לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2918029,180 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'פרטנר לא נותנת לי אפשרות לעזוב אותם ולא עכפת לה מהחוק '
פרטנר לא נותנת לי אפשרות לעזוב אותם ולא עכפת לה מהחוק
06/11/2019 | 22:35
2
54
אין לי היתחיבות כלפי החברה החברה בעצמה אמרה שלא עכפת לה מהחוק כמו זיכויים על תקלות לא תקבל אפילו עים נתת לנו הוכחות ולא קיבלתי נתנו לי רק קופן של 100 שקל הנחה לקנייה של מכשיר למרות שהחברה יודעת מראש שכסף לקנייה למכשיר חדש עים זה בתשלומעם או בתשלום 1 אני לא יכול עקב המחלת הסרטן שיש לי והכסף הולך לטיפולים המנהל המוקד שנתן לי את הקופן זה שאל למה אתה לא יכול לממש ואז צחק עליי ואמר מקסימום על תילך לטיפולים תיקנה מכשיר עים הכסף זה החברה יודעת שאני לא יכול לממש את הקופן זה ובכול זואת נתנה לי את הקופן זה בימקום הזיכוי על התקופה של התקלה של אינטרנט הקוי שיש לי אצלכם 2 אמרו לי שעים אני יזעוב את החברה אתה תקבל קנס של כסף רבב שלא תוכל לשלם עלו והיה לך עיקולים ובתי משפט לצעריי אני כבול ואני מעוניון מאדו לעבור לחברה אחרת כי החברה לא נותנת לי שירות הנציגי השירות מדברים מגעיל והובטח לי ב2016 שאני יקבל שירות באסאמס ובצאט שבאתר לאחר שדיוחתי למשרד התיקשורת שהחברת פרטנר גובה מימני כסף על החיוג למוקד ושזה עולה כסף ולא חינם כפי שכתוב בחוזה ובתנאי הרישיון שהחברה קיבלה אני מנסה ליצור קשר פלאפוני עים החברה וכול הזמן אני מגיע ל012 מובייל  שאני מית2שר זה אומר לי שלום הגעת למוקד פרטנר ואז אני מקיש פרטים והכול ואז עונה לי נציגה בשם צליל אומרת שלום אני מחברת 012 מובייל איך הגעתי למוקד זה אף אחד בחברת פרטנר לא יודעת ואני תמדי מיתקשר מהמספר הקבוע שנתנו לי וכתוב באתר ככה זה נימשך איזה 10 פעמיים ואין לי כוח יותר אין לי דרך ליצור קשר עים החברה שלחתי לפניות הציבור הודעות והכול לא עונים לי ובורחים לי וגם אני לא יכול לקבל שירות לקוחות בבאר שבע אמרו לי שאני צריך לגשת עד פתח תיקווה כי התיק לקוח שלך כי יש תעוד של מנהל מוקד בשם יעקוב מ2017 שדיבר איתך והסביר את הכול אני תושב באר שבע שלחתי לחברה הוכחה שלא הייתי אך אומרים לי שאני שקרן אני באמת כבול החברה מנצלת את זה שאני נכה וביגלל זה לא עכפת להם מהחוק ועשוים מה שבא להם אני מספר את הסיפור שלי כדי שלא היקרה לאף אחד זה שאלה של זמן עד שמישהו אחר היפגע ?
צרכנות >>
לצפיה ב-'כבר כתבת את זה. למה עוד פעם?'
כבר כתבת את זה. למה עוד פעם?
07/11/2019 | 06:11
1
20
לצפיה ב-'זה בחינם . שיכתוב '
זה בחינם . שיכתוב
<< ההודעה הנוכחית
07/11/2019 | 13:34
43
מיברק ששולחים . המחיר זה לפי מס' המילים . הייה בשנות ה69-70 . אז לא הרבו במילים
צרכנות >>

הודעות אחרונות

16:05 | 12.11.19 אורחים בפורום
04:27 | 12.11.19 עניי עירך קודמים
00:43 | 12.11.19 אורחים בפורום
17:15 | 11.11.19 אורחים בפורום
17:12 | 11.11.19 ב ר ז י ל י
16:27 | 11.11.19 purple19
13:11 | 11.11.19 doss39
18:19 | 09.11.19 אורחים בפורום
18:13 | 07.11.19 נטע....
09:52 | 06.11.19 יוזר מחופש
19:54 | 05.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ