לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919229,192 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'חברת פרטנר מסרבת לתת לי אפשרות לעובר לחברת סלולר אחרת '
חברת פרטנר מסרבת לתת לי אפשרות לעובר לחברת סלולר אחרת
01/12/2019 | 07:59
7
94
שלום רבב בפוסט הקודם שכתבתי כאן לא רשמתי את הכול באופן מפורט אני אני רשום שוב אז ככה ניסיתי לנייד את המספרים שלי לחברת פלאפון ופלאפון טוענים שיש חסימה שלא מאפשר אפשרות לנייד את המספרים אז ביררתי את הכול מול חברת פרטנר חברת פרטנר אמרו לי שלא מוכנים לתת לי לעבור לחברת פלאפון ולאף חברה אחרת כי ככה בא לנו אנחנו נעשה מה שבא לנו כי החלטלי שהגיע הזמן לעבור לחברת אחרת כי 1 כול חודש אני מקבל חיובים גבוהים מאוד ולא כפי שסוכם איתי וכול הזמן דוחפים לי חיוב של 20 עד 100 שקל לחשבונית החודשית ומסרבים לזכות אותי אפילו שראו שהיה טעות אמרו לי עברת את הזיכויים שמגיע לך ומעכשון לא תקבל כלל אז ליפני שרציתי לעבור לחברת סלולר אחרת אז היה לי תקלה משך 8 חודש באינטרנט הביתי שעשיתי אצלם ומסרבים ללתת לי זיכויים אמרו שנתנו לי אבל לא נתנו לי כי על פי החישוב שעשיתי זה יוצא זיכוי של 500 שקל כי על אינטרנט הביתי אני משלם 99 שקל כול חודש וכול חודש במשך 8 חודש האינטרנט לא עבד בצורה תקינה כלל שזה אומר כול חודש רק חצי חודש עבוד  כמו שצריך ועל הסכום החלקי זה בין 30 עד 40 שקל  אז שהתקשרתי לחברה כדי לקבל זיכויי המנהל אמר שלא מוכן לתת לי זיכוי ואמר תקבל רק קופן של 100 שקל הנחה לקנייה למכשיר חדש בלבד זה מה שאני אתן לך אמרתי לו שאני לא יכול לממש את הקופן זה כי יש לי סרטן ואין לי כסף לקנייה של מכשיר חדש ואף חברה גם לא תימכור לי כי יש לי סרטןן ואז אמר לי אז על תילך לטיפולים בוא תיקנה מכשיר חדש יש לך כסף נכון אתה מקבל קיצבה נכון אז יש לך כסף ליקנות מכשיר חדש אז אמר זה מה שיש ולא מוכן לתת לי משהו אחר ורשם במערכת שלא לתת לי כלל זיכויים ולא משנה עים היה טעות בחשבונית החודשית אז אמר אתה קיבלת זיכויי של 94 שקל אבל אני בדקתי את זה והזיכוי זה קיבלתי ביגלל שלקחתם דרך אשראי 94 שקל פעמיים ולא פעם אחד ואמרתי לו הזיכוי זה לא קשור לתקלה ואז הוא אמר שזה תשובה הסופית ואל תקבל יותר זיכויים כלל למרות שבדקתי וב2019 כלל לא קיבלתי זיכויים פעם אחד הייתי אמור לקבל זיכוי על זה שבוצע מעבר תוכנית ללא אישור אבל בסוף מחקו את החיוב בלבד חברת פרטנר מנצלת את הנכים ורואה על פי התקציב של הבן אדם עים יש לו כסף לעורך דין או לא ואז על פי זה עושה מה שהאי רוצה אני מצטער שאני כותב שוב אך יותר חשוב לי שאף אחד אחר לא היקרה את מה שקרה לי ולצערי אני כבול לחברת פרטנר ואמרו לי שעים אני יעזוב אני יקבל קנס של 70 אלף שקל אמרו שהם יחליטו לבד עים אני יעזוב או לא דיוחתי למי שצריך משרד התיקשורת אמר שאני שקרן ולא מוכן לעזור לי המועצה לצרכנות גם לא עוזרת ולצעריי אני צריך את העזרה שלכם ותישלחו מיכתבים לחברת פרטנר בדרישה שיחזרו עליי כי רק כך יטופל יטופל הכול מה שסיפרתי יכול ליקרות לכול אחד אחר וזה שאלה של זמן ? אני נסיתי כמה שפחות שגיות ואני מקווה שתבינו אותי ולא תקללו אותי
צרכנות >>
לצפיה ב-'תגיד, איך בדיוק אתה יוצר קשר עם פרטנר?'
תגיד, איך בדיוק אתה יוצר קשר עם פרטנר?
01/12/2019 | 08:05
31
לצפיה ב-'מכתבים של אנשים מהפורום לפרטנר- לא יעזרו לך, רק תביעה '
מכתבים של אנשים מהפורום לפרטנר- לא יעזרו לך, רק תביעה
01/12/2019 | 12:11
2
49
שלך כנגד החברה בבימה"ש לתביעות קטנות (תנסה שוב להתנתק והפעם תתעד כמה שאפשר את מה שאומרים לך - הקלטת השיחה, צילומי מסך של התכתבות במסרונים, וכו') אולי תעזר בחוקר פרטי שיעזור לך עם המכשור הנדרש (הקלטה טלפונית, כי היום להקליט בטלפונים ניידים יכול להיות בעיה), מה גם שתוכל לזמן אותו כעד בתביעה. 

צרכנות >>
לצפיה ב-'תביעה קטנה'
תביעה קטנה
01/12/2019 | 13:19
1
42
קודם כל הוא צריך להעזר במישהו שינסח עבורו את התביעה. אגב, חוקר פרטי הוא צתענוג לא זול ובית המשפט לתביעות קטנות בד"כ לא מחזיר את ההוצאות.
צרכנות >>
לצפיה ב-'תלוי במורכבות העבודה והתמחור של אותו אדם '
תלוי במורכבות העבודה והתמחור של אותו אדם
<< ההודעה הנוכחית
01/12/2019 | 13:51
31
בכל מקרה, יהיה יותר הרבה יותר פרקטי מלבקש מחברי הפורום לכתוב מכתבים לפרטנר עבור מישהו שאנחנו לא מכירים (מה שהוא ביקש בהודעה שלו...). 
צרכנות >>
לצפיה ב-'אולי במקום לשלוח סיפורים ארוכים במשך חודשים לפורום בתפוז'
אולי במקום לשלוח סיפורים ארוכים במשך חודשים לפורום בתפוז
01/12/2019 | 15:13
2
57
פשוט תקנה SIM חדש עם מספר חדש בחברה סלולרית לבחירתך,
ותחסום את החיובים לפרטנר בכרטיס האשראי?

אתה לא באמת כבול לאף אחד.
צרכנות >>
לצפיה ב-'אבל אז הוא לא יצליח להתנתק'
אבל אז הוא לא יצליח להתנתק
01/12/2019 | 18:47
1
16
לצפיה ב-'ברור שיצליח להתנתק, אם הוא שולח הוראה חד משמעית לפרטנר'
ברור שיצליח להתנתק, אם הוא שולח הוראה חד משמעית לפרטנר
02/12/2019 | 12:36
29
לנתק אותו, וחוסם את כרטיס האשראי שלהם לחיובים הרי שהוא מנותק.

אני אל מתייחס לשאלה אם הוא באמת חייב כספים כי  הוא באמת חייב כספים לפרטנר אם הוא לא ישלם אותם הוא עלול להגרר לתביעה משפטית והוצאה לפועל ושאר צרות.
אני רק מתייחס לזה שאין לו שום בעיה להתנתק, לעצור את הדימום של הכסף לטובת פרטנר, ולהמשיך להתעסק איתם בנוגע לחובות לכאורה שיש לו מהעבר.
צרכנות >>

הודעות אחרונות

12:02 | 05.12.19 notification
23:16 | 04.12.19 עמלץ הפלדה
13:46 | 04.12.19 אורחים בפורום
12:46 | 02.12.19 Bגוד1
08:29 | 02.12.19 puptits
23:35 | 01.12.19 trilliane
19:01 | 01.12.19 morag38
15:29 | 01.12.19 אורחים בפורום
06:59 | 01.12.19 אורחים בפורום
09:54 | 30.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ