לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2918729,187 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'תיקון של מה שפירסמתי לגבי מה שקרה לי עים חברת פרטנר'
תיקון של מה שפירסמתי לגבי מה שקרה לי עים חברת פרטנר
07/11/2019 | 13:22
1
90
שלום רבב אתמול כתבתי את המיקרה שלי שקרה לי עים פרטנר כי ליםני כמה ימים אני מגחה שכתבתי עים שגיות ולא ניתן להבין כלום וביגלל זה כתבתי שוב את מה שקרה לי ובאופן מפורט ואני יסביר שוב שאין לי שוב חוב שאני חיוב לחברה ואין לי כלל הקנס שרוצים להביא לי זה ביגלל שגילו שאני נכה ויודעים שאין לי אפשרות לקחת עורך דין אז החליטו לזלזל בחוק והחוק לא תקף כלל לגביי זה אומר שאני כבול עד שהם יחליטו לבד ויודיעו לי על זה שאני כן יכול לעזוב אותם כך אמרו לי כמו גם הייתה לי תקלה של יותר מ8 חודש באינטרנט הביתי והחברה לא טיפלה כלל למרות שדיוחתי להם  ולא היה לי אפשרות להשיג אותם בפלאפון כלל ולא היה מענה מאף ערוץ לקוחות אחר של החברה מה שקרה לי יכול ליקרות לכולם ומה שאני אומר זה אמת וזה שאלה של זמן עד שמישהו אחר היפגע ?
צרכנות >>
לצפיה ב-'פרטנר'
פרטנר
<< ההודעה הנוכחית
07/11/2019 | 17:24
70
אתה רשאי לעזוב אותם ללא שום קנס ולעבור לחברה שתחפוץ בה, , במידה ואינך מצליח ליצור אתם קשר בקש מנציג החברה החדשה שמטפל בחיבורך לטפל גם בניתוקך מחברת פרטנר, במידה ולדעתך הם עוברים על החוק תוכל לפנות לפניות הציבור במשרד התקשורת, כצעד ראשון הם ישלחו שאלה בנושא לפרטנר וברוב המקרים השאלה הזאת מספיקה לגרום לחברת התקשורת להתעשת, אם ברצונך לתבוע במשפט אינך זקוק לעורך דין תוכל לעשות זאת בתביעות קטנות במקום מגורייך, אם אתה מתקשה בניסוח כתב תביעה תוכל לחפש בגוגל "תביעות קטנות" ותמצא הדרכה וגם כתבי תביעה לדוגמא.
תוכל לפנות גם למועצה הישראלית לצרכנות לצורך סיוע.
לא ברור לי מה כל זה קשור להיותך נכה וגם דברים אחרים התקשייתי להבין, למשל איזה שרותים אתה מקבל מפרטנר ומה בדיוק הבעיה ?
צרכנות >>

הודעות אחרונות

16:15 | 21.11.19 נטע....
10:59 | 21.11.19 אורחים בפורום
19:39 | 20.11.19 notification
19:13 | 19.11.19 אורחים בפורום
09:34 | 18.11.19 koby571
09:43 | 17.11.19 גילגי לונגסטרומפ
08:31 | 14.11.19 SicTransit
16:05 | 12.11.19 אורחים בפורום
17:12 | 11.11.19 ב ר ז י ל י

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ