עקיצה ב5000 שקל

תומר

Member
תגובה

חחח הכל הזוי יש עברינים בכוח החוק שעובדים בשיטת מצליח הרי אם נתתי פרטי אשראי הכל אפשרי אני בכלל תופס מקום של אדם אחר שרצה להצטרף לסדנה זו האם יש אפשרות להעביר אליו את הסדנה שהוא ישלם במקומי האם זה תקין מבחינת נהלים של המלון או נהלים של הסדנה עצמה כרגע מצבי הכלכלי מאוד קשה עקב כך זה סכום אדיר בשבילי וזה בכלל מיועד לבעלי עסקים או כאלה שיש להם תוכנית מפורטת לעסק מסוים האם במידה ולא אתחבר לתכנים שנותנים או יהיו מסובכים מידי בשבילי אוכל לעזוב ולהגיש תביעה

תומר

Member
המשך תיקון

מבחינת חברת האשראי רק אני אחראי למצב ואינם מתערבים בנושא כלל וזה קרה רק בגלל שחזרתי למספר טלפון לא מוכר הם שיחקו אותה ממספר טלפונים שונים כדי להצליח במשימתם

puptits

New member
תומר, לא תוכל כלום

את מה שביצעת, כבר ביצעת...וכמו שאנחנו מבינים, אתה לא בדיוק עונה להגדרה "אדם מן הישוב".
אתה יכול להמנע מכך בעתיד, אם פשוט תפסיק להשתמש בו.
אפשר לקחת כרטיס אשראי, ללא תשלומים ועם הגבלה לעסקה/סכום צבור.
&nbsp
או, קבל הצעה נוספת, תבוא לפה ותשאל לפני סגירת העסקה ומתן פרטי האשראי שלך
יהיה בטוח מעניין יותר מאשר לקרוא אותך כל פעם מחדש איך עקצו/אכלו/שתו לך.
אולי נציל אותך מעצמך

&nbsp
&nbsp

תומר

Member
עקיצה ב5000 שקל

מנטור ידוע ביצע הטעיה במקום לתת לי סדנה ב2000 חייב אותי ב5000 שקל סדנה שכלל איני מעונין בה והזמין לי חדר במלון ללא אישורי וללא תיאום איתי מה ניתן לעשות תודה

trilliane

Well-known member
מנהל
במקרה שלך הם כנראה צודקים... בטל את כרטיסי האשראי, תומר

ואז לא תצטרך להיכנס לפורום כל שני וחמישי ולספר ששוב דפקו/רימו/עשקו אותך.

תומר

Member
תגובה

תודה רבה על התגובה דרך אגב הכרטיס שלי הינו קרדיט ללא יכולת לתשלומים אם הבנתי נכון או שזו פשוט עסקה מתמשכת ללא אישורי למדתי לקח לא אענה לאף שיחה לא מוכרת אתן פרטים רק בפגישה אישית והסכם חתום על מה אני רוכש בדיוק

תומר

Member
המשך

מה הכוונה לא עונה להגדרה אדם מן הישוב אמנם לא מרוויח 7000 שקל או 5000 שקל ואין לי רכב אך התפקוד שלי נורמטיבי נבדקתי אצל פרופסור שמתמחה גם בפסיכולוגיה במשך 40 דקות ביוזמה אישית שלי לא מצא משהו חריג בהתנהגות שלי או בחוסר מודעות למצב כלשהו

תומר

Member
תגובה

זו פעם ראשונה אחרונה שאני מוסר טלפונית למישהו פרטי אשראי תלמדו לא להאמין לאף אחד גם באינטרנט זה קרה מספר פעמים אל תאמינו במימון המונים גם שם יש גנבים אל תאמינו בבלאק פריידי גם שם גונבים כסף

puptits

New member
תגיד תומר, ברצינות...

בכל המקרים שקורים לך, אתה זה שנותן את פרטי האשראי?
האם אתה פונה לחברת האשראי ומתלונן על חיובים/עסקאות שלא עשית ושעבדו עליך, כמו שאתה פונה כאן מדי פעם?
&nbsp
אני חושב שצריך לקחתת ממך את הכרטיס.
זה לא הגיוני שחברת האשראי "תומכת" בך...כוונתי איך עוד לא לקחו לך אותו

תומר

Member
תגובה

חברת האחריות טוענת שזו בעיה שלי בלבד והם לא מתערבים בנושא

למעלה