אין גבול לחוצפה--באתר גט איט

nox120

New member
הבהרה - מערכת הפעלה של 32 bit בהחלט יכולה להשתמש ביותר מ-4GB

תוך שימוש באפשרות שנקראת PAE במעבדי אינטל.
&nbsp
גם לינוקס וגם ווינדוס (שאלו האפשרויות הסבירות למערכת 32 bit שמותקנת על מחשב ביתי) בהחלט תומכים באפשרות זו.

einat162

New member

ה ש מ ש

New member
לא רכשתי מחשב אלא פשוט ראיתי באתר שלהם משהו

שכל כך צורם שלא יכולתי להשאר אדיש. אני לא רוכש מחשב במחירים האלה . מחשב שנמכר ביד 2 בין 500 ל 700 ש"ח למכור ב2700. ?.

ה ש מ ש

New member
השאלה שלי

אם מישהו בלי ידע קנה ואח"כ התברר לו שהמחשב שווה 500 ש"ח והוא שילם עליו 2700 ש"ח.
כתוב שזה מחשב גיימר ואפשר לשחק עליו סוליטייר בקושי.
האם יש לקונה עילת תביעה. כלומר יכול לתבוע ביטול עסקה והשבת הכסף.
מה עמדת בית משפט. לא מצאתי מידע באינטרנט.

ה ש מ ש

New member
אין גבול לחוצפה--באתר גט איט

מוכרים מחשב עם מעבד אינטל i3 דור 2 ב 2699 ש"ח. זה מחשב בן כ5-7 שנים.ייצורו הופסק מזמן ורק על מנת שתבינו היום המעבדים החדשים דור 9.

כתוב שהמחשב חדש כנראה לא היה אצל לקוחות קצה אבל מחשב כזה ניתן לרכוש ביד 2 במאות שקלים. אפילו כתוב שמדובר במחשב גיימר. במחיר הזה ניתן לרכוש מחשב חדש עם מעבד i5 דור 7 או 8.
זה נקרא שיטת מצליח. מחפשים פריירים שיפלו בפח. לא יודע אם זה חוקי כי יש כאן הטעיה אבל בכל מקרה זה לא מוסרי.

SicTransit

Active member
קשה להוכיח הטעיה במקרה הזה

אין הגדרה ל"מחשב גיימר" ("מחשב משחקן" עפ"י החלטה טריה של האקדמיה ללשון). אם היה אסור לפרסמים מוצרים נחותים בתור הדבר הטוב שיותר שקרה לאנושות מאז המצאת הגלגל, חצי מהפרסומות היו צריכות להיגנז; לא שאני חושב שזה היה רע, אבל זה לא המצב.

בלי קשר ישיר, גם לי אין חוות דעת טובה על גט איט. הם מבצעים משלוחים ממחסן בנצרת למרכז הארץ בדיוק פעם אחת בשבוע, כך שכל תקלה או פספוס מתבטאים בשבוע נוסף של המתנה. פעם בגלל שתי טעויות שלהם פלוס יום זכרון אחד (שחל ביום בשבוע שהמשלוח יוצא) חיכיתי יותר מחודש לטלוויזיה.

einat162

New member
גם על מחשב בן 10 אפשר להריץ משחקים

משחקים שיצאו לתקופה, או משחקי אינדי חדשים (כמו מחנות Steam).
אין הגדרה למחשב גיימר.

כל שוק המיחשוב בארץ לא מוסרי

אני בדיוק מחפשת לפטופ חדש. הקודם נקנה בארה"ב. הדגם החדש לזמנו, עם שידרוגים כאלה ואחרים 630 דולר. בארץ אתה יכול לחפש מי ימכור לך את זה בפחות מ-8000 שקל. 17 % מע"מ ארנונה ובניית כביש חדש עוקף בית אל לא מסבירים את הפער. שיקפצו לי

einat162

New member
אכן שיטת המצליח. אם הוא חדש (לא הופעל,לא נמכר)כשר אבל מסריח

אבל ככה גם כל חנות שמוכרת מוצר מסויים במחיר מופרז.

מזכיר לי מנשא מתכת לצפייה בסמארטפון במיטה:
כשעברתי חברה סלולרית הייתי בחנות וחיכיתי שהנציג יסיים עם לקוח. בינתיים הסתכלתי על אביזרים- קייסים לפלאפונים, אחד לאחד כאלו שעשויים קרטון+דמוי עור ועולים 25 ש"ח באיביי מסין נמכרים ב 80 ש"ח (אותם ציורים ודוגמאות, רק שמו אותם בתוך קופסת פלסטיק גמיש שקוף למראה יוקרתי יותר), המנשא מתכת שהזכרתי נמכר ב- 180 ש"ח (מחירו באיביי 15 ש"ח כולל משלוח).

מי שהיה קונה את המחשב סביר להניח היה נהנה ממנו כמחשב. אם הצרכן היה קונה אותו רק בגלל שהוא הוגדר ע"י המוכר כ"מחשב גיימר" סביר להניח שהיה יודע איזה מפרט צריך. השאלה כמה אנשים מוכנים לשלם עבור שירות/מוצר. האם אייפון חדש שווה את הכסף? מכשיר דגל אנדרואידי הכי חדש של סמסונג?

למעלה