תגידו, מה דעתכם על כרטיסי החבר מועדון האלה?

GoldenEyes

Well-known member
למה לומר דברים סתם ?

אני רשמתי :
3.יש צבירת נקודות על כל קניה שאתה עושה , וכל תקופה אני מקבל שובר הנחה של 30 ש"ח על קניה מעל 200 ש"ח .

וביננו , כמה מוציאה משפחה בחודש בקניות בסופר?

כל השוברים שאני קיבלתי ע"ס 30 ש"ח רשום במפורש "בקניה מעל 200 ש"ח "

k-don

Well-known member
כוונתי היא שכדי לקבל 30 בכל רבעון, צריך לקנות ב 8000 שח

במהלך הרבעון, ואז מקבלים שובר של 30 בקניה מעל 200.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא; כשמדובר ב-30 ש"ח עבור קניות שבוצעו, אין התניית סכום

אבל שופרסל אכן נותנת מעת לעת הטבות של X ש"ח הנחה בקנייה מעל Y ש"ח. אתם פשוט מדברים על הטבות דומות אך שונות.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
תוספת קטנה לקודמי

1. בעניין דמי הכרטיס שופרסל - בעבר כששויך לויזה לאומי ניתן היה בנקל לקבל פטור מדמי כרטים, כיום זה עבר לויזה כאל והמדיניות שלהם עדיין לא ידועה, בנוסף - מעבר לדמי הכרטיס הם יתחילו לדרוש 3 ש"ח לחודש חברות מועדון.
2. זוג יכול לקבל שני כרטיסים ועל כל אחד מהם מקבל 180 ש"ח מתנה ו יכול לקבל 10 מוצרים בהנחה. יהיו הטבות גם ברשת בי (ניו פארם לשעבר), לא ברור מה שווין כי הרשת טרם התיצבה.
3. ביינות ביתן זה כרטיס מועדון 365 שטוב גם למשביר לצרכן ועוד כמה מקומות, נותן מוצרים בהנחה לחברי מועדון ובנוסף זיכוי 3% מהקניה, ניתן במו"מ לא לשלם דמי כרטיס מעבר לשנה הראשונה.
כדאי לקחת כרטיס מועדון לרשת שבה הנך נוהג לקנות, לא כדאי לעבור רשת רק בגלל מועדון לקוחות ולא כדאי כרטיס מועדון לרשת שלא נוהגים לקנות בה.

Roaicc

New member
אני קונה בשופרסל וביינות ביתן

יינות ביתן קרוב לעבודה, אז לפעמים בימי חמישי אני אחרי העבודה עובר וממלא סל של 600-400 שקל נגיד.

שופרסל זה ממש ליד הבית—-אם יש לחץ בעבודה
ולא הספקתי אז אני עובר לשם וקונה ביום שישי ,קנייה גדולה..גם של 400-600.

כל שבוע ככה.

פשוט כל פעם משגעים אותי ואומרים שזה כדאי.
אני תמיד הודף אותם.
אבל אני כבר לא יודע—-אולי אני טועה?

אז לפי מה שכתבת, עדיף לי להחזיק גם כרטיס ליינות ביתן וגם לשופרסל .
כי אלה שני המקומות היחידים שאני עושה את הקניות הגדולות שלי.
אבל גם...זה לא על עופות,חלב,לחם ...דברים בסיסיים .

מתלבט

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
אז ככה

הזמן את שני הכרטיסים לשנה חינם ותראה אם זה כדאי, סמן ביומן כמה ימים לפני סוף השנה כדי להתקשר
ביינות ביתן חברות עולה 100 ש"ח לשנה, כולל השנה הראשונה, אתה מקבל שובר של 50 ש"ח לקניה מידית כך שהעלות 50 בלבד, אתה מקבל 3% החזר מהקניה כך שאם קנית במשך השנה ב 2000 ש"ח כיסית אותם, הכרטיס נותן לך לעיתים הטבות גם על מוצרים בסיסיים כולל עופות ומוצרי חלב
בשופרסל אתה מקבל 5% הנחה (מעבר להנחות ומבצעים אחרים) על מוצרי מותג שופרסל, כולל לחם וחלב

Roaicc

New member
תודה רבה- עוד 2 שאלות בקצרה

1. אתה אומר שלא צריכה להיות בעיה של לבטל אחרי שנה.........כך לפחות אני מקווה
כי אין לי סבלנות להתעסק עם בירוקרטיה . (הספיק לי הוט שהייתי 7 שנים לקוח שלהם ולהתנתק מהם זה סיוט)

2. אתה מדבר החל מהשנה הראשונה כבר שצריך לשלם....מדובר על הוראת קבע ?

זהו—אין לי יותר שאלות
תודה לך ולכולם על העזרה

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
תשובות

1. אין שום בעיה - שיחת טלפון אחת בסמוך לסיום שנה שבה אתה יכול לבקש שנה נוספת ללא דמי כרטיס או ביטול - הביטול מבוצע במקום תוך שניות

2. כן - בכרטיס קלאב 365 (של יינות ביתן) משלמים מהתחלה עבור השנה הראשונה 100 ש"ח (וכך כל שנה נוספת) - מקבלים במקום 50 ש"ח וואוצ'ר ללא אותיות קטנות ו 3% הנחה על כל הקניות כולל מוצרי יסוד ומבצעים

trilliane

Well-known member
מנהל
זה כן על דברים בסיסיים אם יש עליהם הנחה או אם הם במותג הפרטי

למשל במקרה של שופרסל (את יינות ביתן אני לא מכירה כלל, לא יכולה להתייחס). בכל מקרה גם אם זה לא נותן הנחה על כל המוצרים אלא רק על חלקם, למה זה רע? ואם נותנים לך מתנת הצטרפות של 180 ש"ח, למה זה רע? אני לא מצליחה להבין את הראש שלך, מודה. אם לא מפריע לך שיהיה לך עוד כרטיס אשראי בארנק, אני לא רואה סיבה אמיתית להתלבט.

trilliane

Well-known member
מנהל
יש לי כרטיס מועדון רגיל, אשראי עוד אין לי מהסיבה שכבר כתבתי

einat162

New member
לסופרסל ומגה יש 2 סוגי כרטיסים -

חברות רגילה במועדון - שהיא בחינם ("תמורת" איסוף מידע של מה אתה קונה, ופרטים מזהים של הלקוח) - הכרטיס הזה לא בתשלום בכלל, אין דמי חבר.

חברות מועדון שהיא כרטיס אשראי- בעצם זה עוד כרטיס אשראי על מה שמשמע מכך (המבצעים בחברות הזאת בתשלום יותר שווים- השאלה אם משתלם ללקוח להחזיק עוד כרטיס).

החברות החינמית של מגה לא שווה כ"כ, החברות החינמית של סופרסל הרבה יותר שווה בעיני (פעם היו שולחים פעם קופונים בדואר, היום זה באמצעות האפליקציה- ובאמת ההנחות הן על המוצרים שהם יודעים שאני קונה).

למעלה