טיפול בדליפה

טיפול בדליפה

היי,

לפני מספר ימים האסלה באחד מחדרי השירותים בדירה שלי התחילה לדלוף. לאחר שלקחתי חצי יום חופש כדי להזמין אינסטלטור - אחד מהם הגיע ופשוט אמר שהוא לא מטפל באסלות מהסוג הזה (אסלות תלויות). אינסטלטור שני ביקש תמונות של האסלה ואמר שהיא מורכבת לפירוק והרכבה, והציע שאתקשר למי שהתקין את האסלה.

בנוסף, האסלה השניה בדירה מותקנת לדעתי שלא כראוי, ונראה כאילו היא מפוררת את הקיר סביבה, כך שגם פה אצטרך כנראה בתמיכה ראויה.

הבעיה היא שהאסלות הותקנו על ידי הבעלים הקודם של הדירה - ולכן אין לי מושג מי ביצע את ההתקנה. בחיפוש אחרי תמיכה ליצרן שמופיע על האסלה (Villeroy & Boch) - הגעתי לרשת "נגב" עיצוב. האם ניתן לפנות אליהם בבקשה לתמיכה? אם לא - למי ניתן לפנות במקרים שכאלו?

תודה!

xfwind

New member
נסי להיוועץ בפורום "שיפוץ ובניה"

את צריכה שרברב עם המלצות ממישהו שאת מכירה. אחרת ימרחו אותך.

ה ש מ ש

New member
בעלי המקצוע מתפנקים--זה בדיוק אחד הסימנים שהמיתון מתקרב

וברגע שיהיה מיתון יחפשו כל עבודה.אפילו בביוב.
זה טבע האדם וכך פועלת הכלכלה.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
בנוסף לעצת קודמי

כדאי שתשאלי גם ברשת שכתוב, הם אולי יבינו על מה את מדברת ויתנו לך עצה או שם של מתקין מומלץ על ידם.

לא קשה להרים טלפון...

אבל אני מניחה שמבחינתו שיחת טלפון באמצע תיקון יכולה להיות הסחה די רצינית, ולכן עדיף שרק שיחות רלוונטיות יגיעו אליו. אם למשל הוא גר בקריית שמונה ואני באילת אני מניחה שזה לא יהיה רלוונטי...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נכון אבל גם את לא כתבת מהיכן את.
בפורום אחר שאני מנהל, הדרישה הבסיסית שם היא להגדיר אזור מגורים, וזאת מסיבות נוספות (צמחים מתנהגים באופן שונה באזורי האקלים השונים בארץ), אבל זה באמת חשוב.

למעלה