מהמקיף איפה שלמדתי אני מספר את הסיפור זה כדי שתבינו עד כמה חברת פרטנר טיפשים אתם חשובים שקל להחליף מספר אך את המספרים שיש לי אני חיוב לישמור אותם ביגלל מה שהיה לי בעבר מה שאני סיפרתי יכול ליקרות לכול אחד מבקש מיכם להפיץ את הסיפור שלי כדי שלאף אחד לא היקרה מה שקרה לי כי לא הגיוני שאני משלם ושקורה טעות שחוזר החיוב ביגלל טעות של הבנק ואז אני דיוחתי וקיבלתי זילזול וכמובן שלא ענו לי ולא קיבלתי פיצוי או זיכויי בעיקבות הרשלנות של חברת פרטנר
צרכנות >>
לצפיה ב-'אין שום בעיה להחליף מספר טלפון בביטוח לאומי'
אין שום בעיה להחליף מספר טלפון בביטוח לאומי
09/12/2019 | 12:06
30

הודעות אחרונות

07:38 | 24.01.20 תומר
16:46 | 23.01.20 ב ר ז י ל י
21:41 | 22.01.20 אורחים בפורום
18:41 | 22.01.20 אורח לרגע112
22:18 | 21.01.20 עמלץ הפלדה
17:26 | 20.01.20 אורחים בפורום
13:43 | 20.01.20 purple19
22:39 | 19.01.20 אורחים בפורום
16:04 | 16.01.20 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ