סיכום 11.11 "יום הרווקים הסיני" - מה קניתם?

einat162

New member
סיכום 11.11 "יום הרווקים הסיני" - מה קניתם?

אני התאפקתי השנה... אולי שנה הבאה אוציא לפועל את הקנייה המתוכננת .

trilliane

Well-known member
מנהל
כל מיני דברים שתכננתי להזמין כבר לפני חודשים והתעצלתי...

ודווקא לא רציתי להזמין עם כל העולם ואשתו כדי לא להיתקע ב"פקקים" בדואר. אבל בסוף חשבתי יאללה, שיהיה, אולי ננצל ככה קצת קופונים. מתברר שהקופונים שעלי אקספרס חילקו בנדיבות לא היו רלוונטיים לאף אחת מההזמנות שלי... ולמעשה יש לי תחושה שאחד המוצרים ששמרתי ברשימה שלי לפני כמה שבועות רק התייקר... (אבל אולי אני סתם לא זוכרת נכון).
&nbsp
בקיצור, הזמנתי בכמה עשרות דולרים, ולמעשה ההזמנה הגדולה יותר הייתה מאמזון (יש להם עכשיו משלוחים חינם לישראל מעל $49, למי שלא יודע).

puptits

New member
באמאזון חסרים לי 9 שח...

בשביל לעבור את ה 49$....ונתקעתי
הזמנתי כיסוי לאייפאד וארנק
&nbsp
יש לך אולי רעיון להשלמה?
עד 10 שח, לא יותר (תימני)
&nbsp
ניסיתי לעשות חיפוש לפי מתחת ל 3 דולר, לא מצאתי

trilliane

Well-known member
מנהל
לא היה לי קושי לעבור, אבל אין מוצרים קטנים שאתה צריך?

אני מזמינה קבוע באמזון את הדאודורנט החביב עליי שלא נמכר בארץ (של חברת Secret) ואטמי אוזניים מסיליקון של Mack's שנמכרים שם בפחות מ-$4 ובישראל ביותר מ-₪50! (אותה חבילה בדיוק. אח"כ מקשקשים פה על פערי מע"מ...
פשוט יבואנים ו/או קמעונים חזירים, אין מילה אחרת).

SicTransit

Active member
גב' נכבדת

מאחר שהיחיד שמקשקש פה על מע"מ קצת עייף מלריב עם טיפוסיות מעצבנות אחרות, אני מציע לך לבחור את המלים שלך בקצת פחות זלזול. אם צריך להזכיר לך, בפורום הזה לא תוכלי למחוק הודעות שלא ימצאו חן בעינייך.

trilliane

Well-known member
מנהל
באמת מי? היבואנים הבכיינים בארצנו. אתה אחד מהם?

einat162

New member
כבל USB נוסף? אוזניות גנריות? סוללות מטבע 2320 ?

ציוד משרדי כלשהו ? (עטים, פנקס רשימות, דבקיות).

אלו דברים שתמיד שימושיים .

עומר TT

New member
תכננתי על שואב רובוטי של שיאומי

אבל הבדל המחירים בין היבוא המקביל לארץ לבין עלי וגירבסט אחרי הנחת יום הרווקים עמדה די במדוייק על עלות המע''מ שהייתי משלם בכניסה לארץ, אז ויתרתי. עכשיו מחכה לבלאק פריידיי לראות אם יהיו הנחות בארץ. אגב, אח''כ ראיתי שבסקירה שעשו ynet גם הם טענו שזה מוצר שלא משתלם להזמין.
דווקא הזמנתי איזו שטות מעלי לפני שבועיים שיכולתי לחכות איתה, אבל ההנחה שפורסמה היתה של 15 סנט למוצר של 20$, אז לא חיכיתי ואני מקווה שהיא תספיק להקדים את הבלגאן בדואר.

z1george

Member
מנהל
כל מיני

*אזניות חוטיות Rock Zircon שעלו באמת פחות מאשר כל השנה (והם אהובות אצלנו)
*סוללה חיצונית 20,000 לטיולים
* מברשות שיניים של DoctorB ב4 שח ליחידה

במבצע של אמזון - נעליים של clarks ב55$ (באמת לא היה תוספת משלוח לישראל)

למעלה