מד לחץ דם בכללית

רוני1955

Active member
לחץ דם

לפי הדעה שלך, נראה שבאמת עברת פעם בדיקת לחץ דם בצוואר.

יש לזה אפילו יותר משמעות

מבדיקה אקראית במרפאה. והמשמעות מוכפלת וכפולה אם יש מחלות רקע רלוונטיות וגיל מתקדם ותרופות רלוונטיות.

k-don

Well-known member
יש אנשים שעצם הבדיקה במרפאה מעלה להם את לחץ הדם

תומר

Member
מד לחץ דם בכללית

מזייף מראה לחץ דם נמוך במיוחד ולא ראיתי שמוכרים מכשיר של חברה אחרת אז יש מקומות אחרים שניתן לקנות מוצר תקין ואיכותי

puptits

New member
אפילו מד לחץ הצליח לעבוד עליך

חדל, חדל לקנות.
תתרום...

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
מד לחץ דם הנמכר לציבור

אינו מכשיר מדויק וכן יש סטיה בין מכשיר למכשיר.
מומלץ, לצורך מעקב למדוד תמיד באותו מכשיר וכך ניתן לעקוב אחרי שינויים.
מכשירי מדידת לחץ דם ניתן לקנות ברשתות הפארם וכן בבתי מרקחת (ואפילו באינטרנט)

k-don

Well-known member
לתומר אסור לקנות, לא באינטרנט, לא בחנות ולא בכרטיס אשראי

jen711

New member
האלה שמוכרים בקופות חולים מתקלקלים אחרי תקופה מסויימת

מניסיון של סבתא שלי.

k-don

Well-known member
כולם מתקלקלים מתישהו. ברובם גם רשום שצריך לעשות להם

קליברציה אחת לשנה/שנתיים.

SicTransit

Active member
את חולת רוח

ואני מקווה שההודעה שלך תוסר לפני שאיזה אידיוט יגיש את מועמדותו לפרס דארוין. עורק התרדמה וכל זה.

במקרה של המין האנושי, כפי הנראה

האבולוציה עושה אחורה פנה. האידיוטים לא אמורים לשרוד. למען הסר ספק, אין בכוונתי לפותח ההודעה. ואגב, מחלת נפש אינה קללה. היא מצב. עצוב. למה אתה מקלל? לא יפה.

SicTransit

Active member
אכן מחלת נפש אינה קללה

אז למה את שואלת "מה אתה מקלל?"? לא קיללתי, עשיתי אבחנה פסיכיאטרית. התפיסה שלך לפיה "האידיוטים לא אמורים לשרוד" נותנת אפשרות לאבחנה מדויקת יותר: פסיכופתיה.
&nbsp
הנושא כאן הוא לא פותח השרשור אלא כל מי שעלול לקרוא את דברי החוכמה שלך, כולל כאלה שלדעתך לא אמורים לשרוד. ככל הנראה מנהל הפורום לא ממש מתרגש מההודעה שלך כפי שהתרגש פעם מהודעה תמימה שלי עם עקיצה מחויכת לכיוונם מצביעי הליכוד (מה שגרם לו לבטל אותה בזריזות).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הודעה לא ראויה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מי שייקח את זה ברצינות עלול לחנוק את עצמו. היית רוצה זאת על
מצפונך? אפילו לא כבדיחה.

עד היום סמכתי

על האינטיליגנציה הבסיסית של בני אדם. כנראה שלא עוד לפחות לגבי שני משתתפים קבועים. כתיבת הודעה כזו, כמו שלך מעידה בעיקר ע הכותב יותר מאשר על כלל האוכלוסיה. תומר לא טיפש. יש לו בעיות כאלה ואחרות, אבל טיפש הוא לא. ואם כבר, אתם מגלים חוסר הבנה מחפיר או עיוורון, (אני לא אגיד רשעות מכוונת כי לא נראה לי שבזה מדובר) בפורום לגבי המגבלות של האדם המדובר.

SicTransit

Active member
להזכירך: זה לא היה מסר אישי לתומר

במקום לדבר על האינטליגנציה של הקוראים, הייתי ממליץ לך לחשוב קצת על האינטליגנציה הרגשית שלך, שבשביל לאתר אותה צריך מיקרוסקופ אלקטרוני.

מהודעות קודמות שלך נראה שיש לך השכלה רפואית כלשהי, מה שמעביר צמרמורת (די נעימה במזג האויר היום) כשנזכרים ב- Elizabeth Wettlaufer למשל.

למעלה