רכישת טלוויזיה

blzvi

Active member
השאלה הנשאלת היא:

בהנחה שזה נכון ,האם יש טלויזיות שכן מאפשרות חיפוש עברי בשם הסרט?
מלבד זאת ב LG החיפוש הוא קולי ,מה שאין בטלויזיות אחרות

רכישת טלוויזיה

היי,
חשבתי להחליף טלויזיה ולנצל את המבצעים שרצים עכשיו.
מישהו יכול להמליץ על דגם ואולי חנות שהמחיר בה באמת ירד?

בגדול, מחפש 75", סמארט עם עדיפות גדולה לאנדרואיד. 4K HDR. עדיפות לעידן+
אה, ולא פיליפס :)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לי אישית יש סוני 55 מסדרה XF9005. היא פשוט נהדרת.
הדגם החדש הוא מסידרה XG 9505 והוא בטח יקר עוד יותר, אבל כדאי לחכות למבצעי שישי השחור.
הדגם הזול יותר שרשמתי לך הוא אכן מסידרת XG, אבל 8 ולא 9, כך שהוא נחשב נחות יותר וכמובן זול יותר. אז... תבחר.

תודה

לצערי גם לא אנדרואיד וגם לא עידן+ (לפחות לפי המפרט). אבל בהחלט נראה מרשים.

blzvi

Active member
ההתיחסות ל LG ?

webOS של LG יותר טובה מאנדרואיד ,לא חסר בה דבר.,גישה ישירה ל netflix,סלקום טיוי ופרטנר טיוי ,אין צורך בממירים שלהם.
עידן יש כמובן .
מבחינת התמונה ,מעולה (החדשה שלי זה מהסדרה הזאת ואי אפשר להשוות עם סידרה אחת אחורה)

לא יודע לגבי webOS ואנדרואיד ומי מנצח בתחרות

הרצון באנדרואיד הוא אפליקציות ספציפיות שאני ארצה להפעיל ולא עובדים עם בwebOS. אם אפליקציות מוכרות כמו Kodi או אפליקציות שכתבתי בעצמי...
&nbsp
גם ל-LG הייתה בעייה מאוד מעצבנת שהלדים היו מתחממים ו"נופלים" לכיון המסך, מה שנראה כמו נקודות בהירות. ראיתי כל כך הרבה תלונות על זה שקצת ירד לי מהם (הפתרון אגב הוא די פשוט, לפתוח את הטלוויזיה ולהדביק את הפס למקום בחזרה).
תודה על הפידבק.

blzvi

Active member
בטלויזיות כל שנה יש דגמים חדשים

וחידושים.
לא יכול להשוות טלויזיה של 2018 לטלויזיה של 2019.
האפליקציות המרכזיות שאטני משתמש בהם הם youtube,nertflix,partner tv ושיקוף מסך ,זה כל הסמארט
השאלה הגדולה היא בעתיד כאשר כל ספקי השרות בטלויזיה יהיו אינטרנטים ,איזה יבואן יספק יותר אפליקציות שמייתרות את הממרים הרגילים,אני מאמין ב LG
SONY יתכן וטובה ,ברם מאד יקרה.
אגב היכן ראית בסמארט אפליקציה של KODI ?
אם זה אנדרואיד לא אומר שאפשר להתייחס אליו כטלפון סלולרי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
1. באנדרואיד של סוני יש שיקוף מסך. ב-LG יש גם, אבל הבן שלי
שיש לו LG, מעדיף להיעזר בתוסף כרומקאסט כדי לקבל איכות תמונה טובה יותר כשהוא
מעביר תכנים מהנייד למסך.
2. בסוני יש קודי וב-LG אין, אבל הקודי כבר לא כזה אטרקטיבי כשיש אפשרויות אחרות
וכשהקודי נחסם בכל פעם מחדש.
3. ברור שהאנדרואיד של הטלוויזיה הוא פחות מצ'וכלל מזה שבנייד, אבל בדגמים החדשים
של סוני האנדרואיד זריז ועובד יפה.
4. השליטה בנטפליקס הרבה יותר נוחה בסוני מאשר ב-LG.
5. ברור שאין מה להשוות דגמים קודמים של מותג לדגמים החדשים שלו. כל מותג מייצר
דגמים חדשים מדי שנה, והשאיפה ל"טוב ביותר" עולה בהתאם.
6. השאלה היא רק, האם הבחירה היא במסך OLED שבו השחור הוא שחור מוחלט,
אבל הבהיר אינו ממש בהיר, או שתעדיף מסך בעל אזורי תאורה מרובים (FALD),
כדי לקבל תאורה טובה ושחור "מעט מואר".
כאשר השוויתי מסכים על קיר שהיו עליו ים של מסכים, העדפתי מיד את ה-XF9005
של סוני, שבו הצבעים ממש חיים והתאורה בו נהדרת.
...ורק לידיעה כללית.. בחנות שבה ראיתי את הסוני, המסך XF9005 הוצב בפינה המרוחקת ביותר מדלת הכניסה, ממש בשורה העליונה ביותר. לכן, רק מי שממש
"חיפש" יכול היה להבחין בו, כי כידוע, העיניים מתמקדות הכי טוב במרכז...

עומר TT

New member
לא יודע להמליץ על דגם

אבל השבוע או בשבוע שעבר נכתב כאן שאמזון התחילה למכור טלויזיות גדולות עם משלוח ישיר לארץ, כולל קישור רלוונטי. אולי שווה למצוא את הקישור, וביחד עם מבצעי יום שישי השחור זה עשוי להיות אפילו יותר משתלם.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה צודק. אבל מה עם תפריטים בעברית? שירות של ישפאר?
צריך לשקול היטב, וזה לפני שתיקח בחשבון גם שיש יבואן מקביל בכרמיאל, DVD CENTER

עומר TT

New member
תפריטים בעברית זה לא פונקציה מבחינתי

וברוב המקרים התרגום כל כך צולע שאני ממילא מעדיף את האנגלית, למרות שברור לי שלחלק מהאנשים זה כן משמעותי. זה שיקול שכל קונה צריך לעשות אם זה רלוונטי לו או לא.
את השירות של ישפאר אני לא מכיר אישית, אבל טרם נתקלתי בחברה ישראלית עם שירות טוב משל אמזון.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
סוני כן בתנאי שמייבוא רשמי. LG יותר "מעורבבת" עם הווב אוס.

קניתי טלוויזיה לא מזמן

הזמנתי משהו מיבוא מקביל שיש לי ניסיון קודם טוב איתו.
התקשרו מהחנות אמרו שהם שולחים לי למייל טופס וויתור שאני חייבת לחתום עליו. טופס שאומר שאני יודעת שהטלוויזיה מיבוא מקביל. סבבה. יש חג כזה ואחר כך יש חג כזה, שכחתי מזה.
אם לא די בכך, מתקשר אליי כעבור כמה ימים בעל החנות, כולו בלחץ, שומעים את הזיעה ניגרת דרך הטלפון, שמה עוד לא חתמתי על הטופס, והוא בכלל לא בעד מה שקניתי, כי מה שקניתי עושה לו רק צרות. איזה צרות? התעניינתי, הטלוויזיה קורסת לתוך עצמה והפיקסלים מתים אחרי שבועיים? מסתבר שאין תמיכה בעברית, ואנשים לא יודעים את זה חוטפים שוק ומחזירים. הסברתי לו בעדינות, איזה 3 או 4 פעמים שזו לא בעיה בעבורי ולגמרי יהיה בסדר גם בלי עברית שאני לא משתמשת בה גם ככה. היה לו קשה עם המידע הזה והרגשתי שאני לא לגמרי משכנעת אותו שימכור לי. ואז הוא שלף את עניין היבוא המקביל, שאין לטלוויזיה "אבא ואמא". אמרתי לו שזה די מוזר שהוא מוכר משהו שהוא לא בעדו ועושה לו רק חלושס. אמרתי לו שעד כמה שידוע לי גם יבואן רישמי לא תמיד נותן שירות אי יי יי. אבל הרגשתי שהוא עדיין לא השתכנע למכור לי. שאלתי אותו על מה הוא הוא כן ממליץ אם ככה. ואחרי משא ומתן מתיש הוא שיכנע אותי לקחת משהו אחר לגמרי, במחיר אפילו קצת יותר זול ממה שהתכוונתי. הרגשתי שזה יזיק לבריאותו אם אתעקש על מה שרציתי מלכתחילה ולא רציתי לקחת אחריות על זה, בכל זאת הוא נשמע קצת לא טוב.
אני רק שואלת את עצמי - אם עם ישראל עושה כזה בלאגן על יבוא מקביל- איזה עתיד יש לנו?

SicTransit

Active member
*זה* מה שמעלה אצלך את השאלה על העתיד שלנו?

כנראה לא שמעת חדשות בשנתיים האחרונות לפחות.

למעלה