חברת טקטיקום - נשלח ביטול הסכם השתתפות ועדיין ממשיכים לחייב

Babi25

New member
חברת טקטיקום - נשלח ביטול הסכם השתתפות ועדיין ממשיכים לחייב

בתאריך 21/10 העלתי הודעה בפורום לגבי חברת טקטיקום, שאנו רוצים לבטל את חברותנו במועדון הנ"ל.
לאחר שהבנו שכדיי לבטל את ההסכם שעליו בעלי חתם, יש לשלוח ביטול הסכם, אכן עשינו כנדרש.
כפי שצויין בביטול ההסכם "הריני מבקש לפנים משורת הדין, להביא את הסכם ההשתפות לסיום החל מיום 21/1/19, לפני מועד סיומנו המוסכם".
לצערי, החברה עדיין ממשיכה לגבות מאיתנו כספים וזאת למרות ההתחייבות שלהם לבטל את ההסכם לאחר שליחת הפקס.
ניסיתי להשיגם טלפונית אך אין תשובה במשרדים.
נשמע מאוד תמוה ויש גבול ואני כבר מתלבטת אם לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את החיוב, הרי זה לא פשוט כמו שחושבים ואני חוששת שמא בסופו של דבר הוא ינקט בהליך משפטי כנגדי שאני זאת שביטלה את העסקה ולא הוא.
מה אני עושה? אשמח לעזרה!
מצרפת את ההסכם שנשלח לחברה.

מצרפת את ההודעה שהעלתי ב21/10/18
חברת טקטיקום - ביטול חברות מועדון
היי,
בעלי הצטרף (בתמימות לב) לחברת טקטיקום.
החברה גובה מאיתנו מידי שבוע 200 ש"ח ואיננו משתמשים בשירותים שלהם.
אנו מנסים לבטל את חברותנו במועדון הנ"ל אך לעצרנו הבנו שישנו הסכם ושהוא חתום על תקופה של שנה!
החברה כביכול מקנה כל מיני הנחות למיניהן לבעלי עסקים (כגון בעלי) וכשהגיע נציג מטעמם להחתים אותו על ההסכם עבור חברות במועדון הוא לא קרא וסמך על הנציג על מה שהסביר לו בע"פ.
טיפשות ותמימות אבל עכשיו מנסה לתקן את מה שהוא עשה.
האם ישנו חוק של הגנת הצרכן שניתן לבטל הסכם לשירות שאינו בשימוש או משהו כזה?
אשמח לעצות

puptits

New member
חוק הגנת הצרכן אינו חל על עוסק

ובעלך הוא עוסק
והרי כתבת בבקשה שהזיכוי הוא לפנים משורת הדין (כי יש לכם הסכם והם לא חייבים לזכותכם לפי ההסכם)
&nbsp
אז מה את רוצה בעצם?
עוסק הוא לא צרכן
&nbsp

Babi25

New member
ואין שום חוק שמגן על עסק ש"נפל בפח" עם חברה שסוחטת ממנו

עכשיו כספים?
משיחות עם בעלי עסקים אחרים, לא מעט נופלים בפח בעניינים שונים, שמגיע איש מכירות ומנסה למכור להם משהו שיכול לעזור להם, ובסופו של דבר עושים את ההפך.
במקרה שלי מדובר על עסקה לשנה ולמדתי לקח מזה
אבל גם מה ש"dude101" רשם לי בתגובה שגם אם יבטלו את ההסכם כדאי שאבדוק "התחייבויות שתוקפן לא פג עם סיום ההסכם"
זהו? שבויה שלהם?
מול מי אפשר לבדוק?

puptits

New member
איזה חוק את רוצה שיהיה?

למה להגן על מסחר הוגן? (כל עוד ההסכם הוא חוקי גלוי וברור)
בתי עסק עושים עסקים אחד עם השני, במסגרת החוק ולהבנתי טקטיקום היא חברה לגיטימית בשת״פ עם ויזה כאל הסולקת של העסק של בעלך.
מי שעושה עסקים ולא קורא הסכמים ומבין אותם, הוא בבעיה ושלא יעשה עסקים.
&nbsp
אם רימו אותו, זה משהו אחר, אבל לא נראה שזו טענתך....
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

dude101

New member
המסמך שצירפת נשלח אליכם ע"י טקטיקום, נכון?

לפי מה שאת אומרת, החברה גרמה לך לחשוב שאתם חותמים על ביטול הסכם, אבל בפועל החתימה אתכם על מסמך שמאשרר את החברות שלכם במועדון עד לאוגוסט 2019 ומבהיר שאתם לא פטורים מההתחייבויות שלכם עד לתאריך הנ"ל. לאור המסמך הזה, מאוד לא מומלץ לבטל את החיוב מול חברת האשראי.
לדעתי אתם תקועים עם המועדון הזה עד לסיום החוזה. בכל מקרה, בשום פנים ואופן אל תחתמו על שום מסמך מולם שלא קראת והבנתם בצורה מלאה.
ואפילו אם יסכימו לבטל לכם את ההסכם, תעברי על החוזה המקורי ותבדקי מה פשר המשפט "התחייבויות שתוקפן לא פג עם סיום ההסכם".
&nbsp
וכפי שכבר ענו לך, חוק הגנת הצרכן לא חל עליכם מכיוון שאתם עסק.

Babi25

New member
תודה על התשובה המפורטת ועל כך שהפנת את תשומת ליבי

למשפט "התחייבויות שתוקפן לא פג עם סיום ההסכם".

למעלה