דואר ישראל
(לפחות הדברים מגיעים...)

einat162

New member
דואר ישראל
(לפחות הדברים מגיעים...)

אני עושה מידי פעם הזמנות מחו"ל של דברים קטנים, פריט אלקטרוני פה, חולצת טי שירט שם. יותר נוח לי להזמין דברים ולתת את הכתובת של המשרד- שנמצא ליד סניף דואר קריית הממשלה בת"א (אני לא היחידה, זה פשוט נוח שישלח למקום העבודה).
משום מה, הם התחילו לשלוח לסניף דואר בית הדר דפנה- והבוקר קיבלתי מסרון (מדואר ישראל) שהחבילה שלי נמצאת בפיצוציה בבית קלקא (גם ליד קריית הממשלה).
אז... לפחות הדברים מגיעים (!)
בזמן האמור (!)
ומקבלים עליהם התראה מסודרת לנייד (!)
אבל לאן ישלחו אין לדעת ...

(וזה לא שיש הבדל משמעותי בגודל או במשקל)

flipper

New member
גם אני שולחת לכתובת של העבודה בצפון ת"א ומדי פעם מקבלת הודעה

שפריט הגיע לסניף במרכז ואפילו פעם הגיע לדרום ת"א.
נסיון לדבר עם השירות שיעבירו את החבילה -העלה חרס - לטענתם אין אפשרות כזו.
חלם זה כאן.

einat162

New member
יש לי תיאוריית קונספריציה

שהם עושים זאת בכוונה, בעיקר במשלוחים למרכזי עסקים גדולים כדי לדחוף את שירות האיסוף שלהם- שכמה נוח יש לינק ישיר בהודעת הטקסט שנשלחת.
כי אני אלך 20-15 דק, אחכה ואאסוף את דבר הדואר- אחרים יעדיפו לשלם את העשרים ומשהו ש"ח .

שואלת עכשיו את באי הפורום - יש מישהו ששם את כתובת הבית במשלוחים והם הגיעו לכל מיני נקודות רחוקות יותר, במיוחד לא בת"א/ר"ג/גבעתיים ?

flipper

New member
במקרים שקרו לי - זה ממש לא היה מרחק הליכה אלא נסיעה

של לפחות 15-20 דקות לאיזורים הכי צפופים בת"א שאין סיכוי למצוא בהם חניה.
לדעתי את נותנת להם יותר מדי קרדיט שמישהו שם באמת מפעיל את המוח וזומם קונספירציות

flipper

New member
לגבי השאלה השניה שלך - גם זה קרה לי

בראשון זה קורה הרבה.
שלחו אותי פעם לקצה השני של העיר - שוב נסיעה של כ-15 דקות (בשביל מוצר שעלה גרושים)
פעם אחת למרכז - שוב, אין חניה - חיפוש חניה לקח 10-15 דקות ועדיין במרחק הליכה.
חבילה אחת הסתובבה אי שם כמה שבועות כי הפנו אותה לבית עסק שלא קיים.
קיבלתי פתקים לאסוף חבילות בחנות. הגעתי לחנות והסתבר שהחבילות בכלל בסניף הדואר.
&nbsp

עומר TT

New member
אצלי יש תופעה מעצבנת

היתה נקודת איסוף קרובה אבל היא נסגרה ועכשיו הם שולחים לאיזה חנות בשכונה, רק שזאת חיפה וההליכה לשם לא רק ארוכה כי זה בקצה השני אלא גם תלולה.
אבל זאת חנות פיצית ולא מרכז עסקים, ואני גם מסכים עם הדולפין שאין סיכוי שמישהו בדואר ישראל מסוגל לפתח ולהוציא לפועל מזימה כזו מורכבת.
לעבודה אני שולח רק דברים שמגיעים עם שליח, כי מרבית השליחויות מגיעות בשעות העבודה.

SicTransit

Active member
קרה לי פעם אחת

חבילה הגיעה לסניף דואר בקצה השני של העיר. מלאתי טופס בסניף שלי והחבילה הועברה אליו תוך יומיים.

לפחות מבחינה הזו יש עדיפות גבוהה למגורים בפריפריה

החבילות מחו"ל מגיעות בקביעות לאותו בית עסק, מרחק 5 דקות נסיעה מהבית, ולנו אין בעיות חניה

mom at work

New member
בפריפריה שלי אין בכלל איסוף מבתי עסק

כל החבילות שלי מגיעות לסניף הדואר

גם בעיר שלי חלק מהאנשים עדיין הולכים לסניף הדואר. אצלנו
זה תלוי ממש בשכונה. רוב העיר נשלחים לסניף דואר בקניון המקומי, שרק מחלק חבילות, ושכונות שהן יותר מרוחקות ממנו נשלחות לחנויות באזור. בימי שישי התור בסניף הקניון ארוך ארוך ארוך.. אבל לפחות באמת עוסקים שם רק בחלוקת חבילות ולא בשום דבר אחר.

evike

Active member
מנהל
כנראה קורה הרבה

לפני כמה חודשים העבירו לי חבילה לסניף די מרוחק מביתי, במקום למיני מרקט לשם החבילות שלי מגיעות. לפחות היו מעבירים לסניף הקרוב יותר, ששם הייתי מקבלת חבילות לפני שהועברתי למיני.

למעלה