לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2918029,180 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי כרטיסי נוסע מתמיד '
שאלה לגבי כרטיסי נוסע מתמיד
<< ההודעה הנוכחית
22/10/2019 | 18:51
8
91
הי.
אמנם אין כרגע עתיד קרוב שבו אני מתכוון לטוס (לאנשהוא), אבל רק בשביל קצת להבין איך התהליך הזה עובד (מניח שיהיו כאן אנשים שידעו לתת תשובה טובה )  - האם לכל חברה יש כרטיס משלה או שיש משהו שהוא קצת יותר "גלובלי" שאני יכול לצבור בו  בטיסה מסוימת דרך חברה X ולהשתמש בהם בסופו של דבר גם בחברה Y?
נניח שלכל חברה יש משלה ונניח שיש לי כרטיס של חברה מסוימת (ניקח לדוגמא את united כי יהיה לי קל לשלב אותם בדוגמא). מה קורה אם אני טס, לדוגמא, לארצות הברית ואני משלם את כל כרטיסי הטיסה (הלוך, חזור, קונקשנים אם יש..) דרך האתר של יונייטד, אבל חלק מהדרך מבוצע ע"י יונייטד וחלק עם חברה אחרת (נניח, לופטנזה)? האם הכרטיס של יונייטד "מזוכה" רק עבור המיילים שאני טס פיזית עם יונייטד (ואז אני צריך שיהיה לי גם כרטיס של לופטנזה ושם ייצברו שאר המיילים) או שאני בעצם מקבל את כל המיילים לכרטיס של יונייטד וזהו?

תודה! 
צרכנות >>
לצפיה ב-'Air Star Alliance'
Air Star Alliance
22/10/2019 | 19:16
69
אם אתה חבר באייר סטאר אליינס (יש כרטיס חבר מועדון) כל טיסה בחברה שחברה באליינס מזכה אוטומטית בצבירת מיילים\נקודות מה שכן זה פחות שווה אם אתה לא נוסע מתמיד, כי אפשר לאבד את מה שצברת אם לא תטוס שנה. 
בכל מקרה בדרך כלל צבירת נקודת\ מיילים בין חברות אפשרית רק בתוך אותו codeshare, כלומר בחברה שיש לה שותפות עם חברות אחרות שאתה טס איתן. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'ליונייטד התשובה חיובית, יש להם בריתות עם חברות תעופה אחרות'
ליונייטד התשובה חיובית, יש להם בריתות עם חברות תעופה אחרות
23/10/2019 | 08:03
6
48
הברית שהם חברים כמו שכתבו כאן נקראת star aliance וניתן לטוס בחברה אחרת ולצבור את המיילים ליונייטד, ככל שאני זוכר לופטהנזה חברה בברית, אתה יכול לבדוק את המידע באינטרנט.
בגדול לא כדאי לפצל את צבירת המיילים בין כמה חברות כי אז יהיה קשה מאוד להגיע למישוש בונוס וברוב החברות למיילים יש פג תוקף כך שהם ימחקו אם לא הספקת לנצל אותם.
שים לב שבצבירה דרך חברה זרה לא תמיד תקבל 100% מהמיילים, במיוחד בכרטיסים הזולים. תכנס לדף של המועדון המתמיד של יונייטד, כל המידע נמצא שם.
צרכנות >>
לצפיה ב-'ראשית כל - תודה לשניכם על התשובה. שאלת המשך'
ראשית כל - תודה לשניכם על התשובה. שאלת המשך
23/10/2019 | 12:09
3
36
לגבי הסוגיה שציינת - שאם אני צובר דרך חברה אחרת אז אני לא תמיד מקבל 100% מיילים - 
זאת אומרת שאם אחליט לעשות כרטיס של אחת החברות, אז עדיף לי לבחור את החברה שאני טס איתה הכי הרבה (לדוגמא, אם אני טס בתדירות קצת יותר גבוהה לאירופה עם לופטנזה (טיסות קצרות), אבל פעם בפרק זמן, די ממושך, אני טס לארצות הברית - אז יהיה עדיף לי לבחור את הכרטיס של לופטנזה ולצבור לכרטיס הזה את הנקודות שדרך יונייטד? 

צרכנות >>
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
23/10/2019 | 12:58
28
בגלל שנקודות נצברות על פי המרחק, כלומר המיילים שאתה עושה וארה"ב רחוקה. בדר"כ וזה באופן מאד כללי, את הצבירות הכי טובות ואת ה rewards הכי טובים מוצאים בארה"ב. 
צרכנות >>
לצפיה ב-'תצטרך לעשות תחקיר יותר מקיף, לצערי יש הרבה פרטים'
תצטרך לעשות תחקיר יותר מקיף, לצערי יש הרבה פרטים
23/10/2019 | 14:28
1
26
שצריך לשים אליהם לב, חלקם יחודיים לך.
יש כמה גורמים שאתה צריך לשים אליהם לב. צבירת המיילים (שעליהם שאלת), מימוש בצורת קבלת כרטיס בונוס ומעמד במועדון של הנוסע המתמיד (אם אתה טס הרבה) ופג תוקף של הנקודות.

לגבי צבירת מיילים, לא בכל המחלקות תקבל פחות מיילים בחברה שזרה למועדון של המתמיד שיש לך. כשאני מדבר על מחלקות אני לא מתכוון לתיירים-עסקים-ראשונה אלא לסוג של קבוצות מחיר בתוך מחלקת תיירים (למשל) שמסומנות באותיות שונות. זאת אומרת שיש מחלקות שבהן תקבל את מלוא הנקודות ויש כאלה שלא.
אני לא יודע איזה קבוצת מחיר תרכוש.
פג התוקף: המיילים שנצברים ללופטהנזה נמחקים אחרי 3 שנים. המיילים של יונייטד לא נמחקים אף פעם כל עוד יש לך פעילות בחשבון. 
זאת אומרת שאם לא הצלחת להנפיק כרטיס בונוס תוך 3 שנים בלופטהנזה אתה מתחיל לאבד את המיילים. ביונייטד אם תעביר נקודות מכרטיס אשראי השכרת רכב או כל אופציה אחרת פעם בשנה וחצי המיילים ימשיכו לחכות גם 10 שנים, כך שהסיכוי שלך להגיע לכרטיס בונוס ביונייטד הרבה יותר גבוה.
קבלת כרטיס בונוס: שני פרמטרים. (א) כמה כסף אתה צריך לקבל את כרטיס ה"חינם" שהוא אף פעם לא חינמי (ב) לאן אתה תרצה את כרטיס הבונוס כי לכרטיס בונוס לארה"ב צריך הרבה יותר מיילים מאשר לאירופה.
האם המימוש הרלוונטי לך הוא לאירופה יש יתרון ללופטהנזה כי נכון שתוכל לממש מיילים של יונייטד אבל לחברים בלופטהנזה יש כל מיני מבצעים שלא תקפים למועדונים שותפים.

ועל מעמד, כסף/זהב/פלטינום/סנטור וכו' אין טעם להרחיב אלא אם אתה באמת מתעתד לטוס הרבה, נניח 4 פעמים בשנה מישראל לארה"ב.
צרכנות >>
לצפיה ב-'וקצת להוסיף סיבוכיות '
וקצת להוסיף סיבוכיות
23/10/2019 | 14:37
26
אם בסיכום אתה תגלה שאתה תאסוף יחסית מעט מיילים אולי כדאי לך לאגור אותם בחברה שלישית שחברה ב STAR
נניח להרשם למתמיד של איגאן, מתוך כוונה לטוס בעתיד לאתונה כי לכרטיס בונוס ליעד קרוב צריך יחסית מעט מיילים ואת הצבירה לעשות מטיסות של יונייטד ולופטהנזה.

בקיצור אם אתה רציני בעניין צריך לעשות עבודת מחקר לא קטנה שכוללת גם את פרופיל הטיסות שלך עכשיו ובעתיד, אחרי שתעשה את המחקר שרלוונטי לך תחזור ויהיה אפשר לעזור לך עם דגשים וכוונון יותר עדין
צרכנות >>
לצפיה ב-'"יש פג תוקף"? זה לא שם עצם... יש תאריך תפוגה'
"יש פג תוקף"? זה לא שם עצם... יש תאריך תפוגה
23/10/2019 | 16:53
1
51
כשתאריך התפוגה עובר, התוקף פג.
צרכנות >>
לצפיה ב-'תודה, אני בטוח שהשואל יפיק תועלת רבה מהתרומה הזו לדיון'
תודה, אני בטוח שהשואל יפיק תועלת רבה מהתרומה הזו לדיון
24/10/2019 | 11:54
41
שתעזור לו בבחירת מועדון מתמיד
צרכנות >>

הודעות אחרונות

08:31 | 14.11.19 SicTransit
16:05 | 12.11.19 אורחים בפורום
04:27 | 12.11.19 עניי עירך קודמים
00:43 | 12.11.19 אורחים בפורום
17:15 | 11.11.19 אורחים בפורום
17:12 | 11.11.19 ב ר ז י ל י
16:27 | 11.11.19 purple19
13:11 | 11.11.19 doss39
18:19 | 09.11.19 אורחים בפורום
09:52 | 06.11.19 יוזר מחופש
19:54 | 05.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ