לא מצליח לשלוח פנייה לחברת יוניליוור

dory38

New member
מרקים רב פעמיים וחד פעמיים שעשויים להכיל גלוטן

אותם מותר לי לאכול והרבה זמן לא מצאתי אותם בחנויות המדוברות.

dory38

New member
אסביר בפרטים

יש לי רגישות בינונית בלבד לצליאק, לא חמורה. בעיקרון, מומלץ לי מאוד (אני במעקב של רופא גסטרו ובעבר ליווי אותי שתי דיאטניות שונות) שלא לאכול מזונות שרשום על גבי האריזה "מכיל גלוטן" או שאני יודע שעשויים מקמח חיטה. אם, מנגד, רשום על האריזה שהמזון "עשוי להכיל גלוטן", אין בעיה ואני מסוגל לאכול ללא כל חשש. כמות הגלוטן באותם מזונות מאוד מזערית.

SicTransit

Active member
לא גילית?

כפי שכתבתי למעלה, חטאו הגדול של דורי היה כשהזכיר בטעות את המילה צליאק". אפשר, ויש אפילו טעם להעיר לו על כך אבל אם הסגנון שנבחר הוא "השטויות שהעלית כאן", " לשמור את השטויות שלך, שאין להן כל בסיס", "אין לך מושג קלוש" הרי שבניגוד אליך אני כן מוצא בו יותר משמץ של גסות רוח.
&nbsp
נניח שבאמת קיים חשש שמאובחני צליאק יתחילו לאכול מזונות עם גלוטן בעקבות הודעתו של דורי (תמיד קיים חשש קל שיש איזה אידיוט שיעשה זאת, ומשאיר לרגע בצד את השאלה אם לא כדאי שהעקרונות הדארוויניסטים יטפלו בו בכוחות עצמם), לא מספיק להסביר בשלוש מלים את ההבדל בין צליאק לרגישות לגלוטן, בלי כל ההתארים הנילוים?
&nbsp
והגישה הזאת של "כבר אמרתי לך..." כאילו היא המורה שלו. מאד מזכיר לי מישהי (בעלת סגנון דומה והתנשאות דומה) שבאותה פסקנות אמרה לי משהו מופרך לחלוטין בענייני בריאות כאן בפורום. לא טרחתי להמשיך את הדיון איתה כי כשמתעקשים לדבר איתי מהעמדה של המורה שלי מכיתה ב' אני עושה בדיוק מה שעשיתי אז: מנתק מגע. והכיף זה שעכשיו אי אפשר לקרוא להורים שלי.

k-don

Well-known member
תנסה למצוא אותם כאן

https://www.pricez.co.il/

כמובן שאם המחיר שלהם מופיע בחנות זה עדיין לא אומר שיש במלאי.
מצד שני, אם מישהו דיווח שאין במלאי, אז תופיע העובדה הזו.
בנוסף תוכל להשוות מחירים

רוני1955

Active member
אני אדם סקרן.

למה הכוונה "מרקים רב פעמיים"? אוכלים את אותו מרק כמה פעמים?

סתם מבקרת

Active member
אני בטוחה במאה אחוז, אלף, מליון, שאף רופא גסטרו או דיאטנית

לא אמרו לך ולא המליצו לך את השטויות שהעלית כאן.
זו הבריאות שלך וזכותך לפעול כרצונך אבל כדאי מאד שלא תטעה אנשים כי אין דבר כזה "רגישות בינונית בלבד לצליאק" . אין דבר כזה!!! יש צליאק או אין צליאק, זהו. וזו בכלל לא רגישות אלא אי סבילות לגלוטן.
אולי יש לך רגישות לגלוטן או לחיטה אבל אז אל תזכיר בכלל את המילה צליאק כי זה ממש לא צליאק.
ואין דבר כזה שלחולה צליאק מותר לצרוך מזון שכתוב עליו "עלול להכיל גלוטן".
מאחר ומדובר בבריאות אני ממליצה לך לשמור את השטויות שלך, שאין להן כל בסיס, לעצמך ולא להטעות את הקוראים.

dory38

New member
אני מבין שהדיון הסוער ממשיך להתנהל בהיעדרי

בכל מקרה, אני לא מתיימר להגיד לאיש מה לעשות, כי אני לא סמכות רפואית. אני פועל בהתאם לעצותיהם של הרופא ושל שתי הדיאטניות שבהן נעזרתי (הראשונה מבוגרת ושייכת למכבי, השנייה צעירה ממני במספר שנים ומשמש כתזונאית מכון הכושר בו אני מתאמן). הגסות חסרת חשיבות בעיני, אכפת לי מהבורות שלה.

dory38

New member
לא מצליח לשלוח פנייה לחברת יוניליוור

ניסיתי לפנות דרך האתר של יוניליוור, לגבי מוצרים שחסרים הרבה זמן אצלם. משום מה לא הצלחתי לשלוח את הפנייה דרך האתר,למרות העובדה שמילאתי את כל הפרטים בטופס. מה עושים?

dory38

New member
את גם טועה וגם מטעה

רופא הגסטרו אמר לי בפירוש, שיש רמות רגישות קטנות, בינוניות וגדולות. על סך הבדיקות שלי, אני נמצא ברמה בינונית, לרוב.

SicTransit

Active member
מה שחשוב זה שאין לך צליאק

האפשרות השניה היא שיש לך צליאק אבל הרופא וגם הדיאטניות חושבים שמותר לך לאכול מעט גלוטן, וזה לא סביר.
&nbsp
&nbsp

SicTransit

Active member
אני מנסה לשמור על תרבות הדיון

לא על הרגשות של דורי שנראה לי די עמיד.

SicTransit

Active member
לא, אני מתכוון למה שכתבתי

עם כל הבעיות המשפחתיות שלך עם הבנקים לא חשבתי לרגע שאתה אמיד, ובכל מקרה אין קשר בין מצבך הכלכלי לבין הרגישות.

dory38

New member
אז תודה על המחמאה

עמידות היא ממש לא דבר מובן מאליו. ואגב, יש לי רגעי שבירה, כמו לכולם. אני לא בלתי שביר. אבל אני משתדל להחזיק מעמד, ככל שניתן.

סתם מבקרת

Active member
אני לא טועה ולא מטעה וברור, גם לפי הודעה קודמת שלך על הרופא

שהתנהלותו לא מוצאת חן בעיניך, שאין לך מושג קלוש בנושא צליאק. נכון שכבר אז אמרתי לך לבדוק צליאק? עוד לפני שבכלל ידעתי שאתה מאובחן?
זה פורום צרכנות ולא המקום לדון בצליאק אבל אני מציעה לך בחום לקרוא ולהתעדכן בכל הנוגע לצליאק. ואם אתה במעקב גסטרו תברר איתו שוב מה בדיוק אמר לך. אני בטוחה שמה שהוא אמר ומה שאתה הבנת הם שני דברים שונים ולפי ההודעות שלך כאן די ברור שהבנת מה שרצית ולא מה שנאמר לך.
בזה סיימתי את הדיון איתך בנושא.

SicTransit

Active member
וואו!

הכל בגלל שהוא כתב בטעות "רגישות בינונית בלבד לצליאק" במקום "רגישות בינונית לגלוטן" (כפי שכתבת בצדק, זה לא פורום שעוסד בענייני בריאות כך שאין צורך לפתח דיון בשאלה אם השם הרע שיצא לגלוטן מוצדק - לנו מספיקה העובדה שיש רופאים ודיאטניות שסוברים כך).

תופעה מעניינת: ככל שהכותב מבין יותר - או מתיימר להבין יותר - בענייני רפואה, כך הוא חסר סבלנות יותר, שלא להגיד גס רוח. לא נתקלתי בתופעה דומה בפורומים אחרים.

סתם מבקרת

Active member
אענה לך כך: דורי לא מעניין אותי. חולי הצליאק מעניינים אותי

מאד ובכל מקום שאתקל בהודעות שעלולות להטעות חולי צליאק ולגרום להם לצרוך מה שאסור להם אגיב בחומרה.
אם דורי לא היה מזכיר צליאק אפילו לא הייתי מתייחסת להודעתו.
אם גלוטן טוב או לא, לאנשים בריאים, זה ממש לא עניין שאני טורחת להתיחס אליו ולא על כך היתה ההודעה של דורי ולכן לא על כך הגבתי.
וכן, ברור שכשמדובר בענייני רפואה יש יותר חוסר סובלנות. בריאות אינה עניין של מה בכך, על אחת כמה וכמה כשניתן מידע מוטעה ומטעה שעלול לגרום נזק רב.

למעלה