ביטוח בריאות פרטי לעובדי מדינה, האם מומלץ? מה מומלץ?

ביטוח בריאות פרטי לעובדי מדינה, האם מומלץ? מה מומלץ?

יש איזה עדיפות, לביטוחי בריאות?

מהי העלות?

מה מומלץ?

האם מומלץ להיות במסגרת עובדח המדינה (שזה ללא הצהרה) דרך איילון. ? ומה העלות אחרי כן?

יש מומלצות יותר?

מעדיף ללא הצהרת בריאות

puptits

New member
ברצינות, ביטוח רפואי

ללא הצהרת בריאות...
&nbsp
מי עובד ככה?
בהצלחה

jen711

New member
ביטוחי בריאות קבוצתיים דרך מקומות עבודה הם ללא הצהרת בריאות

SicTransit

Active member
ארגונים גדולים

מתחת לעיסקה מסתתר הרעיון של ביטוח הדדי. חברות הביטוח מעריכות שהסעיף "ללא הצהרת בריאות" לא יגרום לסלקציה חזקה מדי לכיוון של הפחות-בריאים (אם כי ניתן לשער שסלקציה מסוימת אכן מתרחשת) ובסך הכל עדיין משתלם להן לקבל אוכלוסיה גדולה של מבוטחים.
- - - - - - - - - - - - - - -
שאלה לא קשורה: עוד מישהו סובל כמוני מדסלקציה *רק* בנוגע להחלפת הסדר של מקשים במקלתד?

k-don

Well-known member
אמנם הביטוחים הנ"ל הם ללא הצהרת בריאות, אבל יש בהם חריג

שבשנה ראשונה אין כיסוי למצב רפואי קיים. (לעומת ביטוח פרטי, שבו מרגע שהחברה קיבלה אותך עם הצהרת בריאות הביטוח בתוקף, עם ההחרגות הרלוונטיות).
נכון, בביטוח קבוצתי לא בודקים את המצב הקיים וגם מקבלים לביטוח אנשים בעלי סיכון גבוה, אבל אם נניח אתה תובע, יבדקו אם היה ידוע על המקרה לפני תחילת הביטוח.
לדוגמא - חס וחלילה אבחנו אותך כחולה סרטן שצריך ניתוח בחו"ל לפני ההצטרפות לביטוח הקבוצתי.
עכשיו חיכית פחות משנה והודעת שאתה רוצה לבצע ניתוח בחו"ל לטובת העניין.
יבדקו בתיק הרפואי שלך אם בוצע לך אבחון לפני תחילת הביטוח ואם ימצאו, יסרבו להשתתף בניתוח.
לעומת זאת, אם חלפה שנה מתחילת הביטוח, לא יבדקו מצב רפואי קיים.
https://www.mamon.org.il/ביטוח-רפואי-קבוצתי/

puptits

New member
תודה, למדתי משהו

ביטוח קבוצתי...
יפה, מעין משחק של הסטטיסטיקה במגרש של האקטואריה.
&nbsp

dude101

New member
לא בטוח שבאיילון אין הצהרה

ממה שאני זוכר, יש פטור מחיתום רק אם היית מבטוח בעבר במסגרת עובדי מדינה עם חברת ביטוח אחרת. אם אתה מבוטח חדש, הם מבצעים חיתום קצר בטלפון (החלק האחרון מניסיון אישי).
מה שכן, אף חברת ביטוח לא תבטח אותך באופן פרטי ללא חיתום. ועל הדרך, ביטוח קבוצתי לרוב יהיה עדיף על פני ביטוח פרטי עם באותם תנאים (בתור כלל אצבע. אין לראות בכך המלצה וכו').
&nbsp
באיילון יש כמה רבדים, וההחלטה באיזה רובד לבחור (אם בכלל) תלויה בעיקר ביכולת שלך לספוג הוצאות לא צפויות ובשנאת הסיכון שלך. אין מסלול או ביטוח "מומלץ" באופן קטגורי.
תשב איתם, תבין מה כוללים הרבדים השונים, מה ההשלכות הכספיות של טיפולים ללא ביטוח ואז תחליט עם עצמך עד כמה זה שווה לך.
&nbsp
מה שכן, למיטב זכרוני יש להם רובד במסגרתו אם אתה נעדר מעבודה עקב מחלה למשך כמה שבועות/חודשים, אתה מקבל סכום חד פעמי. הם מציגים את זה בתור כרית ביטחון פיננסית לתקופה בין הנקודה בה הפסקת לעבוד עד לנקודה בה תתחיל לקבל תשלומים מהביטוח/ביטוח לאומי. אומנם הפרמיה יחסית נמוכה, אבל עובדי מדינה מקבלים 30 ימי מחלה בשנה, כך שהכרית נוצרת מעצמה.

תודה. אבדוק עם הסוכן. אם החוזה נגמר, אז אני מקבל הנחה על

המשך הפוליסה באופן פרטי, של 25%.

אני אבדוק את זה.

כי השאלה מה עדיף לי...

להמשיך עם איילון באופן פרטי עם ההנחה, או ליצור את הביטוח מחדש...

..ואז אולי יצטרכו הצהרה מחדש

k-don

Well-known member
אם הקבוצתי ממשיך באותה חברה או עובר לחברה אחרת

אין בעיה של המשכיות או הצהרת בריאות/מצב רפואי קודם.
הותק בפוליסה הישנה עובר לפוליסה החדשה (ככה עושים ביטוחים קבוצתיים)

למעלה