שתי שאלות קטנות על i-Herb (חושבת להזמין משם בפעם הראשונה)

SicTransit

Active member
למדתי משהו חדש

מסתבר שאכן "שתי חבילות או יותר שיישלחו מאותו ספק לאותו לקוח בהפרש של עד 72 שעות, ייחשבו כמשלוח אחד שפוצל, ומסי היבוא יחושבו לפי ערכם הכולל". שימו לב שהניסוח מדבר על "אותו לקוח" ולא על "אותה כתובת" כך שאם יש כמה בני משפחה...

https://www.gov.il/he/Departments/G...-parcels-or-shipping-companies?chapterIndex=3

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה, אני קונה ותיקה (רק לא שם) ולכן טיפים כלליים מכירה היטב

יש לי רק כמה דברים קטנים ולא בטוחה שאגיע בכלל ל-$40, אז פיצול הזמנות לא מטריד אותי (ואת הכלל של המכס אני מכירה כבר שנים רבות, עוד לפני שהם טרחו לכתוב אותו מפורשות).
&nbsp
מהשירות של בוקסיט אני לא מתלהבת, אין עמדה קרובה אליי במרחק הליכה ולכן אבחר בו רק אם יהיה זול מהחלופות.

רוני1955

Active member
במה בדיוק התבלבלתי?

אני יודע מצוין מה אני כותב ומה אני שואל. אם אין לך מה להגיד, לא חייבים ללחוץ על המקשים במקלדת.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא התלוננתי שחסר, התלוננתי על התצוגה הלוקה בחסר

הרי אני מחפשת מה להזמין, לא מה אי אפשר להזמין! ואני לא מדברת על מקרה שבו חיפשתי שם מוצר מסוים מאוד וקיבלתי שהוא חסר במלאי; אני מדברת על חיפוש כללי, קטגורי. מה ההיגיון להציף בראש הרשימה עשרות מוצרים שאינם במלאי? זה הקשה עליי מאוד למצוא עוד מוצר קטן להזמין כדי להגיע לרף ובזבז לי זמן יקר לחינם.
&nbsp
"חיסכון של אלפי שקלים"?! כנראה רק לצרכנים כבדים במשך שנים רבות. גם בארץ אני לא צורכת כ"כ הרבה מוצרים כאלה (ואני לא משלמת עליהם בישראל פי 4; אני יודעת איפה לקנות).

trilliane

Well-known member
מנהל
גם... תלוי מה ומי. יש הרכבים שונים של מולטי-ויטמינים

לפי גיל ופרמטרים נוספים – לילדים קטנים, לילדים גדולים, לקשישים, לנשים, לנשים הרות... להגיד שזה מתאים בול ותפור למידותיו המדויקות של כל אחד? ודאי שלא, אבל ככה זה בכל מוצר מדף כללי. אם זה מתאים לוקחים, אם לא – לא.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא על זה. גם אחרי ההבהרה הצלחת להחמיץ את מהות התלונה

אבל איני רואה טעם לחזור עליהם בפעם השלישית... לא הבנת – לא נורא.
בעניין חיסכון ומחירים – אני לגמרי בעניינים, אבל אנחנו כנראה קונים דברים מאוד שונים.
הקנייה שלי נבונה להפליא, תודה על הדאגה.

trilliane

Well-known member
מנהל
שתי שאלות קטנות על i-Herb (חושבת להזמין משם בפעם הראשונה)

1. האם יש קופון הצטרפות/חבר מביא חבר?
2. כמה זמן בערך דרוש למשלוח הבסיסי שלהם להגיע לישראל? (סדר גודל / בין לבין).

אם יש טיפים/משהו שחשוב לדעת מראש – אשמח.

בלת"ק - אני לא משתמשת בקופונים

פשוט כי סתם מסתבכת עם זה טכנית.
למשלוח דרך DHL לוקח לרוב מספר ימים עד שבוע להגיע לארץ. עלות המשלוח תלויה בעלות ההזמנה, ככל שההזמנה יותר יקרה, המשלוח זול יותר ולכן מומלץ לעשות משלוח של כמה דברים ביחד, כל עוד לא עוברים את ה-75$.
&nbsp

jen711

New member
את יכולה להשתמש בקוד שלי ולקבל 10% הנחה(כרגע 11% לחג)

בקניה מעל 40$ - WUT809
למשתמשים חדשים בלבד.
עכשיו יש להם משלוח לבוקסיט שזה ממש שווה.

רוני1955

Active member
אני סתם סקרן.

אני מנצל את השאלה. התגובה שלי מוצמדת לשאלה, אבל מיועדת לכולם.
לגבי תוספי המזון, לפי מה אנשים קונים וצורכים אותם? לפי בדיקות דם? לפי המלצת רופא? לפי המלצת חברים? לפי המודה? אי יודע שיש מינרלים שלוקחים עודף מהם, גורמים לנזקים בגוף (דוגמה בולטת, ויטמין D). האם על אריזות תוספי המזון כתובות הסכנות, או עם אילו תרופות אסור לשלב אותם?
כתבה מעניינת בנושא:
https://www.infomed.co.il/article-5710/

זה כמובן עניין אישי

התוספים שאני לוקחת הם לפי בדיקות דם והתייעצות עם הרופא שלי וגם בהקשר לאורח החיים שלי באופן כללי (אני טבעונית, כך ש-B12 בכל מקרה בנוהל). הרבה מהתוספים שנמכרים באייהרב נמכרים גם בארץ, רק שבאייהרב הם זולים יותר באופן משמעותי מאשר בארץ.
אגב, אייהרב זה לא רק תוספי תזונה. אני אוהבת גם לרכוש שם דברים נוספים כמו מוצרי הגיינה למיניהם, או מוצרי מזון שיכולים לעבור טיסה (שוקולד, עוגיות וכו')

dino_din

New member
לפחות אצלנו על סמך המלצת רופאת משפחה

אחרי בדיקת דם. בדרך כלל חוזרים על הבדיקה אחרי כמה חודשים לבדוק אם יש שינוי בעקבות לקיחת התוספים (זה יותר אצל אישתי, אני עצלן לבדוק שוב)

trilliane

Well-known member
מנהל
רק לפי המלצת הרופא, בהתאם לצורך

לא לחינם זו הפעם הראשונה שאני מזמינה מהם... וספציפית דברים שכמעט אין בישראל, ומה שיש פחות מתאים לצרכיי (וקצת יקר יותר, אם כי לא בהרבה, אם קונים במחיר טוב).
&nbsp
אגב, דווקא ויטמין D זול מאוד (לא הייתי טורחת להזמין במיוחד רק כדי לחסוך אולי כמה שקלים) ועוד לא שמעתי על בעיות עודף ממנו... לכל מי שאני מכירה יש חוסר גדול.

ladybug4NLP

Active member
IHERB יש להם אתר עברי ובדרך כלל לא מאפשר לעבור לאתר ארה"ב

לכן כדאי להעביר "כאילו" המשלוח לארה"ב ואז אפשר להכנס לתאר המקורי.

ויטמינים ותוספי מזון לפי הוראת נטורופט ולא רופא שבדרך כלל אינו מבין
שום דבר בענייני של תוספי מזון שונים

כפי שכתבו ויטמין D (שרופאים חשובים שאין צורך לבדוק כי ארצנו שטופת שמש)
ניתן לבדוק במכבי רק פעם בשנתיים . זהו היום ל נחשב סתם ויטמין אלא הורמון שהוא precursor לספיגה של ויטמינים ומינרלים אחרים.

הרף העליון בבדיקה הא 100 וכדאי לשאוף לתוצאה זו.
לרב האנשים חסר ויטמין D. כדאי לקנות אותו בכמוסות שומניות ולא בכדור
אני לוקחת 10,000 יח', רופאים נותנים כמו לצינוק 400-1000 יח' שזו בדיחה

ויטמין B12 בצורתו המקובלת לא נספג ישירות בגוף אלא צריך לעבר הטמרה.
אי לכך יש לקנות ויטמין B12 metylcobalamine -בתקוה שלא טעיתי באיות

בIHERB יש גם מוצרי קוסמטיקה סבונים וטיפוח העור במחירים נהדרים ואפילו איפור

מאד מומלץ.

מאד מומלץ BOXIT ולא DHL ןדאר רגיל כי בדאר זה לא תמיד מגיע (הולך לאיבוד בארץ בחלוקה)

ןויטמינים יש גם את אתר VITACOST- מחירים מצויינים וחומרים טובים-לעיתים המשלוח יותר יקר

בארץ לא נתקלתי בויטמין D במינון של יותר מ-1000 יח'. מאייהרב אני מזמינה כמוסות במינון של 5000 יחידות ובמחיר זול בהרבה מאשר בארץ.

1Shir

New member
בלת"ק נכנסתי רק להודעה הראשית ולהודעה הנוכחית

אני לוקחת (או אמורה לקחת
) לפי הוראת רופא עקב חוסרים בבדיקות דם
מצד שני אני לא אוהבת לקחת כי לגבי B12 מניסיון עבר אני מתפקדת יופי גם עם המוגלובין 6 (אחרי שזה התגלה לקחתי חודש כדורים חזקים עם מרשם - סירבתי לעירוי - ומאז הברזל גבולי כי אני גם אוכלת בשר פעם בשבוע ואותי זה מספק) וD גם נראה לי לא כזה קריטי כי להמון אנשים יש חוסר אז אני לוקחת אותם מדי פעם
אם מעניין אותך פעם הבאה שאקנה אני יכולה לצלם את האזהרות שמגיעות איתו

SicTransit

Active member
מתפקדת יופי עם המוגלובין 6?

נשמע לי מאד משונה, על גבול ה"קשה לי להאמין" (אבל אני לא רופא). בכל מקרה, אם חו"ח תיפצעי, למשל בתאונת דרכים, סיכויי ההישרדות שלך יהיו נמוכים בהרבה מאשר אלה של אנשים ללא אנמיה חריפה.

למעלה