כרטיס אשראי מומלץ?

Quaqe9

New member
כרטיס אשראי מומלץ?

איפה הכי משתלם להוציא כרטיס אשראי? מכל הבחינות: עמלות, דמי כרטיס והטבות. אני מרגישה שאני נעשקת מרוב כל העמלות. אם יש גם הטבות לחו״ל זה מבורך כי אני טסה ומזמינה אונליין הרבה.

תודה!

ממה שהספקתי לראות

הכי משתלם זה בכלל לא כרטיס אשראי אלא כרטיס דביט, חיוב מיידי.
הסכום עבור חיוב במטבע זר לא שונה מהותית בין כל החברות בכולן 2.3% עד 3%.
עלות משיכה מכספומט, אותו הדבר בכולם בין 3% ל- 4%.
הדברים שכן משתנים בין הכרטיסים זה דמי כרטיס, שיכול להיות בין 0 ל-300 שקל לחודש. ההחזרים או ההטבות בקניות במקומות מסוימים ולא באחרים, ומועדי החיוב, אם זה חשוב לך.

לא מדויק

קודם כל לא בטוח בכלל שדביט אתה יכול להשתמש בו בחו"ל.. אלא אם התכוונת אולי לכרטיס של הדואר?
בכל מקרה יש את הייטקזון שיש לו תנאים מאד משתלמים במיוחד למי שנוסע הרבה לחו"ל.. עמלת המרה של מטבע זר שם 1% , עמלת משיכה של 2% וקצת, ואין עמלות על הכרטיס בכלל!.. גם המבצעים הצרכניים משתלמים..
בגול עדיף לבדוק אם אתה משתייך למועדון צרכנות כלשהו כי כן יש יתרונות בכ.אשראי מסוימים

לא כולם בהייטק. אולי אחוז מהאוכלוסיה?

בכל מקרה, כדאי להסתכל גם מה העמלה על משיכה שקלית ומט"ח בכספומטים בארץ ובחו"ל

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
כיום המלצה על כרטיס אשראי קצת בעייתית

מאחר ושתיים משלושת החברות עוברות מהבנקים לידיים פרטיות, לאומי כארד נמכרה וישראכארט בתהליך הנפקה ולכן אין להסתמך על המלצות מהעבר לגבי העתיד.
בכל מקרה - יש מקום למו"מ בעניין העמלות עם המוקד של החברה.
דוגמא אישית - בידי כרטיס מועדון שופרסל של ויזה כאל, קיבלתי הודעה שהם מתחילים לגבות דמי כרטיס ודמי חבר (ביחד 13 ש"ח לחודש), התקשרתי כדי לבטל את העמלות, הם סרבו אך הציעו לי כפיצוי החזר של 30 ש"ח לחודש (5% על 300 השקל הראשונים בכל אחד משני כרטיסי)

למעלה