שתי שאלות קטנות על i-Herb (חושבת להזמין משם בפעם הראשונה)

3תיתי

New member
אני חושבת שאם לכולם יש מחסור

כנראה יש בעיה בספירה. לא מסתדר לי מבחינה לוגית.

trilliane

Well-known member
מנהל
את גם חושבת שאם לרוב האנשים יש עודף משקל, כנראה סתם מקשקשים

על תזונה מאוזנת, פעילות גופנית ואורח חיים בריא? כי לפי ההיגיון שהצגת כאן כל דבר ששכיח באורח החיים המערבי הוא תקין ובריא, והרופאים האלה צריכים כבר להבין שאנשים בימינו פשוט שמנמנים יותר ולעדכן את הטבלאות בהתאם.

trilliane

Well-known member
מנהל
ציניות בצד, זה בול אותה גישה: אם זה שכיח במערב סימן שזה תקין

אם הטענה שלך אחרת או מבוססת על היגיון אחר, בואי תסבירי, כי אני לא מצליחה לראות את ההבדל.

trilliane

Well-known member
מנהל
ואחרי שהזמנתי...
אתר מעצבן

השתמשתי בסוף בקופון שהם הציעו במבצע ליום שישי/שני ונתן עוד 11% הנחה מעבר להנחות הרגילות. זה הקשה עליי אפילו יותר להגיע ל-$40... הופתעתי לגלות שהם לא מחזיקים TUMS וגם לא מוצרים אחרים שחיפשתי. גם אחרי שהזמנתי עוד כמה דברים לחברה, גיליתי שאני מתחת לרף
.
&nbsp
ומי הגאון שתכנת את האתר? בחצי מהחיפושים קיבלתי שלל תוצאות של Out of stock בראש הרשימה...
בכל פעם שכבר חשבתי "או! יופי! כזה אני יכולה להזמין" גיליתי שזה כמובן לא במלאי. בסוף הזמנתי שפתוני לחות של בליסטקס וזה סגר לי את הפינה. מעט יקר יותר מבאמזון, אבל זול יותר מבישראל (לא חוכמה, עם המחירים המופרזים שגובים פה עליהם).
&nbsp
בחרתי במשלוח של בוקסיט כי הוא חינם, אבל נקודות החלוקה שלהם בחיפה מפוזרות מעצבן ולא צפופות מספיק. אין להם שום נקודה באזור חורב למשל, וזה צומת מרכזי מאוד בעיר. הייתה אחת באזור המרכז המסחרי של איינשטיין, לא רחוק מחוג שיש לי אז רציתי לבחור בה, אבל היא לא הופיעה לי במפה... בחרתי בסוף במה שהיה הכי סביר, אבל נוח זה לא.
&nbsp
הייתי לחוצה בזמן וקיוויתי שאפשר יהיה לסיים במהירות עם פייפל, אבל גם אם משלמים בפייפל האתר מחייב רישום והזמנה של כל הפרטים... ניחא. לפחות זה משהו שעושים רק פעם אחת, אם כי אני ממש לא יודעת מתי (ואם) תהיה הפעם השנייה.

ladybug4NLP

Active member
במקום TUMS אפשר לקחת 1/2-1 כפית סודה לשתיה

עושה את אותה העבודה, בלי חומרים נוספים ובאפסית המחיר

trilliane

Well-known member
מנהל
לא תודה. זה מר ומגעיל, ואין לי כוונה להחזיק שקיות אבקה בתיק

ladybug4NLP

Active member
קודם כל זה מלוח-חמצמץ ולא מר בכלל-מגעיל זה כבר אישי

להחזיק שקיות? כי כל כמה זמן את צריכה טאמס? כנראה שהבעיה יותר אקוטית וכדאי לבדוק לעומק - כמו ריפלוקס למשל.
חלק ניכר מהבעיות ניתן לשנות ולהיטיב על ידי שינוי תזונה

אבל...אם את מעדיפה תרופות - בבקשה...

trilliane

Well-known member
מנהל
אוי, תנוחי. לא ביקשתי ממך עצות בענייני בריאות

זה פורום צרכנות ובסה"כ הבעתי הפתעה ואכזבה שחנות גדולה ונחשבת למוצרי פארמה לא מחזיקה מוצר בסיסי כזה. השימוש שלי (או לא שלי) במוצר כזה או אחר אינו עניינך, תחסכי ממני את הגישה הנטורופתית שלך, תודה.

למעלה