מקרה מקומם של זלזול בבטיחות הציבור

dory141

New member
מקרה מקומם של זלזול בבטיחות הציבור

חבל שאין פורום פלילים בתפוז, כי לשם זה הכי מתאים לדעתי. בגן העצמאות בת"א הפנסים כבויים מזה יותר משבוע. פניתי מספר פעמים למוקד 106, שהטילו את האחריות למצב בגינה על חברת החשמל. משיצרתי קשר עם חברת החשמל, אמרו לי כי האחריות למצב מוטלת על העיריה. התוצאה היא, שאנשים ייפגעו פיזית בשל תנאי הראות הלקויים, הן מסתם נפילה והן מהיתקלות באופניים רגילים/חשמליים/קוקרינט/סאגווי וכל שאר המרעין בישין. מה עושים כדי להזיז את הסבך הבירוקרטי הזה, שכולו תוצאה של משחקי האשמות, וזאת במקום שהגורמים המעורבים ייקחו אחריות ויטפלו בבעיה הבוערת, לפני שיחטפו מבול של תביעות? אשמח לשמוע.

עומר TT

New member
תנסה לגייס את התקשורת

פניה לדובר העיריה מ ynet תגרום לדברים לקרות תוך יומיים.
&nbsp
לחלופין - תהיה בןאדם מבוגר שיכול ללכת בחושך ולהשאר בחיים.
אני גר בסמטה שמעולם לא היתה בה תאורה וכולם שרדו לספר. דווקא לפני חודשיים העיריה החליטה להתקין פה עמודי תאורה, רק שטרם הפעילו אותם.

dory141

New member
זה לא קשור למבוגר או צעיר, זו סכנת חיים

לי אין בעיה ללכת שם, יש לי אפילו תאורה. תחשוב על ילדים, קשישים, אנשים עם מגבלה ועל אחרים שעבורם זה ממש פיקוח נפש. בלי קשר, אני חושב שאכן אצא עם זה לתקשורת. זה זלזול בוטה בחיי אדם, תוך כדי התחבאות מבישה מאחורי בירוקרטיה. אם אפשר היה לשפוט את ראשי המחלקות על סיוע לרצח או גרימת מוות ברשלנות, מה טוב היה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בעבר היה מקרה שבו רציתי לפנות לראש העיר חולדאי, כדי לכתוב
מספר מלים באופן אישי.
למחרת פנייתי למשרד ראש העיר, התקשרה אלי המזכירה שלו והודיעה לי שהיא תדאג
להעביר אליו את המסר. טוב נו. במקרה שלי זה דווקא היה מסר חיובי, אבל אני משוכנע,
שאתה תקבל תשובה, גם אם תסב את תשומת ליבו לנושא שהעלית כאן. בהצלחה.
https://www5.tel-aviv.gov.il/TlvForms/tlvPublicPetition/Default.aspx?st=2

dory141

New member
תודה, זה למען תושבי העיר

בניגוד לתגובה עוינת אחרת פה, איש מאיתנו לא חי בוואקום. אני "אוכל את הלב" אם אדע שלא פניתי ואדם אחר, זר לגמרי, נפצע קשה או מת כתוצאה מזה שלא הערתי או התערבתי. מה שאעשה היום, עוד לפני החשכה, זה לפנות אונליין או ישירות למי שמנהלת את היחידה שאחראית על "יחידת המאור" ולהסביר במדויק את הסיטואציה הבעייתית באזור התקלה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הכל מובן והכל ברור. אם אתה מחפש דרך ישירה לחולדאי, יש לך.
ואם תרצה ללכת בכל דרך אחרת שנראית לך, גם זה לגיטימי, והעיקר שהעניין ייפתר.
לדעתי, רון חולדאי הוא אדם שאכפת לו, ואם הוא יישמע על העניין, הוא ידאג שיטופל.
ואם אינך מאמין ש"יעשה" תפנה לכל גורם שיוכל לסייע ותודיע לאחר מכן מה היו התוצאות.

1Shir

New member
גם בטיילת חוף תל ברוך נתקלתי בבעיה הזאת אבל שם יש סיכוי

שמדובר במלחמת אחריות בין עיריות
זה באמת לא נעים ועם תאורת סמארטפון מסנוורים את מי שבא ממול

puptits

New member
זה כבר נהיה מעניין.....

שני המקומות המדוברים
גן העצמאות וחוף תל ברוך מוכרים כמוקדים לפעילות של זנות מכל סוג, מין ותת מין
&nbsp
מה אתם רוצים תאורה שם???
תנו להם ל***ן בחושך.
&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
גן העצמאות פחות מוכר לי מה שכתבת

איזור תל ברוך בשביל זה יש ללקוח רכב
בכל אופן על שבילי הטיילת יש הולכי רגל ורוכבי אופניים

ronengeles

New member
גן העצמאות בעיקרון מוכר

בהומוסקסואלים שמגיעים אליו לצורך פעילות מינית כזו או אחרת (לפחות עד לפני כמה שנים).
&nbsp
שביל הטיילת הוא לא גן העצמאות והוא מואר (לפחות לפני שנה פחות או יותר שנהגתי לרכוב עליו מידי שבוע)
&nbsp

1Shir

New member
קצת יותר מכמה שנים...

ונכון, בגן העצמאות יש עוד טיילת למטה, עכשיו אני קולטת שכתבתי תל ברוך והתכוונתי בכלל לחוף הצוק (גם שם יש עסקאות זנות...), שם הטיילת הקטנה היא קו ראשון לחול...

dory141

New member
אולי כדאי שגם את תדווחי, אלא אם כבר יצרת קשר עם המוקד

זה לא רק לא נעים, זו סכנת חיים. אם לדייק, סכנת מוות. מחדל חמור שיביא, כמצויין, למבול תביעות נגד העירייה. חבל שהם מסתבכים ככה, אולי הם משתמשים בנורות זולות תוצרת אסיה ולכן אין חשמל. אגב, הגעתי למחלקת המאור (יותר נכון, למחלקת בינוי ותשתית) בראשות שרונה הרשקו. דיברתי עם הרלשית שלה, והיא הבטיחה ללחוץ על הגורמים המתאימים לתקן את המחדל.

למעלה